Velmi mne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 19:45
Jet do porodnice? Co myslite?

Ahoj, jsem momentalne 40+0 a mam brutalni tlak na spodek. Na stydkem pysku se mi v 25tt udelala krecova zila a od te doby je to horsi a horsi. Ted, pri jakekoliv chůzi me to tak boli, ze me to dohani k slzam. Navic boli i ta stydka kost a v krizi. Myslite, ze je to normalni?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 40. týden těhotenství?

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 11991 příspěvků 18 inzerátů 26.04.19 19:52

Muze to byt rozjizdejici se porod, ale ja bych vyckala doma, tam to nebude utikat uz vubec… Pokud by byla bolest samozrejme nesnesitelna, tak jed. Jinak u druhyho me takhle hodne bolel spodek den pred porodem, jakoby silne ms bolesti. A tlak na sponu.

Káťa19
Extra třída :D 11991 příspěvků 18 inzerátů 26.04.19 19:53

Dej si teplou sprchu nebo vanu, bud to polevi nebo se to rozjede :hug:

IvaB
Kelišová 6343 příspěvků 28 inzerátů 26.04.19 21:44

Je to normální, tělo se rozvolňuje a připravuje na porod. Počkala bych na pravidelné kontrakce a jela do porodnice až pak.
Jestli máš ale velké pochybnosti a nemáš to do porodnice daleko, zajeď tam, ať Tě zkontrolují. Maximálně Tě zase pošlou domů.

Dsarka
Stálice 81 příspěvků 26.04.19 21:48

Já bych počkala dokud to nebude akutní…dej si teplotu sprchu aspoň 10 min a uvidíš. Taky jsem jela moc brzo, domu mě nepustili ( máme to daleko) a tam to bylo neskutecně dlouhý. Držím palce :mavam:

Váš příspěvek
Reklama