Setrvat či odejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 18:50
Setrvat či odejít?

Zdravím, měla bych takový dotaz. Již delší dobu uvažuji nad otázkou, zda být spokojena s tím co mám nebo hledat to, co mi schází - láska. Jsme s partnerem již 2 roky. V začátcích vztahu vše probíhalo klasicky, oba jsme na city zdrženliví, přítel je velký introvert, proto mi nepřišlo divné, že mi dlouhou dobu nevyznal lásku. Jenže po nějaké době mi to začlo být opravdu divné. Zhruba po roce se mi svěřil, že se mu zamilovat do mě nejde, že jsem pro něj nejdůležitější osoba, že mě má strašně rád ale zamilovaný není. Jinak je to úžasný partner, je mi s ním velmi dobře, je rozumný a opravdu mi ve všech směrech vyhovuje. To, že mě nemiluje mě ale velmi užírá, ke svému životu ten pocit, že mě nekdo miluje velmi potřebuji. Také netuším, jestli má takový vztah vůbec šanci vydržet. Prosím tedy o radu, zda to mám nějak překousnout nebo zkusit hledat lásku jinde. Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 09.05.18 18:56

Já bych asi rozlišovala ZAMILOVANÝ a MILUJE MĚ. Zamilovanost trvá cca ty dva roky (někdy stova rok), otázka je, co zůstane, když zamilovanost zmizí, zda jen „něco“ nebo láska. Já bych neřešila zamilovanost, ale to, zda mu na mě záleží, jak se chová, zda plánujeme společnou budoucnost. Kolik vám je let?

Bellatrix Lestrange
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 09.05.18 18:58

Já bych to nedala. Utíkej. Za mě by muž dýchal i po 30 letech.

Anonymní  09.05.18 19:00

O tom jsem právě také uvažovala, ale jde vůbec z “mít rád” přerůst do stavu lásky? O budoucnosti hovoříme jen velmi zřídka a mlhavě. Oběma nám je 24 let

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 09.05.18 19:00

A ty ho milujes?

Anonymní  09.05.18 19:04

Miluju a o to víc mě to trápí :(

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 09.05.18 19:06

„Zhruba po roce se mi svěřil, že se mu zamilovat do mě nejde, že jsem pro něj nejdůležitější osoba, že mě má strašně rád ale zamilovaný není.“

Proc ti to vubec rikal? Na tvuj natlak, nebo sam od sebe? Pokud te nemiluje, tak nechapu proc s tebou je. :think:

Takhle to pusobi, ze s tebou travi cas nez se objevi nekdo lepsi, a az jednou odejde tak ti rekne, ze k tobe byl prece vzdy uprimny, ze si te sice porad vazi, ale vedela jsi uz od zacatku, ze te nikdy nemiloval… nebo nejakej podobnej blabol. :roll:

Tohle bych nedala.

Příspěvek upraven 09.05.18 v 19:14

terien
Kelišová 6920 příspěvků 09.05.18 19:07

Já bych to nedala

Bellatrix Lestrange
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 09.05.18 19:07
@Anonymní píše:
Miluju a o to víc mě to trápí :(

Ale ono nejde do nekonečna dávat do vztahu víc než ten druhý.

Anonymní  09.05.18 19:12

To, že mě nemiluje mi řekl dobrovolně, vyplynulo to nějak ze situace. Právě proto nevím, jak se zachovat. Jestli to má budoucnost anebo se právě objeví někdo, do koho se zamiluje (ikdyž to třeba nebude plánovat záměrně - v tomto mu věřím) a odejde

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 09.05.18 19:21
@Anonymní píše:
To, že mě nemiluje mi řekl dobrovolně, vyplynulo to nějak ze situace. Právě proto nevím, jak se zachovat. Jestli to má budoucnost anebo se právě objeví někdo, do koho se zamiluje (ikdyž to třeba nebude plánovat záměrně - v tomto mu věřím) a odejde

Vykaslala bych se na to. Pokud by to s tebou myslel opravdu vazne, tak by ti tohle nerikal. Takovou vec by si nechal pro sebe, maximalne by se s tebou casem nejak slusne rozesel. Rict zene, se kterou dva roky ziju a spim, ze ji nemiluju a pritom se neplanoval rozchazet, to je vazne silny kafe.

V prekladu to znamena: „Zlato, na sex a zabavu jsi mi zatim dobra, ale matka mych deti nebudes, tak daleko to s tebou zase nevidim, sorry“.

Příspěvek upraven 09.05.18 v 19:22

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 09.05.18 19:21

Pockej to je ale zasadni vec a nechapu, nad cim jeste premyslis? Respektive nechapu, proc se nerozesel on a tebou? Je s tebou uz nejakou dobu a stale te nemiluje? Kdybych byla v jeho kuzi a po par mesicich od seznameni nic neprichazelo, davno bych to utla. Verim, ze se to muze nejak ukazat po delsi dobe a ne hned, ale max tak 4 mesice.To uz toho cloveka nejak znas a musi neco preskocit.

ellie94
Kecalka 246 příspěvků 09.05.18 19:21
@Anonymní píše:
To, že mě nemiluje mi řekl dobrovolně, vyplynulo to nějak ze situace. Právě proto nevím, jak se zachovat. Jestli to má budoucnost anebo se právě objeví někdo, do koho se zamiluje (ikdyž to třeba nebude plánovat záměrně - v tomto mu věřím) a odejde

Hele to neví nikdo. I když chlap tvrdí, že ženu miluje, tak se občas stává, že se stejně zamiluje jinde. Koneckonců, je toho plný emimino. Pokud ti vyhovuje, neřešila bych to.

destik
Kecalka 102 příspěvků 09.05.18 19:25

Pokud se na to ptáš sama sebe, tak už ses vlastně rozhodla. Spíš se snažíš ospravedlnit proč bys měla zůstat.

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 09.05.18 19:25

A není to pouze jeho povahou, měl uz pocit, ze někdy byl zamilovaný? Možná takovej vahavej typ

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama