Rodinné problémy a hádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 15:50
Rodinné problémy a hádky

Ahoj,
Když tohle píšu je mi hrozně trapně, smutně a možná jsem ještě trochu rozklepaná.
Moje babička, tatínek a nevlastní máma bydlí v dvougeneračním domku. Já s přítelem v bytě už rok a půl. Moje “macecha” mi od mých 13ti, co jsou s otcem spolu dělala naschvály, až jsem se ve 20ti odstěhovala. Doma jsem si tehdy nechala par starších věci na sebe - ty mi naházela do pytle do sklepa a udelala si z mého pokoje satnu. Ale já to vše bez řečí vždy zkousla - je to přeci tátovo žena. Nemá lásku k zahradě, ani k úklidu, takže většinu věci dela babicka a já ji jezdím pomáhat, aby toho neměla moc.
Teď se chceme s přítelem brát a jediný volný termín pro obřad i hostinu tam, kde jsme chtěli byl jen v jednu sobotu v září. Dnes jsem to oznámila (vedeli to neofiko 2 dny od mého strejdy, který mi s tím vším pomáhá) a začala scéna - macecha začala rvát, ze jde do práce a ze jako nepůjde a já se snažila ji poprosit, ať si službu s nějakou kolegyni prohodí, vždyť je to až za 9 měsíců. Dovolenou si prý už zadala a začala dělat scény. Táta nic začal nadávat, ze jako Jakto, ze jsem se jich nezeptala, jestli jim termín vyhovuje. Nebyla ani jiná možnost! A o dovolené jsem věděla, ze pojedou v sprnu (chteli jsme jet s nimi - macecha to zatrhla). Tak jsem řekla, ze jestliže si to nechce zkusit domluvit, tak na tu svatbu chodit nemusí a utekla nahoru za babičkou a přítelem. Táta zamnou vyběhl, babičku povalil stranou, vlepil mi ji, až mi upadla pacicka od brýlí a nebyt tam muj přítel, asi by ta rána nebyla jen jedna. Ten ho naštěstí udržel a poslal pryč, ať se zklidní.
Je vina opravdu na mé straně? Měla jsem se jich jít dovolit z tím termínem, Kort když si vše hradíme sami? Vím, že za tímto chovanim stojí ona. Jak může, zbrojí proti mně. :(
Děkuji vám za přečtení…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 15:55

Určitě bych tam nebydlela, a na svatbu chodit nemusí. To je normální že se oznamuje kdy bude svatba. A každý si to musí zařídit. Postavte se na vlastní nohy.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 15:56

Promiň, teď jsem si všimla, že tam nebydlite. Tak tam nechoď.

Pidulka1991
Závislačka 2620 příspěvků 04.02.18 15:56

My to sice nemeli s rodici, ale s babickou.. no jiny termin jsme nemeli, tak tam proste nesla (letela v te dobe na dovolenou)… hele je to vas den a nekdy je lepsi, kdyz tam nekteri, i kdyz blizci nejsou ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 15:59
@elot píše:
Promiň, teď jsem si všimla, že tam nebydlite. Tak tam nechoď.

Chodím tam kvůli babičce…potřebuji pomoci a někoho, kdo si s ni bude rad povídat…

Evelýna 1
Kecalka 295 příspěvků 8 inzerátů 04.02.18 16:00

Upřímně tě lituji. Není to tvoje chyba. Je to tvoje svatba, tvůj velký den a jestli ona má problém s termínem, tak je to jen a jen její problém.
Upřímně první co mě napadlo, nebylo by lepší, kdyby tam nešla? Já bych ji tam teda nechtěla…
Hlavně nechoď nic rušit nebo měnit!
A z chování táty je mi na :poblion:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2432 příspěvků 04.02.18 16:05

Ja se ti divim, ze takova individua na svatbu vůbec zves 8o
Pozvala bych akorat babicku.
Datum svatby je čistě tvoje vec, jejich reakce rozhodne neni normalni…

Příspěvek upraven 04.02.18 v 16:09

Uživatel je onlineObeli
Kecalka 117 příspěvků 04.02.18 16:08

Nezlob se na mě, ale uhodit dospělou ženu, to se dělá?? Nehledě na to, že ti způsobil škodu na brýle. S takovou rodinou bych přetrvala veškeré vztahy. Pokud nechtějí chodit, ať nechodí, já to jejich věc. Ty si nenech zkazit vás den.
Jen poznámka, možná bych spozornila, a začala se zajímat, jak chovají k tvé babičce, zda ji náhodou netýrají.

Příspěvek upraven 04.02.18 v 16:17

elle21
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 04.02.18 16:12

Tvoje chyba to není, svět se netočí kolem macechy, mimochodem je to p. ča..
termín bych neměnila a jestli tam nepůjde, taky dobře aspoň ti nezkazí svatbu.

elibro
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 04.02.18 16:13

Uf. Překousni svůj masochismus a kašli na ně. Jsou to bezohlední hulváti a tu ránu od otce, tu bych mu neodpustila ještě hodně dlouho. Nemá tě co mlátit, nemá na tebe co řvát a už vůbec ti nemá co diktovat, kdy se budeš vdávat. Datum vždycky určuje ženich s nevěstou - a slušností od rodiny je pogratulovat a zařídit si to. Nebo se omluvit. A tím to tak hasne.

Šarlota4
Echt Kelišová 9539 příspěvků 04.02.18 16:15

Ne termin jsme si domluvili a neofiko se to vedelo, ale oficialne jsme davali pozvanky 3 mesice predem. Nikoho jsme se neptali a ani me to nenapadlo.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1618 příspěvků 04.02.18 16:18

Vina neni na tve strane. Macecha je krava. Posli jim pozvanku a vic je neres. Chapu, ze to od otce mrzi, ale jestli je schopen ti dat facku kvuli takove prkotine a ani se nepokusit situaci nejak vyresit, pak se pro nej netrap. Drzim palce, abyste si svatbu uzili.

Uživatel je onlineVerčaZav
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 04.02.18 16:23

Mají 8 měsíců na to aby si volno udělali a tátovi bych řekla, že on je zvaný je to jednou táta a když tam nebude může tě to mrzet a na macechu bych se vyprdla evidentně jste si nesedli od samého začátku nenech se otrávit a užij si svůj den s těmi které máš ráda a na kterých ti záleží a kterým záleží na tobě :kytka:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65832 příspěvků 04.02.18 16:26

Řekal bych jim, že do termínu mé svatby jim nic není. Pozvánku dostali, ví to dopředu, jejich věc, jestli dorazí. A dál bych odmítla jakoukoliv diskuzi s nimi na téma svatba. A otce bych ignorovala, dokud se neomluví. No já bych s ním dlouho nepromluvila a zrušila jeho pozvání na svatbu. Fackovat dospělého člověka, to je snad zlej sen.

Příspěvek upraven 04.02.18 v 16:27

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 04.02.18 16:26

Termín svatby je věc tvoje a tvého přítele, pozvaní hosté si to buď zařídí nebo nepřijdou. Tečka, víc bych to s nimi neřešila. A tvůj otec je teda dílo, zfackovat dospělou dceru před jejím snoubencem. 8o Už bych do toho domu nevstoupila.
Ale jak už tu někdo psal, hodně bych zpozorněla, jak se chovají k babičce, jestli ji nezneužívají a netýrají, ať fyzicky nebo psychicky. Ten dům patří komu? Babičce nebo otci?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama