Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@ndkv děkuji…
no doufám, že se toho vyvolávání také vyhneme… dneska je úplněk, tak to možná zapůsobí ![]()
@adela1234 Já mám termín dneska a taky nic
. Včera jsem byla na kontrole a na monitoru, tak nález pomalu ještě horší než posledně, na monitoru dva kopce
. Zítra ráno jdu zase na kontrolu, tak jsem zvědavá. Poslíčky mám ve dne v noci, dneska jsem i extra unavená, tak jsem teď spala, ale že by to všechno k něčemu bylo, to asi moc ne
. Jsem zvědavá, jak dlouho mě nechají 2v1.
@ndkv @vlker Dneska se nám narodila v 5:04 holčička Adélka. Je to kus ženský. Měla nádherných 3840 g a 54 cm. Je naprosto dokonalá. Celý porod trval od první kontrakce 4,5 hodiny ale i tak mi daly pekne zabrat. Citim se skvele s jsem šťastná
![]()
@adela1234 píše:
Malá Adélka a velká Emička
gratulace ![]()
krásný holky, malá je veliká!
@adela1234 Moc gratulu!! Super porod. Jestli budeš mít čas, můžeš klidně napsat víc podrobností o porodu
.
Já zatím nic
.
Mockrat dekuj
i…když budu mít víc času tak určitě k porodu nápisu víc info… ![]()
Dobry den, potřebovala bych poradit už skoro tyden mam bolsti jako pri Ms, cely tyden ze mě odtékala nejpis hlenova zatka i s vodickou měla jsem vecne mokre kalhotky ne moc ale suche nebyli. už od včera mam prujem a po vcerejsim pul hodinovem sezení na wc dnes asi už nemam co… me dnes od rana prepadavaji zvlastní bolesti něco jako pri ms od zad do kicly dolu, a do podbříšku. zkoušela jsem tvrdnuti briska merit ale je to takove nepravidelne. po celou dobu co tu ted píšu mam tlaky na spodek i na konecnik, na kontrolu mam jit až za necely tyden pri posledni bylo vše docela v poradku. kdyý si dam vanu tak mi prijde že se to spis zhorsí než zlepsí dekuji za rady i zkusenosti 37+3
@tomasek7 Okamzite bych jela ke svemu gynekologovi pripadne rovnou do porodnice. Pokud je to blizici se porod, tak ho mozna jeste stihnou zastavit. Pokud ne, tak Vas pri nejhorsim poslou domu.
Bolesti jsou nepravidelny, a už jsem takhle jela do nemocnice 3× stim že se neco deje, jednou to byly poslicci pak neco na strevech, prvni dite jsem rodila na 35tt a takovy komplikace jako ted jsem nemela, nehchci jet zbytecne a byt za blazna jelikoz tady v nasi nemocnici je silene protivny personal. doktor me ujistoval že mi predcasny porod nehrozí, že malej by mel jit krasne kolem terminu,. termin mam 4zaří. už cely tyden si rikame ze už… a furt nic. nejspíš to budou poslicci ale co sem takhle cetla prujem je prvnim priznakem pred porodem ze se telo cisti, už bych to rada mela za sebou jsem otekla jako slon ![]()
@tomasek7 Tak co? Jak jsi na tom? Byla jsi alespon u sveho gynekologa nebo jsi radeji zustala doma? A jak Ti je?