Reklama

Je tu někdo ze severu čech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 13.12.10 21:18
Je tu někdo ze severu čech

Ahoj holky pročítám eMimino a koukám že tu jsou maminky z velkých měst a okolí já jsem z okolí Rumburka a zjistila jsem že pro dítě starší 3.let se tu moc oblečení sehnat nedá dřív jsem nakupovala Baby-shopech kde je kvalitní oblečení ale ted mám problém cokoliv pro syna sehnat a u vietnamců nenakupujipokud tu někdo takový je poraďte mi prosím kde nakupujete

Reklama

Reakce:

blackbirdka
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 13.12.10 21:23

Ahoj,

nejse teda z rumburka, jsem z usti, ale prevaznou cast obleceni nakupuji na mmb a mma :dance:

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 13.12.10 21:38

Děkuji tam jsem začala teď nakupovat taky většinou beru nové zboží někdy i použité sice jednou cca za3.měsíce jedu Prahu nebo Liberec tak se tam snažím na dané období nakoupit ale přeci jen jsem si myslela jestli není něco blíž.

martula78
Kecalka 342 příspěvků 13.12.10 21:42

Ahojky, ja kdyz jedu domu do Varnsdorfu za rodinou, tak se jedeme vzdycky podivat do Nemecka do Kiku. Tam se da dobre nakoupit a kdyz to chytnes, tak i obleceni od 1 eura.

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 13.12.10 22:15

Jsem tez z RBK a nakupuji hlavně přes MMB,pak v Německu,no a často jezdím do Phy,Lbc,… To jsem moc neporadila ;) tady je to zabity,nic tu není ;(

cisarka
Kecalka 230 příspěvků 13.12.10 22:59

Jsem z Varnsdorfu a jsem z toho taky na nervy. Nic tady neseženeš. Kupuji na MMb a MMa. Když potřebuji něco na poslední chvíli, tak mám smůlu. :nevim:

xangel87
Kelišová 6555 příspěvků 14.12.10 03:47

Ahoj, bydlím také v Rbk a co se oblečení týče, minule jsme se byli podívat v Neugersdorfu v Kiku, ale přijde mi to tam celkem drahé, takže my budem nakupovat nejspíš v polskejch obchodech.Byli jsme v Bogatynia v nějakém typu Baby-shop a mimi zimní kombinézka tam vycházela na 250,– :palec:Byly tam i hadry pro straší děti..

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 14.12.10 12:13

Je holky děkuji všem za rady prostě ten sever je vážně zabitý no tak dál budu nakupovat přes net na mmb a pak když někam pojedu asi nám nic jiného nezbývá :-D ale je to někdy oprus přemýšlet co vše nutně pro kluky potřebuji :-( pa a díky za rady

Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 14.12.10 13:43

V Německu hned u Aldi je obchod s topolinem. Tam mají moc hezké věci a ve slevách se daji nakoupit i dost výhodně.

martula78
Kecalka 342 příspěvků 14.12.10 21:20

Chtela jsem se holky zeptat, co je to MMb a MMa?

levandule25
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 15.12.10 11:50
martula78 píše:
Chtela jsem se holky zeptat, co je to MMb a MMa?

MMb je mimibazar a MMa mimiaukce oboje je na netu :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >