Co nejdříve domů z porodnice

19.4.20 14:04

Co nejdříve domů z porodnice

Ahoj, chci se tu zeptat zda má někdo zkušenosti. Chtěla jsem jit po porodu co nejdříve domů, ale vzhledem k tomu že jsem prvorodička a museli mě šít tak jsem tu raději zůstala. Malá je zdravá a narodila se s 3600 gramy. A všechno tu zvladame na pokoji sami bez pomoci. A teď otázka, myslíte že mě v pohodě pustí s malou domů po 48 hodinách? Aby stihli udělat odběr z patičky. Nejspíš budu muset podepisovat něco co? Budu rada za každou zkušenost a radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2715
19.4.20 14:07

Prostě podepíšeš negativní reverz a jdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.4.20 14:09

U nás v Brně teď v době koronaviru automaticky všechny pouštěli po 48 hodinách, udělal se odběr a šlo se, když teda nebyl nějaký problém. Takže možná to půjde domluvit i bez reverzu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10160
19.4.20 14:11

Prostě se domluvíš, že chceš odejít, nemůžou tam držet ani tebe, ani dítě. Šla jsem domů po velkém šití, jako prvorodicka, asi po 6 hodinách. Až mi vykapala kapacka a sehnali jsme někoho, kdo nás propustil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
19.4.20 14:39

V Brně jsem před dvěma měsíci porodila v pátek brzo ráno a v neděli dopo už sme byli doma. Ale byla jsem teda druhorodicka. Jako prvorodicka bych, ale asi zůstala podle toho jak by šlo kojení, já jsem s tím docela bojovala u obou dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
19.4.20 15:13

@Kamča2508 koukni se na ambulantniporod.cz tam je veškeré info, které potřebuješ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
19.4.20 16:11
@Kamča2508 píše:
Ahoj, chci se tu zeptat zda má někdo zkušenosti. Chtěla jsem jit po porodu co nejdříve domů, ale vzhledem k tomu že jsem prvorodička a museli mě šít tak jsem tu raději zůstala. Malá je zdravá a narodila se s 3600 gramy. A všechno tu zvladame na pokoji sami bez pomoci. A teď otázka, myslíte že mě v pohodě pustí s malou domů po 48 hodinách? Aby stihli udělat odběr z patičky. Nejspíš budu muset podepisovat něco co? Budu rada za každou zkušenost a radu.

V současné době koronavirové tě pravděpodobně po 48 hodinách vykopnou sami, pokud ne dřív. Samozřejmě pokud se u dítěte nerozvine žloutenka nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 08:48

@AzJaBuduVelka a muzu se zeptat jak to tam je s váhou? Mě dnes rekli ze miminko ještě tolik nepribira takže mě nepustí, včera po kojení přibrala 10g. Teplotu nemá, a je v pořádku. Nesnáším nemocnice a chci už domu, ale bojim se něco rict nebo si zažádat o reverz😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
20.4.20 09:33

@Kamča2508 držet vás tam nemůžou, tímhle stresováním většinou akorát způsobí víc problémů. Pokud se vám povede, sehnala bych si laktační poradkyni nebo komunitní PA a šla domů, kde vám mohou pomoci a dohlédnout na mimčo.
Pokud se ti v porodnici nelíbí a chceš domu, budeš se muset ozvat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat