Hojení dělohy po porodu

Anonymní
20.4.20 19:13

Hojení dělohy po porodu

Jak dlouho trvá než se zahojí spolehlivě sítí uvnitř dělohy a na hrázi? Kdy jste se po porodu holili a měli první styk? Je pravda, že je snadné otěhotnět hned po porodu a bez ochrany to nejde? :srdce: Díky za zkušenosti :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.4.20 19:16

Záleží jak velké je šití. Mě zašívali 40minut. Sex mě bolel ještě 6mesicu po porodu. Měsíc jsem nemohla vůbec sedět.
Po druhém porodu jen jeden estetický steh. Fungovala jsem naprosto normálně :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
10400
20.4.20 19:17

Ty si měla šitou dělohu? To snad ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 19:24

@karkarka

Jen vím že mě šili i uvnitř

• Citovat
  • Nahlásit
2995
20.4.20 19:28

6 tydnu po porodu jsem mela na ultrazvuku dle Dr. „pekne zahojenou jizvu“ na deloze. Jak moc a jak dlouho se to pak jeste lepsilo nevim. Ale mela jsem cisare :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1338
20.4.20 20:02

No promin, ale siti na deloze a zaroven na hrazi to asi ne ne? Ja sita nebyla, sex byl opatrny po 5ti tydnech a s kondomem a to hlavne kvuli hygiene, holila jsem se hned, jak jsem prisla domu. K tomu otehotneni - na kontrole v 6ti nedelei jsem s gyndarkou vyresila antikoncepci (injekce kvuli kojeni), ted uz mam zase klasicky prasky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
20.4.20 20:09

Styk 5 týdnu po porodu, krutá bolest. 8tydnu po porodu super. Otěhotnět se dá velmi snadno, 3, 5roku jsme se snažili přirozeně, a o těhotná jsem po porodu po 3 měsícich stylem,, dávej si pozor,, :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 20:15

První sex 8 týdnu po porodu, bolestivé. Další to bylo lepší a lepší. Taky jsem byla šitá uvnitř i venku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 20:20

Ja byla sita po prvním porodu uvnitr i venku (ale ne deloha, to si asi pletes), zahojeni do 2 týdnů, ale uz po pár dnech sem o tom nevěděla. Styk asi 2 mesice po porodu, driv to nešlo, protoze sem cele ty 2 mesice krvacela. Nebolelo to, spis to slo tak ztuha, ale hodne pracovaly i nervy, nevedela sem co me ceka, tak sem byla takova malo uvolnena :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
10782
20.4.20 20:56

Delohu ti opravdu nezasivali, to bys musela mít císařsky řez. Cca 7 týdnů po porodu a nebylo to moc příjemný, pak už dobrý. Ano, otěhotnět můžeš klidně znovu hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
20.4.20 22:50
@Anonymní píše:
Jak dlouho trvá než se zahojí spolehlivě sítí uvnitř dělohy a na hrázi? Kdy jste se po porodu holili a měli první styk? Je pravda, že je snadné otěhotnět hned po porodu a bez ochrany to nejde? :srdce: Díky za zkušenosti :lol:

Sítí na děloze je při císaři.. Rodila jsme přirozeně, vnitřních 28 stehů, za 2 dny už sjem běhala do schodů, za 4 týdny s kočárkem a styk 5 týdnu po a zcela ok.. Pomůže ti to? Asi ne. Tohle je indivindy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat