Je to trestný čin?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 22:20
Je to trestný čin?

Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Echt Kelišová 8450 příspěvků 17.09.18 22:26

Pokud není holka nezletilá a neposlala je pod nějakou pohrůžkou tak ne. Kdyby je ale zneužil tak by mohl být.

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 17.09.18 22:26

Ne to trestný čin není. Pokud tomu klukovi není 20 a té holce 5. Co by na tom bylo trestným činem? Že pošleš klukovi fotku? Navíc oblečenou?

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 17.09.18 22:29
@Anonymní píše:
Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Proč by dělala takovou blbost? Ať si ji honí třeba před nápisem Penny market…

chaela
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 2 inzeráty 17.09.18 22:29

Jakože holka pošle klukovi svoji fotku? Na tom nic trestnýho fakt není. Pokud to není fotka nahaté nezletilé osoby, tak je úplně jedno kdo, komu a za jakým účelem co posílá.

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 17.09.18 22:32
@Russet píše:
Ať si ji honí třeba před nápisem Penny market…

To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 17.09.18 22:40

Boze, co je to zase za otazku :zed:

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 17.09.18 22:48
@jege píše:
To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

Asi proto, že si představíš ty slevy a přecpaný uličky s paletami neuklizeného zboží…

AnastazieB
Echt Kelišová 8414 příspěvků 17.09.18 22:49

Zakladatelko, každopádně, je ale taková zásada, že se nikomu neposílají žádné intimní fotky. Ani klukovi, co se spolu teď zrovna „šíleně milujete“. Dá se to pak hodně lehce zneužít, může to vidět nějaký spolužák, dá se to zveřejnit… Takže oblečené ano, ale nahé ne.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 17.09.18 22:58

Trestný čin to není, ale divné to je

Bábrdl
Generální žvanilka 21719 příspěvků 17.09.18 23:04
@Anonymní píše:
Dobrý den mám takový dotaz je trestný čin když se kluk zeptá holky cituji „poslala bys mi nějakou fotku já bych si ho chtěl vyhonit“ a holka mu to s vědomím že o tom ví pošle je toto trestný čin když se ji na to zeptá a do ničeho ji nenutí a holka mu to i tak pošle i když ty fotky nebudou nijak soukromé tím myšleno nahé? Je to trestný čin nebo ne?

Pokud té holce je míň než 15 a klukovi víc, může to být teoreticky ohrožování mravní výchovy mládeže, protože s dětmi pod 15 si nesmíš psát o „vyhoňování“.

Pokud je holce 15+, klukovi 15+ a fotka je oblečená, je to cajk.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 17.09.18 23:33
@jege píše:
To je vzrůšo, normálně dostávám erekci, jen když si to představím … :mrgreen:

Jako erekci z těch jejich cen? :mrgreen:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 17.09.18 23:33
@Russet píše:
Asi proto, že si představíš ty slevy a přecpaný uličky s paletami neuklizeného zboží…

U nás je Penny luxusní. Bordel je v Normě.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2157 příspěvků 17.09.18 23:35
@Božislava píše:
Trestný čin to není, ale divné to je

Divné je to, že potřeboval konkrétně její fotku. Honit si může nad jakýmkoliv lechtivým časopisem, takže trochu by mně to zarazilo a byla bych opatrná, aby jí něco neudělal. Usoudila bych z toho, že mu šlo konkrétně o ni, takže nějaké erotické představy v souvislosti s dotyčnou má.

hani28
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 18.09.18 00:03
@AnastazieB píše:
Ne to trestný čin není. Pokud tomu klukovi není 20 a té holce 5. Co by na tom bylo trestným činem? Že pošleš klukovi fotku? Navíc oblečenou?

Nemusi jim byt 5 a 20, staci 14 a 16 a uz to teoreticky muze byt zneuziti nezletile. A pokud mu posle ‚neoblecenou‘ fotku, tak tim tuplem. Poslat takovou fotku trestny cin neni, ale pokud je on dospely a ona nezletila, taky to muze byt trestny cin z jeho strany. A vime jak to je, u oblecene fotky to nezustane ze jo, posle mu oblecenou, on ji pozada o odhalenou atd. Kdyby nebyla nezletila, tak se tady na toto nepta, ze jo. Zakladatelce bych radila, at nic neposila a smsku ukaze rodicum.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >