Ztratily se mi peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 15:33
Stratili se mi peníze

Střádala jsem si do kasičky peníze a dědem prababi také dala na vánoce. Mela jsem v týdnu dostat balík a věděla jsem že tam ty peníze mám. A přijdu tam a najednou koukám já tam neměla nic.
A kouknu dětem do kasičky taky nic ty tam. Tak jsem byla tak naštvaná. A píšu přítelovi ty si mi sebral peníze a on jo a dětem si je také vzal.jo.Tak jsem mu napsala že je chci ten sami den je mít splátky ať si půjčí kde chce. Prinesl je ale mohu vám říct jak si vůbec mohl dovolit si hrabat v mojich věcech. Tak teď jsem si to holt zavřela do trezoru a klíč od toho mám jen já. Jsem na něj tak naštvaná že s ním ani nemohu sedět v jedné místnosti
Nevím co dělat furt si říkám že mu není hanba s kým vlastně žijí a mám dvě děti. Nechapu jak mi to mohl udělat. Nemam v něm už žádnou důvěru. Sverila jsem se stim dědovi a prababi protože bych to asi v sobě nedokázala dusit. Kdyby žila moje mami tak bych se jo svěřila ale už tady není tak jsem se musela svěřit prababi. A on mi řek hlavně to každýmu vykvakej, ale já se potřebovala svěřit aby mi to tak neužívalo. Furz si říkám jak to asi chtěl vrátit a zatajit mi to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 08.12.18 15:36

Proč je vzal?

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 08.12.18 15:36
@LucieNo píše:
Střádala jsem si do kasičky peníze a dědem prababi také dala na vánoce. Mela jsem v týdnu dostat balík a věděla jsem že tam ty peníze mám. A přijdu tam a najednou koukám já tam neměla nic.
A kouknu dětem do kasičky taky nic ty tam. Tak jsem byla tak naštvaná. A píšu přítelovi ty si mi sebral peníze a on jo a dětem si je také vzal.jo.Tak jsem mu napsala že je chci ten sami den je mít splátky ať si půjčí kde chce. Prinesl je ale mohu vám říct jak si vůbec mohl dovolit si hrabat v mojich věcech. Tak teď jsem si to holt zavřela do trezoru a klíč od toho mám jen já. Jsem na něj tak naštvaná že s ním ani nemohu sedět v jedné místnosti
Nevím co dělat furt si říkám že mu není hanba s kým vlastně žijí a mám dvě děti. Nechapu jak mi to mohl udělat. Nemam v něm už žádnou důvěru. Sverila jsem se stim dědovi a prababi protože bych to asi v sobě nedokázala dusit. Kdyby žila moje mami tak bych se jo svěřila ale už tady není tak jsem se musela svěřit prababi. A on mi řek hlavně to každýmu vykvakej, ale já se potřebovala svěřit aby mi to tak neužívalo. Furz si říkám jak to asi chtěl vrátit a zatajit mi to.

Asi ten vztah mas jenom o zasunovani vid… :think:

LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 15:43

Neřekl mi přesně na co je potřeboval.Ale řekl abych využil.On nebere malé peníze. @atominnka

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 08.12.18 15:44

@LucieNo pro mě by to bylo neodpustitelné

LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 15:46

Nemám .Máme dobry vztah.delaltctr

LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 15:48

Atominka -Já si říkám že pro mě bude trvat abych mu zase věřila furt na to musím myslet.Zatim mu nedokaži odpustit.

Anna766
Hvězda diskuse 72213 příspěvků 08.12.18 15:49
@Delaltctrl píše:
Asi ten vztah mas jenom o zasunovani vid… :think:

Vy si doma kradete peníze běžně?

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 08.12.18 15:51
@Anna766 píše:
Vy si doma kradete peníze běžně?

No vždyť říkám že ten vztah má jenom o sexu, a jinak tam asi nic jinyho není, to by si to nekradli…

LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 15:54

Anna 776 Ne máme hezký nebo jsme měli hezký vztah než mi ukradl peníze než jsem na to přišla.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 08.12.18 15:56

Není mu blbý sebrat peníze, ale je mu blbý, že to ví ostatní. Krádeží by mě zklamal na celé čáře.

LucieNo
Povídálka 19 příspěvků 08.12.18 16:01

Pedigka právě že mi sklamal a hodně. :(

nostress
Extra třída :D 13618 příspěvků 08.12.18 16:04

Osobně si to neumím ani představit. Na to by musel mít opravdu vážný důvod, jako že si ty peníze půjčil třeba na dárky, a chtěl je tam pak nenápadně vrátit. Ale aby ti jen tak vzal peníze, a nic neřekl, to je už hodně silná káva. A omluvil se ti aspoň, nebo jak to zdůvodnil? Už to někdy udělal? Jak dlouho jste spolu?

Příspěvek upraven 08.12.18 v 16:05

Ou
Kelišová 5442 příspěvků 08.12.18 16:04
@LucieNo píše:
Nemám .Máme dobry vztah.delaltctr

máte dobrý vztah, když vybere dětem pokladničky a nejvíc ho trápí, že si to někomu řekla?

Obávám se, že budeš mít okolo sebe spoustu věcí, které nechceš vidět.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 08.12.18 16:12

Tak možná by mě to víc štvalo u těch dětí, že jim ukradl. Jinak já si běžně beru peníze od chlapa a on ode mě z peněženky, nebo si k němu chodím rozměňovat. :lol: Je ale fakt, že si o tom vždycky řekneme a taky si to pak vracíme, když je to víc jak dvě stovky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >