Reklama

Tchán strašně pomlouvá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 11:30
Tchán strašně pomlouvá

Ahoj holky, asi se potřebuji jen vypovídat, ale strašně mě štve, že tchán pomlouvá a říká lež.
Např. Poprosíme o hlídání na dvě hodiny, on se tváří že hli dá rád, dokonce se i sám nabízí a pak nás pomluví, že se nestaráme o děti. My jsme ale normálni rodiče a staráme se. Nejhorší je, že se sám ale nabídne. U švagrových říkal doslova, že si naflákáme děti a pak se nestaráme. Švagrovou zase pomlouvá u mě. V létě mě pomlouval, že nevařim, že sou děti hladový, že se s nima neučí, ale to neni vůbec pravda. Rád sem jezdi, dvakrát týdně, tváří se normálně a pak tohle. Co mám dělat, je mi z něho zle…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.02.18 11:32

Já bych s ním přerušila jaký koliv kontakt a už bych mu nikdy neřekla o hlídaní ani kdyby se sám nabídl ;)

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 12.02.18 11:34

Je to otec tvého manžela, takže mu řekni, ať to vyřeší on. Ale člověka nepředěláš. A z pomluv bych si nic moc nedělala. Ty víš, jak to je a ví to evidentně i zbytek rodiny. Až se zase nabídne na hlídání, tak to odmítni a je to vyřešený.

zmimi
Stálice 74 příspěvků 12.02.18 11:35

@Petruna21 taky bych to tak udělala, a ještě bych to tchánovi řekla, co si o něm myslím.

elle21
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 12.02.18 11:39

Nechápu takové lidi, já bych mu to vmetla do k. ychtu jako že když nechce hlídat ať nehlídá a řekne to mě a ne někomu jinému..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 12.02.18 11:41

@zmimi Co jiného udělat něz přerušit kontakt :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10081 příspěvků 12.02.18 12:01

Konfrontovala bych ho přímo a chtěla vysvětlení. A ať je u toho i manžel

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 12.02.18 12:11

Přerušit kontakt, ať si najde někoho jiného, komu by mohl otravovat život

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.18 12:21
@Anonymní píše:
Ahoj holky, asi se potřebuji jen vypovídat, ale strašně mě štve, že tchán pomlouvá a říká lež.
Např. Poprosíme o hlídání na dvě hodiny, on se tváří že hli dá rád, dokonce se i sám nabízí a pak nás pomluví, že se nestaráme o děti. My jsme ale normálni rodiče a staráme se. Nejhorší je, že se sám ale nabídne. U švagrových říkal doslova, že si naflákáme děti a pak se nestaráme. Švagrovou zase pomlouvá u mě. V létě mě pomlouval, že nevařim, že sou děti hladový, že se s nima neučí, ale to neni vůbec pravda. Rád sem jezdi, dvakrát týdně, tváří se normálně a pak tohle. Co mám dělat, je mi z něho zle…

Ja mam takovu tchyni. Nikdy jsem ji dite nedala nikdy o pomoc nezadala a presto jsem nejhorsi na svete. Kdysi chodila k nam pomlouvat svagrovu a ted asi to je obracene. Nelibi se mi to ale muj muz ji ma rad a nechci delat peklo v rodine. Proste obcas se u nich ukazeme na navstevu. Moji malou ignoruje kdyz jsem jen my dve ale kdyz je nas vic tak hra divadlo. Ja po ni nic nechci. Zivot prispusobim tak, aby jsem od ni pomoc nikdy nepotrebovala. Jsem ji vsak vdecna za meho muze.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16506 příspěvků 12.02.18 12:27
@Anonymní píše:
Např. Poprosíme o hlídání na dvě hodiny, on se tváří že hli dá rád, dokonce se i sám nabízí a pak nás pomluví, že se nestaráme o děti. My jsme ale normálni rodiče a staráme se. Nejhorší je, že se sám ale nabídne. U švagrových říkal doslova, že si naflákáme děti a pak se nestaráme. Švagrovou zase pomlouvá u mě. V létě mě pomlouval, že nevařim, že sou děti hladový, že se s nima neučí, ale to neni vůbec pravda. Rád sem jezdi, dvakrát týdně, tváří se normálně a pak tohle. Co mám dělat, je mi z něho zle…

Pozvala bych švagrovou na návštěvu v době, kdy tam bude tchán a sehrála bych mu s ní takový divadlo, že on by se tedy nesmál. Dobře, že si se švagrovou dobře rozumíte. Tak se do toho dejte. A děda říkal, že nestaráš o děti - to říkat všechno přímo před tím s tím, ať on poví, co vlastně říkal. A možná se třeba budeš divit ty, protože to třeba fakt vymýšlí švagrová. Mě je to divné, protože kdyby přede mnou někdo pomlouval někoho, s kým si rozumím, tak to by bylo jen jednou, protože jindy bych ho zarazila hned na začátku.

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 12.02.18 12:29

Až by příště nabízel hlídání tak bych mu řekla děkuju dědo, ale už mě nebaví pak poslouchat jak vykládáte, že si naflákáme děti a pak se o ně nestaráme. A schválně bych čekala na jeho výraz a co ti na to řekne. Prostě bych mu vždy nějak vpálila, že to vím.

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 12.02.18 12:30

Já mám takovou příbuznou. Určitě pomlouvá i mě, ale přede mnou pomlouvá ty ostatní.
Já to nemám moc ráda, takové to hodnocení lidí(hlavně žen) podle toho, jak vaří, žehlí, uklízí, ne/sedí doma, to je fakt humus, takže se někdy ozvu, tak jsem určitě ta nejhorší na světě.
Ne že by mi to bylo úplně fuk, dělá to celkově zle v rodině, ale dost jsem ztratila vůči ní úctu. Řešením s tím nic nenaděláš, budeš špatná ty, protože vyvoláš konflikt. Tento typ lidí v tom umí chodit.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 12.02.18 12:34
@Anonymní píše:
Ja mam takovu tchyni. Nikdy jsem ji dite nedala nikdy o pomoc nezadala a presto jsem nejhorsi na svete. Kdysi chodila k nam pomlouvat svagrovu a ted asi to je obracene. Nelibi se mi to ale muj muz ji ma rad a nechci delat peklo v rodine. Proste obcas se u nich ukazeme na navstevu. Moji malou ignoruje kdyz jsem jen my dve ale kdyz je nas vic tak hra divadlo. Ja po ni nic nechci. Zivot prispusobim tak, aby jsem od ni pomoc nikdy nepotrebovala. Jsem ji vsak vdecna za meho muze.

To jsi napsala moc hezky. A máme to hodně moc podobně. Když jsme samy, ignoruje mě i děti. Když je nějaká událost, kde se sejdou lidi, tak hraje divadla o milující tchyni. Směju se tomu. Už to asi poznala, že je průhledná, tak už tolik nepřehrává. A hlavně to už nikoho taky nezajímá. Neví co mají naše děti rády za jídlo, jaké mají záliby, co kdy kde jak dělají, jestli jsou zdraví nebo nemocní, ale před lidma se tváří, jak kdyby jsme společně žili na růžovém obláčku. Trapné.

dedrichov
Závislačka 2792 příspěvků 12.02.18 12:36

Nechala bych to pěkně odležet a ve vhodné chvíli použila něco z toho, co píše @Kobliha51 nebo @LimitedEdition

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 12.02.18 12:36
@Sany80s píše:
Já mám takovou příbuznou. Určitě pomlouvá i mě, ale přede mnou pomlouvá ty ostatní.
Já to nemám moc ráda, takové to hodnocení lidí(hlavně žen) podle toho, jak vaří, žehlí, uklízí, ne/sedí doma, to je fakt humus, takže se někdy ozvu, tak jsem určitě ta nejhorší na světě.
Ne že by mi to bylo úplně fuk, dělá to celkově zle v rodině, ale dost jsem ztratila vůči ní úctu. Řešením s tím nic nenaděláš, budeš špatná ty, protože vyvoláš konflikt. Tento typ lidí v tom umí chodit.

Spíš jsou imunní. :poblion:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >