Reklama

Jeho bývalá a děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 15:57
Jeho Bejvalá a Děti

Dobrý den, předem se chci omluvit za hubky…
Mám tokový problém s Partnerem :( Pokaždé když jeho Bejvalá zavolá že něco potřebuje opravit, vymalovat, přestěhovat atd tak letí… Nebo zavolají děti že potřebují odvézt, přivézt vyzvednout ( lajcky řečeno TAXÍK ) :zed: Partner také platí alimenty na obě děti…
V loni byl soud že se částka zvedá a co se týká vybavení do školy a atd vždy musí jít na půl… :roll: Osobně jsem pro aby šli ze vším na půl, ale strašně mě štve že ona má partnera a ohýbá jak nás tak i jeho… Kupuje notebook za 8000 KČ, značkové oblečení za X tisíc, zbytečnou koloběžku také za několik tisíc, Tv s Internetem :zed:, my pomalu nemáme co jíst, jíme čínské polívky, hrníčkové polívky, těstoviny s máslem mám toho plné zuby… :zed: co by jste dělaly vy??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.05.18 15:59

Vždy jsem hledala muze bez závazků ;)

Alisha94
Povídálka 24 příspěvků 10.05.18 15:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, předem se chci omluvit za hrubky…
Mám tokový problém s Partnerem :( Pokaždé když jeho Bejvalá zavolá že něco potřebuje opravit, vymalovat, přestěhovat atd tak letí… Nebo zavolají děti že potřebují odvézt, přivézt vyzvednout ( lajcky řečeno TAXÍK ) :zed: Partner také platí alimenty na obě děti…
V loni byl soud že se částka zvedá a co se týká vybavení do školy a atd vždy musí jít na půl… :roll: Osobně jsem pro aby šli ze vším na půl, ale strašně mě štve že ona má partnera a ohýbá jak nás tak i jeho… Kupuje notebook za 8000 KČ, značkové oblečení za X tisíc, zbytečnou koloběžku také za několik tisíc, Tv s Internetem :zed:, my pomalu nemáme co jíst, jíme čínské polívky, hrníčkové polívky, těstoviny s máslem mám toho plné zuby… :zed: co by jste dělaly vy??

radkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 10.05.18 16:01

Notebook za 8 000 Kč? To jako fakt? 8o No, to si dovolila opravdu hodně :roll: Dokonce mají internet 8o

Ano, je to jeho dítě, tak ať přispívá a jestli se dělí na polovinu, byla bych hrdá, že mám takového muže, ne škrta, který se nestará o děti, jak by měl.

Neměla sis hledat chlapa se závazky, když na to nemáš.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.05.18 16:02

Proč píšeš bejvalá, partner a děti s velkými písmeny na začátku? Jo tak toto je holt riziko jít do vztahu s chlapem, který má již děti.. To si musí vyřešit chlap, ty s tím nic nezmůžeš. Zkus si promluvit s přítelem, že nechceš, aby byl tak „ohebný“. :nevim:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 10.05.18 16:02
@Anonymní píše:
V loni byl soud že se částka zvedá a co se týká vybavení do školy a atd vždy musí jít na půl… :roll: Osobně jsem pro aby šli ze vším na půl, ale strašně mě štve že ona má partnera a ohýbá jak nás tak i jeho… Kupuje notebook za 8000 KČ, značkové oblečení za X tisíc, zbytečnou koloběžku také za několik tisíc, Tv s Internetem :zed:, my pomalu nemáme co jíst, jíme čínské polívky, hrníčkové polívky, těstoviny s máslem mám toho plné zuby… :zed: co by jste dělaly vy??

Ty nepracuješ?

mrav
Neúnavná pisatelka 16668 příspěvků 10.05.18 16:04
@Tichošlápek píše:
Vždy jsem hledala muze bez závazků ;)

Já jsem se závazkem. Nevadí? :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 39639 příspěvků 10.05.18 16:06
@Anonymní píše:

to je hrůza no že musí platit na děti. A tak by to měl financovat pro děti cizí chlap? To je snad normální že pomůže když to jde. Jak vysoké platí alimenty? Tak to ho musíš fakt milovat když jíte jen čínské polévky :lol: Jo dětičky jsou drahé a čím starší tím víc peněz. To jsi čekala že pošle na každé dítě 1000 a víc nic? Tak si najdi chlapa bez závazků. když jsme byla svobodná bez dětí tak to samé jsem hledala u partnera. Já mam notas za 12 000 takže 8000 je ok a je fajn že otec zaplatí půlku ;)

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.05.18 16:06

A ja dosud zila v predstave, ze platit alimenty a podilet se polovinou na vyssich (a mimoradnych) vydajich je normalni :think:. Stejne tak jako odvezt a privezt deti, to totiz normalni rodice delaji, vcetne treba uprav detskeho pokoje.

Příspěvek upraven 10.05.18 v 16:07

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 16:07

Nepracuji mám výřez plotýnek a čekám na operaci tak mám jen neschopenku, me nevadí že jim tak bejvala koupi, ale vadi mi to ze porat rika pridej na skolu, pridej na boty a atd ale sama ma na vyhazovani…

Tichošlápek
Extra třída :D 10054 příspěvků 10.05.18 16:07

@mrav no mně ne, protože teď nehledám 8) musíš se zeptat potenciálních zájemkyň :)

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 10.05.18 16:09
@Markéta80 píše:
to je hrůza no že musí platit na děti. A tak by to měl financovat pro děti cizí chlap? To je snad normální že pomůže když to jde. Jak vysoké platí alimenty? Tak to ho musíš fakt milovat když jíte jen čínské polévky :lol: Jo dětičky jsou drahé a čím starší tím víc peněz. To jsi čekala že pošle na každé dítě 1000 a víc nic? Tak si najdi chlapa bez závazků. když jsme byla svobodná bez dětí tak to samé jsem hledala u partnera. Já mam notas za 12 000 takže 8000 je ok a je fajn že otec zaplatí půlku ;)

No samozrejme, protoze otec deti prece musi zivit nepracujici pritelkyni.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 10.05.18 16:09
@Anonymní píše:
Nepracuji mám výřez plotýnek a čekám na operaci tak mám jen neschopenku, me nevadí že jim tak bejvala koupi, ale vadi mi to ze porat rika pridej na skolu, pridej na boty a atd ale sama ma na vyhazovani…

Tak je zase blbej on, že sype a sype..Jako jedna věc jsou alimenty a zájmy dětí, ale kdybych viděla, že sype a sype a bývalá se promenáduje ve značkových hadrech a my jsme na tom hůř, tak by mě to taky štvalo no. Tak buď rozchod a najít si někoho bez závazků nebo se s tím smířit.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 10.05.18 16:10

Ty jo NTB se dá sehnat za 8 tisíc 8o

Děti stojí hodně, ale když si je někdo pořizuje má je umět uživit…tak buď se na něj vykašli nebo se s tím smir…
Btw dva dospělí, vydelavajici lidé nedokáži platit alimenty a žít tak nějak normálním způsobem :think:

radkka
Generální žvanilka 20487 příspěvků 10.05.18 16:11
@Anonymní píše:

Nepleť se do toho, není ti do toho nic, tohle si musí vyřešit on a jestli chce sypat peníze bývalé manželce, je to jeho volba, nemusíš s ním být. :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >