Jedna se o ovulaci?

Anonymní
8.4.20 21:11

Jedna se o ovulaci?

Ahoj holky, tento mesic si poctive delam ovulacni testy. Bohuzel az ted jsem zjistila, ze by se nemely delat rano- ackoli vyrobce nic takoveho nepise.
Dle mych vysledku si ale nejsem jista, zda k ovulaci vubec doslo, co myslite? 3.4 jsem delala uplne prvni test, tam byla carka uplne slaboucka, foto bohuzel nemam..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3096
8.4.20 21:27

No nevim. Toho 5.4. Se tam mozna neco mohlo konat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.20 08:15

@Safrik taky bych si myslela… mozna tim, ze to je delane rano, jsem to jen nezastihla treba odpoledne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 15:22

Nikdo nema zadnou podobnou zkusenost s ovu testy?

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.4.20 15:53

5.4. vidím nejsilnější čárku, možná by pomohlo i měření bazální teploty. No, pojistila bych si všechny dny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 16:02

@Janule84 :srdce: sex byl 4., 5. a 7.4… tak snad :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.4.20 16:09
@Anonymní píše:
@Janule84 :srdce: sex byl 4., 5. a 7.4… tak snad :think:

Ja taky tento měsíc úplně nezaregistrovala přesně ovulaci, měla jsem bolest 8.4. a pojistili jsme to 8. a 9. Tak snad. Uvidíme. I kdyby to proběhlo později, snad mršky počkají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 17:01
@Janule84 píše:
Ja taky tento měsíc úplně nezaregistrovala přesně ovulaci, měla jsem bolest 8.4. a pojistili jsme to 8. a 9. Tak snad. Uvidíme. I kdyby to proběhlo později, snad mršky počkají

Me ode dneska boli strasne bricho, jako bych to mela dostat :think: pritom mam jeste skoro 2 tydny cas :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.4.20 17:23
@Anonymní píše:
Me ode dneska boli strasne bricho, jako bych to mela dostat :think: pritom mam jeste skoro 2 tydny cas :think:

Takhle jsem to právě měla před dvěma dny. A pak to přešlo. Dneska mám trošku tlak, ale nebolí. Minulý měsíc to byla ovu, ta bolest, takže podle toho soudím, že i nyní. Akorát minule jsme to nějak prošvihli. Uvidíme, ale to bude dlouhé čekání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 19:42
@Janule84 píše:
Takhle jsem to právě měla před dvěma dny. A pak to přešlo. Dneska mám trošku tlak, ale nebolí. Minulý měsíc to byla ovu, ta bolest, takže podle toho soudím, že i nyní. Akorát minule jsme to nějak prošvihli. Uvidíme, ale to bude dlouhé čekání :mrgreen:

Delala jsem si dneska jeste ovulacni test a byl temer bily, byl tam jen duch, takze ovulace to uz asi nebude :nevim: ta byla podle me toho 5.-6.4. Ted by to mohlo byt uhnizdovani :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1124
10.4.20 19:48
@Anonymní píše:
Delala jsem si dneska jeste ovulacni test a byl temer bily, byl tam jen duch, takze ovulace to uz asi nebude :nevim: ta byla podle me toho 5.-6.4. Ted by to mohlo byt uhnizdovani :lol:

Zase na uhnizdovani je ještě brzy, ne? Ale jestli je to už 5 dní, mohlo by. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 20:22
@Janule84 píše:
Zase na uhnizdovani je ještě brzy, ne? Ale jestli je to už 5 dní, mohlo by. :palec:

Dneska je to 5. den, tak kdo vi :think: kezby :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
108
16.4.20 06:04

Zdravím holky. Nikdy jsem si ovu testy nedělala, ale už mi hoří koudel u…, hold věk nezastavíš, takže jsem to zkusila. Co říkáte? Ty dva jsou včerejší, ten úplně spodní je z dnešního rána. Děkuji za případné odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 08:24
@leslii píše:
Zdravím holky. Nikdy jsem si ovu testy nedělala, ale už mi hoří koudel u…, hold věk nezastavíš, takže jsem to zkusila. Co říkáte? Ty dva jsou včerejší, ten úplně spodní je z dnešního rána. Děkuji za případné odpověď :srdce:

No tak ten spodni je pozitivni, nebo co myslis? :)

• Citovat
  • Nahlásit
108
16.4.20 08:44
@Anonymní píše:
No tak ten spodni je pozitivni, nebo co myslis? :)

Taky mi přijde a i bolesti v podbřišku by tomu nasvědčovaly. Včera jsme se milovali, nevím zda uspějí i dnes, tak budu tajné doufat, žeby to mohlo stačit :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat