Reklama

Vztah s budoucí švagrovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 18:33
Vztah s budoucí švagrovou

Zdravím. Nedávno si mě vyhodila bratrova přítelkyně z přátel na Facebooku. Vím že zrovna s bráchou byli nějací pohádaní, ale osobně nevím o ničem špatném co bych jí vědomky provedla. Máme sice každá odlišnější životní styl, ona vypadá dobře zajímá se o módu a oblékání. Já jsem šeredka, co má ráda zvířata, kreativní tvorbu a bydlí u rodičů. Ale to je život, víc holek na mě kouká shora, člověk si zvykne. Když nejde o život jde o… V tomhle případě mě to ale mrzí, protože nějak spolu v životě vycházet budeme muset. Źádného jiného sourozence než bráchu nemám…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 29.01.18 18:35

Dozvíš se to jedině tak, že se jí na to zeptáš :nevim: nebo můžeš zkusit toho bráchu.

Já bych tohle udělala jen pokud bych se s dotyčným rozešla, nestalo se jim to?

atominnka
Generální žvanilka 21600 příspěvků 29.01.18 18:36

No a co čekáš, že ti poradíme? Za sebe - bylo by mi to šumák. Chodíš s ním a ne s ní :nevim:

OoOoOoOoOo
Stálice 55 příspěvků 29.01.18 18:38
@atominnka píše:
No a co čekáš, že ti poradíme? Za sebe - bylo by mi to šumák. Chodíš s ním a ne s ní :nevim:

Ona s ním nechodí.. je to jeho sestra

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 18:39

@tyniste To technicky není možné, protože se fyzicky nepotkáme. Brácha domů jezdí, ona k vyjímečně

Králičice
Extra třída :D 13002 příspěvků 29.01.18 18:40

Třeba tam sdílí informace, které ty (popř. tví rodiče skrz tebe) nemusí vědět - že kouří, že si dá sem tam skleničku, že je těhotná..

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 29.01.18 18:41
@Anonymní píše:
@tyniste To technicky není možné, protože se fyzicky nepotkáme. Brácha domů jezdí, ona k vyjímečně

Tak asi tě nemá důvod mít v přátelích na FB, když se vlastně v podstatě nevídáte a neznáte. Svého švagra taky nemám v přátelích, neycházíme spolu a vídám ho tak dvakrát do roka.

atominnka
Generální žvanilka 21600 příspěvků 29.01.18 18:43

@OoOoOoOoOo špatně jsem to pochopila. Ale i tak. bylo by mi to jedno. :nevim:

warita
Echt Kelišová 7690 příspěvků 29.01.18 18:45
@atominnka píše:
No a co čekáš, že ti poradíme? Za sebe - bylo by mi to šumák. Chodíš s ním a ne s ní :nevim:

me to az tak sumak nebylo, kdyz me exka meho bratra vyhodila s pratel. Vlastne jsem ani nevedela, ze se rozesli, vsimla jsem si driv, ze mi zmizla z pratel.

Pravda, nebylo to tak uplne bez viny. Ona totiz byla takova milka, ze mi zacala rikat, ze jako nevi, zda to s mym bratrem vydrzi, ze ona nejak neciti, ze to je to prave. A pak mi stale neco basnila o svem byvalem. Na mne to delalo dojem, ze muj bratr neni nic jineho, nez obyc prevoznik a uz napul odejity, protoze uz ho nepotrebuje. Byla jsem z toho dost spatna a asi po 3 tydnech jsem udelala tu chybu, ze jsem se sverila moji matce s tim at to proboha nerika dal. No a co udelala mati? Hned za cerstva to vyklopila brachovi. Rozesli se sice kvuli necemu jinemu, ale evidentne ji to bratr v ramci hadky vmetl do tvare a bac ho, uz jsem nebyla v pratelich.

Mohlo mi to byt jedno, ale ani sama nevim proc… nebylo.

Zakladatelko, nemohlo tam dojit k necemu podobnemu u vas?

atominnka
Generální žvanilka 21600 příspěvků 29.01.18 18:47

@warita Mně jo. Přítelkyni svého bratra taky nemám v přátelích a mít nebudu. Mám tam jen lidi, se kterými se znám a stýkám…

chs.jasmin
Kelišová 7410 příspěvků 29.01.18 18:47
@Anonymní píše:
Zdravím. Nedávno si mě vyhodila bratrova přítelkyně z přátel na Facebooku. Vím že zrovna s bráchou byli nějací pohádaní, ale osobně nevím o ničem špatném co bych jí vědomky provedla. Máme sice každá odlišnější životní styl, ona vypadá dobře zajímá se o módu a oblékání. Já jsem šeredka, co má ráda zvířata, kreativní tvorbu a bydlí u rodičů. Ale to je život, víc holek na mě kouká shora, člověk si zvykne. Když nejde o život jde o… V tomhle případě mě to ale mrzí, protože nějak spolu v životě vycházet budeme muset. Źádného jiného sourozence než bráchu nemám…

Ahoj,

osobně nemám nikoho z mužovy rodiny v přátelích - už z principu svobody, aby všichni nevěděli o všem :mrgreen:
Neber si to osobně, prostě chtějí mít asi trošku soukromí. Někteří lidé moc lpí na facebooku ;)
Kolik máš přátel na FB? Znáš je všechny osobně?

AnastazieB
Echt Kelišová 8320 příspěvků 29.01.18 18:50

A není to jedno, když se stejně nestýkáte? Já bych taky nechtěla mít v přátelích někoho, koho ani neznám a nestýkám se s ním.

malá_holka
Kelišová 5085 příspěvků 29.01.18 18:51

Bylo by mi to fuk, mě je moje švagrová ukradená a já ji taky. Vidím ji max 2× do roka díkybohu. Pěkně se po svatbě projevila, kuna jedna :lol:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27281 příspěvků 9 inzerátů 29.01.18 18:53
@Anonymní píše:
Zdravím. Nedávno si mě vyhodila bratrova přítelkyně z přátel na Facebooku. Vím že zrovna s bráchou byli nějací pohádaní, ale osobně nevím o ničem špatném co bych jí vědomky provedla. Máme sice každá odlišnější životní styl, ona vypadá dobře zajímá se o módu a oblékání. Já jsem šeredka, co má ráda zvířata, kreativní tvorbu a bydlí u rodičů. Ale to je život, víc holek na mě kouká shora, člověk si zvykne. Když nejde o život jde o… V tomhle případě mě to ale mrzí, protože nějak spolu v životě vycházet budeme muset. Źádného jiného sourozence než bráchu nemám…

a stala se ti tím nějaká újma? Vykašli se na facebook… je to přece její věc, koho má v přátelích, nemusí tam mít všechny… život se odehrává jinde než na facebooku… myslím, že pro tvůj život to je naprosto nepodstatné…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18265 příspěvků 29.01.18 18:57
@Anonymní píše:

Jak jsi na to přišla, že si tě vyhodila z přátel?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >