Po rozchodu kamarádi?

Anonymní
21.4.20 20:08

Po rozchodu kamarádi?

Ahoj, před měsícem a půl jsme se rozešli s přítelem.. Rozchod byl po vzájemné domluvě, rozešli jsme se úplně v klidu a v pohodě.. Ale ano moc nás to oba bolelo a brečeli jsme a bylo to pro nás těžké…Důvod rozchodu byl, ze jsme oba měli pochybnosti, co cítíme a ze už to není ono a i kvůli vzdálenosti, která právě zapricinila ze jsme pak uz na sebe byli poslední týdny protivný a nechovali se nejlépe a i meli právě ty pochybnosti co cítíme.. 3 tydny jsme si nepsali.. Ted uz jsem zase 2 tydny v kontaktu, piseme si skoro každý den, posíláme fotky, piseme si i docela hezky.. Například on mi napsal, ze jsem s úsměvem nejkrásnější a ze jsme opravdu stejný a takhle.. Vím, že furt k němu cítím a také cítím že to neni stopro uzavřené.. Já bych pro návrat i byla.. Nepřijde mi, že je toto čistě přátelské.. A řekli mi to i ostatní kamarádi.. Také mi rekli, ze si myslí ze on si to nechce přiznat ze furt ke mně něco cítí a ze vlastně by tomu dal šanci.. Sam napsal jedné kamarádce, ze mu ale chybím..Jsem ale trochu zmatená..Mám pocit, že bychom si spolu meli ještě promluvit.. Co si o tom myslíte? A o tom jak to bere on? Myslíte ze je šance na návrat a mame zabojovat? Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.20 20:34

S byvalym jsem kamarad…ale rozesli jsme se pred 20 lety. Ted si obcas napiseme. Oba uz mame rodiny a dokonce jsem se seznamila s jeho manzelkou. Moc fajn pani. Rozumime si. Asi si ex vybira podobne typy. :mrgreen: po tak kratke dobe jako zakladatelka to neni pratelstvi ale nedoreseny a neodzity rozchod.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.20 20:41

Ahoj,

jestli k sobě ještě něco cítíte, tak by bylo nejrozumější, aby jste se sešli a promluvili si, zda by měl váš vztah šanci. A hlavně si také vyjasnětě, jak by měl vztah pokračovat, aby jste byli oba spokojení - co by se mělo „k lepšímu“ změnit (např. po nějakém čase společné bydlení). Dřív nebo později bude muset jeden z vás ustoupit a přestěhovat se k duhému. Vztah na dálku není moc jednoduchý, sama jsem byla ve vztahu s jedním cizincem. A být po rozchodu jen kamarádi - málo komu se to podaří, aby kamarádství bez problému fungovalo. Já se svými bývalými nejsem v kontaktu, protože se se mnou rozešli a trvalo mi to, abych byla v pohodě :( Přeji hodně štěstí, protože stále máš tu šanci být opět v tom vztahu :)

• Citovat
  • Nahlásit
3886
21.4.20 21:12

Jsme s bývalým přátelé, ale už je to od rozchodu asi tři, čtyři roky. A muselo si to sednout, zezačátku jsme se nestýkali vůbec, začali jsme se na oboustranný přátelský bázi stýkat až asi po půl roce. Teď máme každej novýho partnera, a vídáme se cca 1× měsíčně - chodíme spolu venčit psy, na víno a podobně. Máme minulost vyřešenou, ani jeden z nás by to nevracel. Takto to může fungovat. Hned po rozchodu ne. Kór pokud nemáte vyřešený, jestli spolu chcete bejt nebo ne. Já jsem věděla, že s ním v partnerským vztahu být nechci, je fajn jako člověk, ale jako partner ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66946
21.4.20 21:13

Zkusit to můžeš. I vztah s přestávkou má někdy perspektivu. U nás v rodině byly takové vztahy dokonce dva- jedním z nich byli moji prarodiče. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.4.20 10:04

To nevypada jako konec, spis Timeout na uvedomeni si, jak to k sobe mate. Jeste bych to netlacila a nepromlouvala si, pockej si na romanticke gesto ;)

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.4.20 10:05

To nevypada jako konec, spis Timeout na uvedomeni si, jak to k sobe mate. Jeste bych to netlacila a nepromlouvala si, pockej si na romanticke gesto ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat