Zvýšená teplota v šestinedělí

626
15.4.20 22:21

Zvýšená teplota v šestinedělí

Ahoj maminky jsem dnes 16dni od porodu a mám zvýšenou teplotu 37,5°C a šílenou zimnici klepu se jak,,ratlík". Plně kojím prsa mě nebolí, přijde mi, že se nálevají už dle potřeby malého. Očistky už taky nemám, jsem zašitá docela hodně, ale jizva kromě toho, že ji občas cítím vůbec nebolí..????????Čím by to mohlo být? Mám raději zítra zajít na gyndu na kontrolu? Nechci plašit, přeci 37,5°C je mírně zvýšená teplota. Trápí mě ta zimnice, ta je šílená a taky mě bolí cely člověk..
Děkuji za každou odpověď❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
15.4.20 22:34

Můžete mít nějakou virózu, která vůbec nemusí souviset. Ala bych pokud by mě bolelo břicho, tekla smradlavá krev nebo nějaký výtok, tak bych šla. Navíc v téhle situaci chodit někam s teplotou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
15.4.20 22:40

@Xxlady
No právě :( trochu i kašlu, ale mám chronickýz zánět mandlí, stačí, když se trochu změní počasí a je to… Takže jsem úplně v pasti :nevim: hlavně mám strach o prcka. Já jak já, ale co on bobinka moje malá.. 😟 no vzala jsem si ibalgin, tak uvidíme jaké bude ráno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
15.4.20 22:41

Tak asi bych byla obezřetná, ale ještě počkala dva dny, pokud se to teda nějak nezhorší. Můžou to bejt prsa, nebo něco s dělohou… Mně se třeba zavinula děloha moc rychle i s krví, očistitky neodchazely, jsem si myslela, že už je konec, ale prd, krev zůstala v děloze a nejdřív mě posílali na kyretáž nakonec stačila injekce, po které se to zase rozkrvacelo. Ale může to být samozřejmě cokoli, třeba viróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
15.4.20 22:47

@Tarinka
Jo já ještě počkám, mám právě strach z toho všeho co je kolem, přeci jen přítel chodí do práce a pracuje s lidmi, takže to není úplně super, ale to bych musela mít vyšší tu teplotu, než těch 37,5°C ne? Ale ta zimnice je strašná… Ted jsem pod dekou, tak je to trochu lepší… Ale jinak se klepu fakt jak ratlik☹️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
15.4.20 22:49

Zkuste si prohmatat břicho, jestli nebolí a častěji třeba přikládat, pokud by to byla prsa. :andel: více odpočívat a nasadit vitamin C. Počkat ty 2-3 dny a pak popř. kontaktovat gynekologa. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
15.4.20 22:50

@Pepinka23 stačí teplota 37,5 koronavir byl u některých i bez teploty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
255
15.4.20 23:11

O malého se neboj. Pokud kojis a tvoje tělo s něčím bojuje, automaticky vytváří protilatky a v mléku je předáváš prckovi. Příroda je mocná carodejka. Držím palce, ať je brzy líp :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
16.4.20 00:40

@LD1
Děkuji za uklidnění :srdce: před hodinkou mi teplota stoupla na 38,1°C ale já v sobě mám ibalgin, zase pak hned klesla na 37,5°C po další půl hodině… :( zítra budu volat dr, a co s tím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat