Jet už do porodnice?

Anonymní
24.4.20 00:36

Jet už do porodnice?

Sice rodím podruhé ale u první mi rupla voda a tak jsme jeli. Bolesti musím trochu prosychat, jdou mi do břicha ale hlavně do zad. Ve sprše jsem byla 2× a nepomohla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6544
24.4.20 00:55

Jojo já bych už jela raději, já vyrážela když to bylo po pěti minutách a jela jsem 40 km ;). Přeji krásný porod a hodně zdraví tobě i miminku :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6544
24.4.20 00:57
@Anonymní píše:
Sice rodím podruhé ale u první mi rupla voda a tak jsme jeli. Bolesti musím trochu prosychat, jdou mi do břicha ale hlavně do zad. Ve sprše jsem byla 2× a nepomohla.

Zvlášť jestli už jsi v termínu :kytka:, kdyžtak by na tebe alespoň koukly a podívali by se na monitor ;). Ale myslím že ty časy jsou pěkné :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 01:05

@pajulinkaa díky, asi raději pojedem…

• Citovat
  • Nahlásit
6544
24.4.20 01:14
@Anonymní píše:
@pajulinkaa díky, asi raději pojedem…

Tak se držte :kytka: ať je všechno v pořádku :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9835
24.4.20 06:47
@Anonymní píše:

Ahoj, tak jak to dopadlo? Já to měla podobně u 2. - vody ani kapka, křížový kontrakce, taky takový intervaly a jak začaly převažovat ty cca 3-4minutove, vyrazeli jsme, a taky v noci :lol: :mavam: Tak doufam, že můžu gratulovat - k holčičce nebo chlapeckovi? :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6544
24.4.20 08:13
@Anonymní píše:

Ano, dej nám vědět až budeš moci :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 10:41

Ráno byl venku :). Před odjezdem odtekla i voda takže bylo rozhodnuto hned :).

• Citovat
  • Nahlásit
6544
25.4.20 11:36
@Anonymní píše:
Ráno byl venku :). Před odjezdem odtekla i voda takže bylo rozhodnuto hned :).

Tak moc gratuluji :kytka: a přeji hodně zdraví a štěstí :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat