Reklama

Jen si chci postěžovat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radúna
Extra třída :D 11944 příspěvků 12.02.18 18:55
Jen si chci postěžovat...

Zdravím dámy.
Předesílám, že si nejdu pro radu, jen potřebuji někde upustit páru… :oops:.
Před chvílí se mi stala zase taková nemilá událost, situace. Není to samozřejmě tragédie, nicméně já jsem v daný moment byla (zase) vzteky bez sebe… :oops: :oops: :oops:
Přijeli (opět neohlášeně) rodiče manžela. Že prý jen na chviličku, ani kafe nechtěli. No, na jejich neohlášené přepadáky jsem si už za těch 20 let skoro zvykla. Na co si ale nezvyknu nikdy je to, že „vlezou“ k nám domů, aniž by vyčkali, až jim někdo otevře…
Přijedou, zazvoní, ale současně berou za kliku a pokud nejsme zamčení, ihned vcházejí dovnitř. Já uznávám, že jsem měla mít zamčeno… :oops:. Moje chyba. Ale stalo se. No a jak pečlivě zamykám, tentokrát prostě bylo odemčeno.
Já na hlavě barvu, na sobě kalhotky a průhlednou halenu bez podprsenky. Sedím si tak na PC, popíjím čaj a čekám, kdy už budu moci smýt barvu.
No a najednou zvonek, dveře letí a tak jsem si myslela, že mi vrací drahá polovička domů. A zrovna dnes si šel sednout s kolegy na pivo (decentně na dvě, protože zítra jdou do práce). Tak jdu na verandu a tam tchánovci. No paráda :roll:.
Takže honem oblíkat, nas. raná jsem celkem fest a tchán to zazdil tím, že prý už viděl nahatých bab hodně…
Tchyně se asi opět urazila, protože i po vysvětlení, že jsem je nečekala a tudíž vypadám jak vypadám, si vysvětlila moje nas. rání tak, že prý mi vadí, když přijedou. Prostě klasika. Ona zase uražená, tchán to má v paži, já vytočená a to jsem ještě slízla za manžela. Jak to, že si chodí po hospodách a v pondělí? A proč ho pustím? A jak často on chodí takhle do hospody?
Parádní výslech. Opět.
Manžel jim takové věci tají, protože se s nimi nechce hádat.

No chudák manžel, až se vrátí domů… :lol: :lol: :lol:.

Uf a je to venku… :oops: :oops: :oops: :oops:

PS: nevkládám anonymně, snad mě tu rodina nevyhmátne…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 12.02.18 18:58

:mrgreen: :hug: :hug: :kytka: :kytka: Tak to jsou tcháni k pohledání. Už jsi jim uvařila kafe s projímadlem? Možná by se hodilo, měli by jiné starosti než stupidní výslech…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10926 příspěvků 12.02.18 18:59

:hug: Soucítím. Taky bych byla vytočená. Z těchto důvodů ani když jsem sama, nechodím nalehko. To jsem si mohla dovolit v dobách, když jsem si žila ve své zaprděné garsonce a o každé návštěvě jsem dopředu věděla.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 12.02.18 19:00

@radúna
Dej kouli na dveře místo kliky. Byla bych vzteky bez sebe a nechápu tyhle lidi, že nemají kapku ohledů. Moje rodiče jsem to musela dlouho učit a to bylo keců…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 12.02.18 19:00

Tak se o tom pobav s manželem. Ať jim řekne, že se mají třeba nejdříve ohlásit nebo prostě čekat u zvonku.. popravdě mám to samé. Tchán nám nám chodí do bytu jak se mu zachce. Nezaklepe nic. Takže zamykám. Je to přeci moje soukromí a jestli jsou oni na tohle zvykli tak já fakt ne. Chápu tvoje rozhořčení protože takové situace nejsou jednoduché jak pro mě tak pro mého partnera. Alespoň že ten semnou sdílí názor, že si tam každý chodí jako na Václaváku :lol: jenže s tím už nic neuděláme. :cert:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 12.02.18 19:01

Tchýně a uzený, nejlepší studený.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 12.02.18 19:04

Ja jsem celkem pruzna a prizpusobiva, ale tohle by me nafralo fest. Nekdy proste chces ten svuj klidek a soukromi v gatkach, s barvou/maskou atd.
Priste tchyni rekni, ze tebe manzel na slovo neposloucha, protoze neni decko ani pes :mrgreen:. Neboj, je mi jasne, ze to dost dobre nejde (ale myslet si to muzes).

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 12.02.18 19:06

Nam tohle tchanovci delali taky kdyz jsme bydleli v baraku. Ja sama doma s miminem, doma binec jak po vybuchu, prebaluju na zemi malou, otocim se pro ubrousky a za oknem na me cumi tchan 8o malem jsem tenkrat mela infarkt. :pocitac: priste uz vzdycky zazvonili, ale stejne se nikdy dopredu neohlasili a pozvali se dovnitr, moje argumenty neposlouchali a manzel byl v praci. :cert: taky potom vycitali ze co proti nim mam, ze mi vadi ze prijedou :roll: ted jsme v bytovce, hodne bytu, okna otocena od vchodu - takze kdyz nekdo zvoni a nikoho necekame, tak proste neotviram, nejsme doma ;) soucitim s tebou :hug:

mayunka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 12.02.18 19:09

Ahoj, mne teda nejezdi neohlasene.. Ale co nemůžu rozdychat je to, ze v patek me pustili z porodnice a v sobotu prijela svagrovka (je ji 15), nutne musela videt prcka, s tchanem a jeste s brachou (svara) a spali tady. Tchyne zustala doma. Je to uz skoro 5 mesicu, ale tohle me teda dostalo. Vsem to jako prislo normalni se sem nasr. t. Hlavne tady nemame dodelano, takže my spime v obyvaku a oni teda spali v pokoji… :zed: @radúna

Taka
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 12.02.18 19:10

Radu nemám, nicméně jsem za tyhle upřímné příspěvky nesmírně vděčná. Díky takovým lidem totiž vím, že to není jak u debilů jenom u nás :mrgreen: :hug:

pavlaac
Kecalka 125 příspěvků 12.02.18 19:10

No jo no, když si rodiče dělají co chtějí, bude si i jejich syn dělat, co chce…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10926 příspěvků 12.02.18 19:11
@mayunka píše:
Ahoj, mne teda nejezdi neohlasene.. Ale co nemůžu rozdychat je to, ze v patek me pustili z porodnice a v sobotu prijela svagrovka (je ji 15), nutne musela videt prcka, s tchanem a jeste s brachou (svara) a spali tady. Tchyne zustala doma. Je to uz skoro 5 mesicu, ale tohle me teda dostalo. Vsem to jako prislo normalni se sem nasr. t. Hlavne tady nemame dodelano, takže my spime v obyvaku a oni teda spali v pokoji… :zed: @radúna

Tak to bych hučela jak Niagára. U nás taky hned po příchodu z porodnice klepaly návštěvy, ale spát by neměli kde.

sissi001
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 12.02.18 19:12
@Huk píše:
Tchýně a uzený, nejlepší studený.

Nebo taky :
Jakej je rozdíl mezi palačinkou a tchýní? Palačinka je dobrá teplá a zamotaná, tchýně studená a natažená…
Omlouvám se hodným tchýním, pro ty to neplatí :mavam:

mayunka
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 12.02.18 19:14

Oni jezdi často, mne to nevadi. Red uz to teda berou jako dovcu a vzdycky prespavaji nekde kousek na penzionu. Ale mrzi me, ze misto, aby si treba vzali starsiho (9let) na vylet, tak mi tady jeste nechaj mladou a ze se nepredre… Nebo kdyby si na hodinku vzali kocar.. Vsechny pribuzny mame cca 200 km, takze sance byt chvili bez deti je nulova… @Russet

Lenka_Hal
Závislačka 4814 příspěvků 12.02.18 19:15

My mame dlouhou prijezdovou cestu, Tak mam cas zamknout, kdyby neco :mrgreen: soucitim s tebou… :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >