Reklama

Nemůžu si zvyknout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 17.09.18 21:10
Nemůžu si zvyknout

Ahoj, jsem tu zase :)
Přestěhovala jsem se do Prahy, byl to vždycky můj sen, jenže si tu nemůžu nějak zvyknout. Rodinu a všechny kamarády mám ve svém rodném městě a tady jsem úplně sama. Pak se ani netěším na další den… No chápete. Někdy přemýšlím že bych se nejradši zbalila a odjela zpátky, ale pak si řeknu že to přece nevzdám. Prostě nevím co dělat. Asi si chci jen popovídat, proto sem píšu. Děkuji za každou zprávu.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

MartinaIrena
Extra třída :D 10056 příspěvků 17.09.18 21:15

A jak dlouho jsi v Pha? Chce to asi vic rozhodit site, abys nasla nejake pratele. Nebo zatim chod aspon sportovat. Moznosti je spoustu

mrav
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 17.09.18 21:15

A odkud původně jsi? :mavam:

35ja
Kecalka 402 příspěvků 17.09.18 21:16

Já když se přistěhovala za manželem do jeho kraje, ještě máme dům na samotě…trvalo mě rok než jsem si zvykla… takže vás chápu,třeba to chce jen čas, přinejhorším se vrátíte za rodinou když to nepujde ;)

sucuba
Kecalka 151 příspěvků 17.09.18 21:16

No a být máš zařízený? Chodíš někam na party a akce? Poznávat lidi a nejenom třeba sedět doma a užírat se samotou?

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 17.09.18 21:19

@Sarinaa Praha je přelidněná ubytovna, ve které ve skutečnosti nikdo nechce žít, neb k žití patrně není … nejlépe je to dokazuje skutečnost, jak se všichni Pražáci každý pátek stůj co stůj v kolonách snaží dostat pryč. Kdyby to tam bylo tak úžasné, jak se to společensky tváří, užívali by si tam každou volnou minutu a nejezdili by ničit skutečná místa k žití. ;)

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 17.09.18 21:21

@mrav jsem z Jičína

KatrinKejt
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 17.09.18 21:22

@mgdln to jste napsala moc hezky :palec:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 17.09.18 21:25

dyž tak si vem 3 sirotky ze Sýrie a nebudeš sama

reny14
Ukecaná baba ;) 2401 příspěvků 17.09.18 21:26

Já takhle odešla a po 2mes.jsem se chtěla vrátit zpět do rodného kraje. Jenže v tu chvíli jsem tu potkala budoucího manžela. Už jsem tu 10let a pořád si nemůžu zvyknou. Jo, to je tak když někdo pochází z Českého ráje :D (jsem z Turnova). Kdybych mohla, jsem okamžitě zpět u nás.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 17.09.18 21:29
@Sarinaa píše:
@mrav jsem z Jičína

To je kousek :mavam: šla jsi za prací? Tam by se nikdo nenašel? Já šla za mužem sem k Jilemnici, dům na vesnici, nikoho tu nemám, nikoho tu neznám, ani vlastně nechci :lol: naštěstí tu fungují ty vesnické akce a mám tu toho muže a děti.. Sama bych se rozhodně nikam nehla, z rodného města.. Leda s kamarádkou a asi rovnou za hranice, co tady.. :lol:

Sarinaa
Povídálka 28 příspěvků 17.09.18 21:34

@Lainaire8 Jo šla jsem za prací. Víš já jsem do Prahy vždycky chtěla v tom je ten problém… Teď jsem tady a nějak se tu necítím.

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 17.09.18 21:34

@Sarinaa z Jičína? z takovýho nádhernýho kraje jít dobrovolně do Prahy?? Přesně jak píše @mgdln jsem rodilá Pražačka a jak můžeme, jezdíme kousek od vás do Lomnice :mrgreen: a to jsme na okraji Prahy, kde je to ještě téměř příroda

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 17.09.18 21:42

@Sarinaa šla jsem do Prahy kvůli škole, taky jsem si nemohla dlouho zvyknout… Nakonec jsem našla dobrou práci, vztahy kvůli kterých jsem vždycky zůstala… teď jsem vdaná za čistokrevného prazaka :) 10 let jsem žila v Praze a teď jsme v Berouně a je to pro mě slast. Všude dojdu pěšky, mám to tady rada…

Ale… ty roky v Praze byly krasne, spousta kultury, akci, party, naplavka, riegrovy sady, prokopak, Divoká Sarka, spousta novych známých, kamarádů, zážitku.. doteď jezdím na jeden den v týdnu do Prahy… :) jen je důležité najít někoho, s kým ten čas budes trávit rada… Nebýt Prahy, nemám manžela jakého mám, takže já jsem šťastná, ze jsem mohla v Praze žít, byť jsem si někdy připadala osamělá… držím palce a věřím, ze brzy si ji uzijes naplno, věř, ze má co nabídnout ;)

ugluk
Hvězda diskuse 42599 příspěvků 17.09.18 21:44

No já nevím, já se odstěhovat z města, kde mám komplet rodinu a kamarády, někam na sebekrásnější vesnici, kde jsem úplně sama, tak bych taky byla nešťastná. Ty vazby dělají strašně moc a Prahu bych z toho primárně nevinila. Já naopak v Praze „skončila“ právě proto, že se v jedné lokalitě ocitla velmi blízká část mé rodiny, a i když by mě nikdy nenapadlo do těchhle končin jít, mimo rodinu jsem si tu našla i skvělé kamarády a zázemí a zjišťuju, že je mi tu opravdu fajn. Což neznamená, že ráda netrajdám po zbytku vlasti, a trajdala jsem stejně, ať jsem v životě bydlela kdekoliv.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >