Smazat někoho ze života

Anonymní
21.4.20 13:46

Smazat někoho ze života

Po čtyřech letech vztahu, zasnoubení, společném bydlení a na začátku těhotenství to vypadá na rozchod. Jsem z toho dost špatná. Máte takovou zkušenost? Dokážete někoho smazat ze života?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
256
21.4.20 13:54

Podle me smazat nelze. Pises ze jsi na zacatku tehotenstvi. Zkuste se nad vsim jeste zamyslet, vse v klidu probrat. Treba to nebude tak spatne jak se ti zda, vyrikate si to a budete to dobry. Nejakou tu krizi ve vztahu zazije kazdy, je treba se postavit celem! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
21.4.20 13:54

Jak chceš smazat rodiče dítěte, to teda nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 13:59

Tak pokud i on chce smazat dítě, tak je to lepší… Musíš se sama rozhodnout.

Pokud o těhotenství neví a ty se s ním potkávat nebudeš, tak můžeš být jako svobodná matka a jeho nedat do RL dítěte. Lepší než se soudit o alimenty, když víš, že v těchto věcech bude problémový.¨

Udělej si jasnou strategii (peníze vs sociální podpora vs vztahy s otcem dítěte) a rozhodni se ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10886
21.4.20 14:02

Až na to těhotenství jsem to tak měla a šlo to. Ale pokud s někým budeš mít dítě tak ho nikdy nesmažes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18519
21.4.20 14:06

Smazat někoho ze života jde snadno, ale jak to chceš udělat, když je to otec dítěte nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 14:10

On se od začátku o těhotenství nezajímá. Dítě chtěl prý až za 5 let, ale uniklo mu, že když to celou dobu děláme bez ochrany, tak tam ta možnost je. Já pro dítě zázemí mám. Samozřejmě, že jsem chtěla kompletní rodinu, ale co s tím, nutit ho nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7159
21.4.20 14:29
@BudouciMama24 píše:
On se od začátku o těhotenství nezajímá. Dítě chtěl prý až za 5 let, ale uniklo mu, že když to celou dobu děláme bez ochrany, tak tam ta možnost je. Já pro dítě zázemí mám. Samozřejmě, že jsem chtěla kompletní rodinu, ale co s tím, nutit ho nebudu.

Ty jsi zakladatelka tohohle tematu, jo?
A on chybel v biologii, kdyz se bralo poceti nebo jak? A tys mu nemohla vysvetlit, ze deti nenosi cap?

Nevim, jak bys to chtela udelat. On je otec a pokud si dite nechas, bude az do konce zivota i ve tvem zivote. Takze ne, opravdu to nejde. Na to je nutne myslet predem, kdyz s nekym spis bez ochrany. Ted uz pozde bycha honit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 14:33
@Chytrak píše:
Ty jsi zakladatelka tohohle tematu, jo?
A on chybel v biologii, kdyz se bralo poceti nebo jak? A tys mu nemohla vysvetlit, ze deti nenosi cap?Nevim, jak bys to chtela udelat. On je otec a pokud si dite nechas, bude az do konce zivota i ve tvem zivote. Takze ne, opravdu to nejde. Na to je nutne myslet predem, kdyz s nekym spis bez ochrany. Ted uz pozde bycha honit ;)

Bereš to moc vážně, svobodných matek běhají po světě kvanta… Tohle moralizování už snad není ve 21. století úplně nutné ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20341
21.4.20 14:34
@Anonymní píše:
Po čtyřech letech vztahu, zasnoubení, společném bydlení a na začátku těhotenství to vypadá na rozchod. Jsem z toho dost špatná. Máte takovou zkušenost? Dokážete někoho smazat ze života?

smazat ze života otce dítěte opravdu jen tak nepůjde. Minimálně 18 následujících let spolu budete muset komunikovat a když ne, tak přes soudy a pčr.
Bohužel, co zkusit na vztahu ještě zamakat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 14:36
@Keyllah píše:
smazat ze života otce dítěte opravdu jen tak nepůjde. Minimálně 18 následujících let spolu budete muset komunikovat a když ne, tak přes soudy a pčr.
Bohužel, co zkusit na vztahu ještě zamakat?

A proč by spolu měli asi oba komunikovat? To je nějaký právní požadavek? Otce zapomenout je často lehčí a ve výsledku i finančně výhodnější.

Co má proboha PČR společného s otcem dítěte? 8o Nepřeháněj :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20341
21.4.20 14:40
@Anonymní píše:
A proč by spolu měli asi oba komunikovat? To je nějaký právní požadavek? Otce zapomenout je často lehčí a ve výsledku i finančně výhodnější.Co má proboha PČR společného s otcem dítěte? 8o Nepřeháněj :poblion:

no když myslíš ;) ze mě mluví reálné zkušenosti z praxe několika desítek až stovek klientů a z tebe? ;)
je lehčí a finančně výhodnější zapomenout na otce? :mrgreen: jj, pro to dítko určitě, ale o něj tu vlastně vůbec nejde, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 14:42
@Keyllah píše:
no když myslíš ;) ze mě mluví reálné zkušenosti z praxe několika desítek až stovek klientů a z tebe? ;)

určitě :P chceš jen strašit, klávesnicová hrdinko :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20341
21.4.20 14:42
@Anonymní píše:
určitě :P chceš jen strašit, klávesnicová hrdinko :mavam:

jj a proto se na rozdíl od tebe neschovávám za anonymní kytkou :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 14:45
@Keyllah píše:
jj a proto se na rozdíl od tebe neschovávám za anonymní kytkou :mrgreen: :mavam:

až tu nebudou takové jako ty, které tu tráví dny a noci moralizováním a vyhrožováním, tak si klidně dám skutečné jméno ty přezdívko jedna :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat