Jeho bývalé přítelkyně

Anonymní
22.4.20 09:47

Jeho bývalé přítelkyně

Dobrý den. Chtěla bych od vás trošku radu, protože jsem z toho špatná a nevím co s tím.
Jsme spolu s partnerem 8 měsíců, ale furt mi říká, že mám špatnou hlavu, malé prsa atd. On že to myslí ze srandy, ale mně to moc vtipné nepřijde, spis mi prijde ze si me tolik neváží. No a je povaha, že se nerad svěřuje a že mi neřekne jen tak, že mě má rád, ale to jsem si zvykla( dokazuje mi to chováním) Ale vadí mi jedna věc a to “ kamarádky na sex”. Vím, že spal se spousty holek, ale nebyl zadaný a jeste jsme se neznali a je to jeho minulost ja vim, ze bych se tim nemela hlodat, ale nejspíš mi to trosku vadi..jsme spolu o 10 let a ja sem nemela moc partnerů a on bral snad vsechno, ale vetsinu to bylo, ze parkrat na obed Po tom sexu a pak ahoj Prej. Jeho kamaradi mi rikali, ze mel jen jednu holku( ta ho podvadela) a od te doby byl takovy “Na holky” a ze nemel nejspíš od te doby vztah( i kdyz on mi rikal, ze jo, ale ze treba pul rok/rok) no a kamaradi rikali, ze jeste zadnu jeho holku s nima neseznamil az Me. Jenže Přítel byl min. Rok zamilovaný do jedné Starší ženy( rozvedená s dětma) ale ona ho měla nejspíš jen na sex, ale on chtěl něco víc. A ona to později s ním ukončila ať si najde jinou a on si našel její kámošků, takže všichni 3 chodívali spolu na vínka atd. Ale ta kámoška se do něho zamilovala a chtěla něco víc, ale to on nechtěl. A ta” starší zena do ktere se zamiloval” začala žárlit a začala se zase kolem něco nachomýtat a takže to táhl s oběma. A zjistila sem, že byla ještě třetí se kterou jen spával( taky rozvedená s dětma) a s ni je kamarád do teď, že jsi napíšou. Ona ho zvala k sobě domu večer na víno a on ju taky furt chce nekam pozvat( ne neprijde mi to normalni, tak sem mu to rekla, ze mi to vadi a on Ze toho necha, nebude chodit k holkam vecer na vino) No ale ta třetí o nás ví a ma taky pritele. Spíš mě hlodá strach, že ta do které se zamiloval předtím se mu třeba ozve a nebo se stále schází a on prostě bude vidět, že má třeba šanci a opustí mě kvůli ní :( jako na vztah by ho nechtěla nejspíš, ona je taková dámička( je modelka) a on je prostě takový Jouda, ale třeba na ten sex.. co když v něm jsou stále city.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1649
22.4.20 09:55

Ty jo, nevím jestli bych byla s dost ojetým zajíčkem :lol: Jestli mu nevěříš, tak ho nech, budeš mít klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
22.4.20 09:58
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chtěla bych od vás trošku radu, protože jsem z toho špatná a nevím co s tím.
Jsme spolu s partnerem 8 měsíců, ale furt mi říká, že mám špatnou hlavu, malé prsa atd. On že to myslí ze srandy, ale mně to moc vtipné nepřijde, spis mi prijde ze si me tolik neváží. No a je povaha, že se nerad svěřuje a že mi neřekne jen tak, že mě má rád, ale to jsem si zvykla( dokazuje mi to chováním) Ale vadí mi jedna věc a to “ kamarádky na sex”. Vím, že spal se spousty holek, ale nebyl zadaný a jeste jsme se neznali a je to jeho minulost ja vim, ze bych se tim nemela hlodat, ale nejspíš mi to trosku vadi..jsme spolu o 10 let a ja sem nemela moc partnerů a on bral snad vsechno, ale vetsinu to bylo, ze parkrat na obed Po tom sexu a pak ahoj Prej. Jeho kamaradi mi rikali, ze mel jen jednu holku( ta ho podvadela) a od te doby byl takovy “Na holky” a ze nemel nejspíš od te doby vztah( i kdyz on mi rikal, ze jo, ale ze treba pul rok/rok) no a kamaradi rikali, ze jeste zadnu jeho holku s nima neseznamil az Me. Jenže Přítel byl min. Rok zamilovaný do jedné Starší ženy( rozvedená s dětma) ale ona ho měla nejspíš jen na sex, ale on chtěl něco víc. A ona to později s ním ukončila ať si najde jinou a on si našel její kámošků, takže všichni 3 chodívali spolu na vínka atd. Ale ta kámoška se do něho zamilovala a chtěla něco víc, ale to on nechtěl. A ta” starší zena do ktere se zamiloval” začala žárlit a začala se zase kolem něco nachomýtat a takže to táhl s oběma. A zjistila sem, že byla ještě třetí se kterou jen spával( taky rozvedená s dětma) a s ni je kamarád do teď, že jsi napíšou. Ona ho zvala k sobě domu večer na víno a on ju taky furt chce nekam pozvat( ne neprijde mi to normalni, tak sem mu to rekla, ze mi to vadi a on Ze toho necha, nebude chodit k holkam vecer na vino) No ale ta třetí o nás ví a ma taky pritele. Spíš mě hlodá strach, že ta do které se zamiloval předtím se mu třeba ozve a nebo se stále schází a on prostě bude vidět, že má třeba šanci a opustí mě kvůli ní :( jako na vztah by ho nechtěla nejspíš, ona je taková dámička( je modelka) a on je prostě takový Jouda, ale třeba na ten sex.. co když v něm jsou stále city.

Jouda jsi předevší Ty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
22.4.20 09:59

To je terno, takovy typek teda to ti reknu - rict mi nekdo, ze mam špatnou hlavu tak by letel (o tech malých prsou ani nemluvim), at si dela vosousta starým rozvedeným, s timhle te holja teda zadne velke stesti nečeká… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 09:59

@Janee19 je to těžko.. mám ho ráda, ale trápit se nechci. On mi tvrdí, že by mi nikdy neublížil, že by mi prvně o tom kdyžtak řekl a Až pak by něco měl s nějakou, ale že zatím to nemá v plánu. A taky, že se k žádné ještě nechoval tak hezky jak ke mně atd. Nevím, jestli mu věřím.. já lidem nevěřím a mám s tím problém.

• Citovat
  • Nahlásit
24704
22.4.20 10:00

Ty jo, trochu sem se v tom zamotala.
A právě proto - nádech, výdech.
Každý má nějakou minulost. Každý má právo se usadit, i když třeba předtím obletěl kolik ženských.
Nemáchej se v tom, stejně nic nevymyslíš. Jen budeš žárlit, budeš se tím trápit, budeš nakonec hnusná na něj a on bude právem naštvaný, že vytahuješ „pravěk“…

Víc než tohle by mi vadilo, že si z tebe nemístně utahuje. To bych mu řekla, že tyhle vtipy fakt nejsou vtipný a má si uvědomit, kdy radši mlčet. Že ty taky nikde nežertuješ o jeho výbavě/špecích/výdrži nebo co já vím čem (nebo jestli s tím máš začít? :jazyk: :roll: ). Že ti to prostě není příjemný a připadáš si jak blb.

Já třeba před novým přítelem si sama na svou postavu občas zažertuju, a on velice inteligentně mlčí a nekomentuje :lol: :lol: :lol: :lol:
A když komentuje, tak obdivně ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
22.4.20 10:04

Jistotu nemá nikdy nikdo, tak to prostě je, ale taky by se mi to vůbec nelíbilo a to nejsem nějak moc žárlivá a taky bych se bála, ( když je takovej) že občas zajde,, jinam,,. Asi bych s takovým taky nebyla. To musíš vědět ty, jestli jsi ochotná trpět,, psaní s,, kamarádkama,, nebo ne. Já osobně bych to netrpěla ( protože tohle nejsou jeho kamarádky, ale ženský, co si s ním chtěj užít) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 10:05

Ten je ojetější, jak klouzačka na pískovišti a ta taky není jen pro jednoho, ale pro všechny jako on.. Uteč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 10:05

@Hanka1 on, že je to sranda..ale mně to teda vtipné nepřijde :) je mi 18 jemu 28.. a není to žádný krasavec( v posteli to jo, to je dobrý :D ) Ale není hnusný. A chová se někdy jak děcko, takže si ho nedokážu představit jak by byl s tou starší ženou, že ona by s ním nebyla( si myslím) ale i tak mám strach nebo že potká jinší :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 10:08

@Mar__tanka1983 Děkuji moc za radu. Máš pravdu, trápím jen sebe.. i kdyby mě odkopl později kvůli jiné nebo me podvadel, tak Aspon zjistím jaký to je člověk. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1649
22.4.20 10:09
@Anonymní píše:
@Janee19 je to těžko.. mám ho ráda, ale trápit se nechci. On mi tvrdí, že by mi nikdy neublížil, že by mi prvně o tom kdyžtak řekl a Až pak by něco měl s nějakou, ale že zatím to nemá v plánu. A taky, že se k žádné ještě nechoval tak hezky jak ke mně atd. Nevím, jestli mu věřím.. já lidem nevěřím a mám s tím problém.

Najdi si jinýho, jsi mladá na takovéhleho joudu. Když už jich měl hodně, tak správný chlap o tom mlčí. A stejně si myslím, že si přidává. Navíc se ti extra nelíbí, má blbý kecy, nevěříš mu… Ať si najde nějakou 40ku s deckama, ta po něm bude slintat, po čemž asi touží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3748
22.4.20 10:14

Tobě je 18? Kopni ho do zadku blba. Nemáš zapotřebí přemýšlet kde ti zahne a nechat se urážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
22.4.20 10:16
@Anonymní píše:

Holka, on ti vazne rekl: ze by ti neublizil, ze by ti to prvne rekl???!? A ze to nema ted v plánu???

Takže ty skaces jak on piska, on rozhoduje a ty jak puk sedis v koute a doufas, ze si svuj plan nerozmyslí?? :,( :zed:

To ti povim, ze se jedna o velice špatný začátek vztahu… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 10:18

@Anet 123 já mu taky říkám, že tohle nejsou kamarádky.. on si s žadnyma holkama nepise, jen treba kdyz nekdo chce neco skrz praci nebo co me stve, ze jede Priklad do Prahy tak napise “kamarádkám” jestli s nim nechcu zajit na sklenicku, ze se dlouho nevideli, ale pritom on proste napise aj holkam se kteryma neco mel a nerozumí tomu, ze bych mohla zarlit a ze to nejsou kamaradky. On proste ze by me nepodvedl, ze si s nima chtel jen pokecat. No a ma jen tu jednu kamosku se kteru si pise( to je ta co o nas vi) Ale rekla sem mu, ze si nepreju aby ji zval vecer na vino a nebo chodil k ni domu, ze to tolerovat nebudu a on, ze to chape a ze To bude platit i u ostatnich holek a kdyby s nejaku sel tak by mi o tom rekl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 10:18

Mě to úplně připomíná kamaráda na sex od mé kámošky. Po rozchodu s manželem si našla takového pro ni „zajíčka“, věděla, že taky často střídá holky, má jich i několik najednou. Ale měla ho na jedno a tak jí to bylo jedno. Jenže se mu začla svěřovat, a zakoukala se. Prý měl doma strašný bordel a špínu, tak mu tam uklízela apod. Začalo jí vadit, že se začal stýkat s jednou holčinou mimo město. Dle jeho slov, by to mohlo být něco více. Tak to utla, aby se mohl věnovat novému objevu a ona se mohla od něj odpoutat. Tvrdila mi, že ho to určitě změní, když se zamiluje, tak bude věrný apod. No píšou si doteď. On se také staví na víno, udělají si navzájem orál (to dle něj není nevěra) a jde domů. Takže ač si buduje vztah, tak dle mého měřítka zůstal holce věrný ani ne měsíc.
Tyto typy se nemění a pokud už teď si z tebe dělá srandu a vlastně se ti vysmívá, tak tam o nějaké úctě nemůže být řeč. Možná to má stejně jako ten od kámošky… :nevim:
Pokud ti to nevyhovuje a ubližuje, tak bych to ukončila… přinese ti jen trápení

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat