Reklama

Je to trestný čin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 22:20
Je to trestný čin?

Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Echt Kelišová 7621 příspěvků 17.09.18 22:26

Pokud není holka nezletilá a neposlala je pod nějakou pohrůžkou tak ne. Kdyby je ale zneužil tak by mohl být.

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 17.09.18 22:26

Ne to trestný čin není. Pokud tomu klukovi není 20 a té holce 5. Co by na tom bylo trestným činem? Že pošleš klukovi fotku? Navíc oblečenou?

Russet
Extra třída :D 10883 příspěvků 17.09.18 22:29
@Anonymní píše:
Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Proč by dělala takovou blbost? Ať si ji honí třeba před nápisem Penny market…

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 17.09.18 22:29

Jakože holka pošle klukovi svoji fotku? Na tom nic trestnýho fakt není. Pokud to není fotka nahaté nezletilé osoby, tak je úplně jedno kdo, komu a za jakým účelem co posílá.

jege
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 17.09.18 22:32
@Russet píše:
Ať si ji honí třeba před nápisem Penny market…

To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

hapolda
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 17.09.18 22:40

Boze, co je to zase za otazku :zed:

Russet
Extra třída :D 10883 příspěvků 17.09.18 22:48
@jege píše:
To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

Asi proto, že si představíš ty slevy a přecpaný uličky s paletami neuklizeného zboží…

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 17.09.18 22:49

Zakladatelko, každopádně, je ale taková zásada, že se nikomu neposílají žádné intimní fotky. Ani klukovi, co se spolu teď zrovna „šíleně milujete“. Dá se to pak hodně lehce zneužít, může to vidět nějaký spolužák, dá se to zveřejnit… Takže oblečené ano, ale nahé ne.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 17.09.18 22:58

Trestný čin to není, ale divné to je

Bábrdl
Generální žvanilka 21126 příspěvků 17.09.18 23:04
@Anonymní píše:
Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Pokud té holce je míň než 15 a klukovi víc, může to být teoreticky ohrožování mravní výchovy mládeže, protože s dětmi pod 15 si nesmíš psát o „vyhoňování“.

Pokud je holce 15+, klukovi 15+ a fotka je oblečená, je to cajk.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 17.09.18 23:33
@jege píše:
To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

Jako erekci z těch jejich cen? :mrgreen:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 17.09.18 23:33
@Russet píše:
Asi proto, že si představíš ty slevy a přecpaný uličky s paletami neuklizeného zboží…

U nás je Penny luxusní. Bordel je v Normě.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 17.09.18 23:35
@Božislava píše:
Trestný čin to není, ale divné to je

Divné je to, že potřeboval konkrétně její fotku. Honit si může nad jakýmkoliv lechtivým časopisem, takže trochu by mně to zarazilo a byla bych opatrná, aby jí něco neudělal. Usoudila bych z toho, že mu šlo konkrétně o ni, takže nějaké erotické představy v souvislosti s dotyčnou má.

hani28
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 18.09.18 00:03
@AnastazieB píše:
Ne to trestný čin není. Pokud tomu klukovi není 20 a té holce 5. Co by na tom bylo trestným činem? Že pošleš klukovi fotku? Navíc oblečenou?

Nemusi jim byt 5 a 20, staci 14 a 16 a uz to teoreticky muze byt zneuziti nezletile. A pokud mu posle ‚neoblecenou‘ fotku, tak tim tuplem. Poslat takovou fotku trestny cin neni, ale pokud je on dospely a ona nezletila, taky to muze byt trestny cin z jeho strany. A vime jak to je, u oblecene fotky to nezustane ze jo, posle mu oblecenou, on ji pozada o odhalenou atd. Kdyby nebyla nezletila, tak se tady na toto nepta, ze jo. Zakladatelce bych radila, at nic neposila a smsku ukaze rodicum.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >