Reklama

Narážky na postavu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 31.01.18 13:13
narážky na postavu

Ahoj holky ráda bych znala váš pohled na tuto situaci. Nosím úces na ježka a nyní mam blond barvu. Mám 160 cm a vážím 98 kg, které mám hlavne na břiše. Tak pred 5 lety jsem měla 60 kg pak jsem z niceho nic zacala rychle nabirat a byl mi zjisten diabetes 2 typu nyni na inzulinu. Vaha se od zjisteni diabetu nezmenila. A ted k veci. Mamka do me neustale ryje, ze jsem tlusta, poucuje me o jidelnicku apod. Pritom to co rika se tyka zdravych lidi. I jsem ji vzala do diaporadny a nebylo to k nicemu. A ze pry nemam nosit vyrazne ucesy apod. Je mi to lito protoze uz preci nejsem dite. Mam co delat abych na ni nebyla sprosta. Jak byste tuto situaci resily vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 31.01.18 13:15

Jo a abych to doplnila je mi 40. Jsem vdana. A na mamku neplati ani muj manzel

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 13:16

Jako je to tvoje věc, nemá ti nikdo nic říkat, je to tvůj život a tvůj účes. Ale osobně se mi taky nelíbí když holky při těle nosí moc krátké vlasy, neviděla jsem ještě žádnou které by to slušelo, ale klidně dej fotku

Emimin7
Echt Kelišová 8776 příspěvků 31.01.18 13:17

Vim jen jak to má moje matka se svou. Pokud jí naznačí, že by měla se svou postavou něco dělat, tak dům najednou začne nadskakovat, jako by nastala apokalypsa, a po takovém rodeu je aspoň půl roku klid.

BloomingGorgeous
Závislačka 2771 příspěvků 31.01.18 13:18

Nenechala bych si to libit. Vse je Tvoje vec a maminka se chova velmi nevhodne a mela bys to zarazit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 13:19

CUkrovku typu 2 mám můj muž, vážil 130kg, píchal si inzulín… jakmile zhubnul na 90kg je bez cukrovky, bere pouze podpůrné léky… cukrovku typu 2 způsobuje právě obezita, špatný životní styl apod… Maminka má asi o tebe strach, není to v pořádku přibrat za 5 let 40kg… a cukrovka máš pravděpodobně právě z té nadváhy! A kila navíc v oblasti břicha je právě to nejhorší zdravotně.

Agrion
Závislačka 2776 příspěvků 31.01.18 13:20

A co zcestneho ti mamka doporucuje za dietu? Ja mam osobne dost satnou zkusenost s dia-poradnami… v nekolika uz jsem od nich slysela horsi plky, nez od laiku… Rekla bych, ze ti mamka chce proste pomoct a trapi ji tvuj zdravotni stav. Pokud nepomuze si v klidu promluvit ( o tom, ze vis, ze mas problem s vahou ale ze delas co muzes ) tak nepomuze ani svecena voda. Predstav si, ze by stejny zdravotni problem a nadvahu meli tvoje dite… aai by te to taky nenechalo v klidu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33138 příspěvků 10 inzerátů 31.01.18 13:22

Říct mamce jasně - děkuji za upozornění, už jsem to slyšela. Jak víš, váhu mám kvůli nemoci a můj účes se mi líbí. Jsem tak spokojená a šťastná a víc to s tebou nebudu řešit. Ale zase trochu tvoji mámu chápu, taky bych se snažila svoji dceru přimět k tomu, aby na sobě pracovala a vypadala k světu, i když už nejsi dítě, pořád jsi její dcera a ona tvoje máma. Myslím si, že to myslí dobře…

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 31.01.18 13:23

Máma ti ve 40 letech nemá co mluvit do života a ještě ti dávat zcestné rady..vždycky když by začala, tak bych změnila téma, přinejhorším bych se s ní tak často nevídala :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.18 13:26
@Tiger-lily píše: Říct mamce jasně - děkuji za upozornění, už jsem to slyšela. Jak víš, váhu mám kvůli nemoci a můj účes se mi líbí. Jsem tak spokojená a šťastná a víc to s tebou nebudu řešit. Ale zase trochu tvoji mámu chápu, taky bych se snažila svoji dceru přimět k tomu, aby na sobě pracovala a vypadala k světu, i když už nejsi dítě, pořád jsi její dcera a ona tvoje máma. Myslím si, že to myslí dobře…

Ono je to ale naopak diabetes typu 2 je právě ze špatného životního stylu, z obezity…!!

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 11614 příspěvků 31.01.18 13:27

Kdyby se mi mé dítě dobrovolně zabíjelo chlastem, drogami nebo žrádlem, tak se mi to taky nebude líbit a pokusím se s tím něco udělat ať je to v jakémkoli věku.

zrcadlo
Kelišová 6746 příspěvků 31.01.18 13:29
@Tiger-lily píše: Říct mamce jasně - děkuji za upozornění, už jsem to slyšela. Jak víš, váhu mám kvůli nemoci a můj účes se mi líbí. Jsem tak spokojená a šťastná a víc to s tebou nebudu řešit. Ale zase trochu tvoji mámu chápu, taky bych se snažila svoji dceru přimět k tomu, aby na sobě pracovala a vypadala k světu, i když už nejsi dítě, pořád jsi její dcera a ona tvoje máma. Myslím si, že to myslí dobře…

No, vzhledem k tomu, že od zjištění nemoci nepřibrala ani deko, tak bych si tím tvrzením, že nabrala kvůli nemoci, nebyla vůbec tak jistá. Pravděpodobnější je, že prostě nabrala v podstatě dvě třetiny dosavadní váhy, což je pro tělo taková zátěž, že cukrovka druhého typu se přidá raz dva :nevim:
Jinak souhlasím, že se to špatně poslouchá a rodič by si to mohl odpustit, na druhou stranu já mám ještě malé děti a představa, že je uvidím v dospělosti kašlat na svoje zdraví, mi taky příjemná není a nevím, jestli se udržím nekomentovat to.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33138 příspěvků 10 inzerátů 31.01.18 13:29
@Anonymní píše:
Ono je to ale naopak diabetes typu 2 je právě ze špatného životního stylu, z obezity…!!

To je jedna z příčin, neopovážím se tvrdit, že si za to zakladatelka může sama. Ovšem jako nemocné cukrovkou by jí určitě prospělo nějaké kilo shodit. Takže tu mámu chápu, že má strach o dceru…

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 31.01.18 13:30

@jizerka určitě tě to mrzí, ale pusť to jedním uchem tam a druhým ven. Nos to, co se líbí tobě. Máme v rodině také silnější ženu, která si v pohodě vezme třeba minisukni, výrazně se nalíčí a je potetovaná. A můžu říct, že je nádherná a leckteré vyžliny strčí do kapsy. Důležité je, ať máš ráda sama sebe a pokud má někdo potřebu do tebe rýpat svědčí to pouze o něm, že má sám ze sebe nějaký komplex a není se sebou spokojený.

jizerka
Kecalka 197 příspěvků 31.01.18 13:31
@Anonymní píše:

Vis ze nemas pravdu v mem pripade? Znovu opakuji ze jsem az do cca 35 let vazila kolem 50 kg. A diabetolog mi rekl ze na cukrovku ma vliv i stres, caste infekce apod. kdyby to tak bylo tak kazdy obezni clovek ma cukrovku. Ale ty jsi holt tolerantni a chapava vid. A hlavne pod anonymem se lidi dobre napadaji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >