Přítel chodí pozdě, kazí to program

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 17:25
Jezdí pozdě, kazí to program

Dám anonymně, chodí sem jeho ségra

Mám přítele, je to s ním docela fajn, ale — domlouváme se, že půjdeme do sauny. On, že je v práci (jsou čtyři) a že má vše hotovo a že pak už jen vyrazí. Říkám, ok, v půl šesté budu doma, něco sním, tak dojeď nejpozději v půl sedmé, ať můžeme být v sauně aspoň hodinu a půl (od sedmi do půl deváté). On nic neřekne, přitaká, řekne, že přjede ve 3/4. Tak ho znovu prosím, aby dojel dřív, protože sauna bna hodinu je nanic - jedeme tam asi 20 km. Takže chvátám, abych na tu půlsedmou byla hotová, on přijede ve 1/4 na 8, v sauně jsme po půl osmé, před půl devátou nás vyhánějí, pak zas jedeme 20 km domů a on pak jede dalších 40 km domů.

Sauna dost nanic, protože to jde člověk jednou, maximlně dvakrát a už honem honem pryč, zavíráme.

Tohle není poprvé, ženy, poraďte, co mám dělat. Dělává to často, už jsme takhle přišli i o kino, nebo někam dojeli a oni mezitím zavřeli… notorický chodič pozdě, ale zbytečně, protože v práci měl hotovo. Co s ním?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lopenana
Stálice 76 příspěvků 08.12.18 17:28

Když neprijde včas,odešla bych,rande se nekoná. Neváží si tvého času(tebe?). Příště by si dal pozor. Ať sem zlepší. :kytka:

tulipán
Závislačka 3373 příspěvků 08.12.18 17:29

Neudelas nic, neznam jedinneho opozdovace, ktery by svuj pristup vlivem okoli zmenil. A muzes mu vcas volat “ uz vyjed”, “ uz se oblekame” a stejne nic. Nekteri se aspon omluvi, vetsina ale nechape, proc jsou ostatni tak otravni a stale jen prudi, vzdyt se vsechno nakonec stihlo. :mrgreen:

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 08.12.18 17:32

nepsala tady už několikrát???
Nepřijel by…jela bych sama.Hotovo..­...kor,když říkal,že má hotovo

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 08.12.18 17:35

Já jsem trapně dochvilná, tohle bych nevydychala. Měla jsem jednu takovou kamarádku, už se nevidame, neskutečně mě to uráželo. Já si můžu přizpůsobit program tak, abych to stihla a ona si přijede, kdy se jí to hodí a ještě se diví, co mi vadí :zed:

Levandulina
Kelišová 5783 příspěvků 18 inzerátů 08.12.18 17:40

On se nezmění. Někdo prostě takový je a není jim to vůči ostatním vůbec blbý. Mám takový exemplář doma. Naučila jsem se na něj, co se týká času, nespoléhat :cert:

Ginella
Kecalka 123 příspěvků 08.12.18 17:53

Já bych tohle nevydržela, mám ráda všechno naplánované. A kdybychom kvůli tomu nestihli kino, tak to by mě naštvalo.

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 08.12.18 17:56

Dala bych mu termíny tak, aby vyšli i s jeho pozdním příchodem … nebo se na to vykašlala …

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 08.12.18 17:57
@terien píše:
Já jsem trapně dochvilná, tohle bych nevydychala. Měla jsem jednu takovou kamarádku, už se nevidame, neskutečně mě to uráželo. Já si můžu přizpůsobit program tak, abych to stihla a ona si přijede, kdy se jí to hodí a ještě se diví, co mi vadí :zed:

Taky jsem na dochvilnost ujetá … nesnáším, když se řekne „okolo šesté“ třeba.
Ale kdybych toho chlapa jinak chtěla, „vycvičila bych ho“ … př. kino začíná v 6, řeknu, že v 5 třeba.

tulipán
Závislačka 3373 příspěvků 08.12.18 18:03
@Aries6 píše:
Ale kdybych toho chlapa jinak chtěla, „vycvičila bych ho“ … př. kino začíná v 6, řeknu, že v 5 třeba.

Napad je to podnetny, take jsem ho mela. Ja jsem to zkousela a nikdy mi to nikdo nesezral. Ty lidi jsou nedochvilni, ale ne hloupi, oni to vi/ poznaji, ze staci prijet o hodinu a pul pozdeji. Ale treba ma nekdo jinou zkusenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 18:22
@tulipán píše:
Napad je to podnetny, take jsem ho mela. Ja jsem to zkousela a nikdy mi to nikdo nesezral. Ty lidi jsou nedochvilni, ale ne hloupi, oni to vi/ poznaji, ze staci prijet o hodinu a pul pozdeji. Ale treba ma nekdo jinou zkusenost.

Přesně, asi ěžko někomu,kdo ví, kde je program kin, budu říkat, že kino začíná jindy. Tady taky ví, že sauna končí o půl deváté a je dost inteligentní na to, aby si to spočítal, že když přijede pozdě, tak holt to bude k ničemu.

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 08.12.18 18:29
@Aries6 píše:

Nechtěla bych nikoho převychovavat, nejsem ničí matka. Pokud dotyčný neví, jak se chovat, má smolika.

Monchichik
Kelišová 5494 příspěvků 08.12.18 18:30

Tak když se domluvíme dejme tomu na půl sedmou, tak ve čtvrt na 8 už bych mu ani neotevřela. Nesnáším jakékoliv pozdní příchody, vytáčí mě to a beru to jako že mě ten člověk má kdesi a je mu to jedno.

7.straka
Kecalka 196 příspěvků 08.12.18 18:56

S tím člověkem nic nezmůžeš. Jediné co, tak ve smluvený čas vyrazit sama, jít do kina sama, začít v restauraci jíst, atp. Pokud třeba do té sauny sama jet nemůžeš (třeba nemáš auto), neotvírala bych, nebrala telefony, až ráno. Párkrát se kvůli tomu naštve a buď se srovná nebo aspoň budeš mít možnost najít si někoho lepšího.
Jinak z vlastní zkušenosti, chodila jsem taky s jedním takovým nedochvilou a když jsme se pak sestěhovali, bylo to fakt peklo. Najednou hodina nebyla žádná míra, ani nebyl schopný zavolat. Vrchol nastal, když nějak zapomněl, že mám novou práci a že mi slíbil, že mě vyzvedne dříve než obvykle a jaksi jinde.

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 08.12.18 18:57

Bohužel, tohle je osobnostní rys, se kterým nic neuděláš. Buď je to egoista, který protože sám nerad čeká, tak chodí pozdě, aby ostatní čekali na něj, nebo se tak dělá důležitým, nebo všechno bere jako adrenalinovou zábavu. A nejhorší je typ, který je takový chaoťák, že se nikdy nedokáže vypravit včas, protože trvale nestíhá. To bylo pro pobavení a teď ta horší zpráva - nenaučí se chodit včas, nikdy. Jednoho takového jsem znala, tomu už dvakrát uletělo letadlo a stejně příště zase nepřišel včas (údajně - přerušila jsem s ním kontakt, protože to bylo o nervy).

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >