Píchání Pregnylu - zkušenosti

Anonymní
23.4.10 08:20

Je to možné?

Dobré ránko

Již druhý měsíc chodim na píchání Pregnylu,aby se dostavila ovu.V březnu mě byl píchnut Pregnyl.Při aplikaci to docela bolelo a pak další 3 dny píchnuté místo bolelo a byla tam cítit na pohmat boule.Ovu dle testru byla,ale přítel se nevědomky nadopoval prášky na bolesta a nezadařilo se.Teď v dubnu jsem opět byla na Peg.Při aplikaci nic nebolelo a hned řekla sestra,že už to je.Divila jsem se,že je tak rychlá.Doma po odtržení náplasti jsem zjistila,že mám na boku 15mm červený škrábanec.Žádná boule ani bolest nic.PO aplikaci hned něco utírala.Ovu měla přijít za 36 hodin.Dle testru vůbec nenastala.Tak jsem zmatená.Je možné,že by sestra píchla něco jiného nebo aby ji to vyteklo mimo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35465
23.4.10 10:48

mozne to je, ale spis se trefila do jineho mistecka - ona kuze neni vsude citliva stejne
po vpichu se utira normalne, to je bezny postup. dycky malicko vytece, ale obvykle jen kapicka, s tim se pri vyrobe pocita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.4.10 11:29

volala jsem tam a píchli mě slabší Pregnyl 5000 než poprvé…když jsem se ptala proč tak koktal,že teda asi měl píchnout ten silnější…pořád mě nabízí inseminaci,kterou já ZATÍM odmítám…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.15 19:00

Ahoj, obnovuji diskuzi

Budu mít pregnyl 450ml, zatím více nevím, ale chci si zjistit reálné zkušenosti

Nemam menses, sliznice 3-5m…

1.jak jste Pregnyl uživaly? Myslím množství a tak
2.jak dlouho po sobe, pauzy, kdy se mohu těšit na navození menses nebo ovulace?
3.jaké reakce jste měly?
4.co vás ještě napadne dopsat důležitého z vlastní zkušenosti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.15 19:45

Pregnyl se píchá nejčastěji 13.- 14.DC po předchozí kontrole vaječníků ultrazvukem, pokud je folikul dostatečně velký, dostaneš injekci Pregnylu nebo si ji píchneš sama. Ovulace by měla nastat za 40 hodin. Já měla vždy dvě ampulky po 5000j. Reakce jsem žádné neměla. V druhé polovině cyklu jsem užívala Utrogestan, po jeho vysazení do třech dnů buď přišla MS nebo byl pozitivní těhutest.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.15 21:20

Já nemám menses takže ani nevím délku cyklu, nemám žádný, píší, že v tom případě se má začít s pícháním kdykoli, ale i potom je tedy pravidlo, že za cca 40 hodin je OVU?

A díky za radu :))

Utroš mám…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.5.15 21:33

To je nesmysl, nemůžeš si píchnout Pregnyl kdykoliv, vajíčko musí mít dostatečnou velikost, což je většinou v půlce cyklu, když MS nemáš, tak nejspíš nemáš ani ovulaci. Řiď se pokyny lékaře, který ti Pregnyl předepsal.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama