jidelni zidlicka

40
30.8.06 22:22

jidelni zidlicka

Ahoj holky,

odkdy posazovat dite do jidelni stolicky? Jak jinak nakrmit, kdyz jeste pevne nesedi? Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3678
30.8.06 22:28

Ahoj,

já krmím Nikolku na klíně, ale některé židličky jsou polohovatelný, takže zakloníš a i když pevně nesedí, tak v ní může být.
Nikolka sice sedí pevně, ale nějak se nemůžuj rozhodnout pro jakou židličku a to mám u nás v obchodu takový výběr :)
Navíc jí ráda, nemusím jí nutit, takže si ji po:,–(ím na klína za chvilku máme hotovo :)

Jarka a Nikolka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.06 22:56

Ahoj, naše Michalka začala sedět až v 9 měsicich .Do 6 měsíců jsem ji krmila na klíně,nebo v tkz.vajíčku(autosedačce)..Pak jsem koupila dětskou židličku Prima Pappa od Peg Pelegra.Je polohovatelná a dá se použivat i v době kdy miminko nesedí.Může v ní i spinkat.Má nosnost 15kg.Je sice dražší ,stála 3900,ale dá se krásně polohovat,dobře se sní manipuluje,má kolečka a dá se složit ,takže jsme ji brali i na dovolenou.Jsme s ní velmi spokojení.Přeji dobrý výběr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7687
31.8.06 07:58

My krmili na začátku v poloh. lehátku, pokud ho nemáš udělá tu službu i autosedačka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
31.8.06 08:00

Ahojky,

malá začala sedět až v 7,5 měsích a když jsem ji tedy krmila lžičkou (od 6,5měsíce) tak jsem ji po:,–(ila, respektive položila do jídeklní židličky Neonato Multiplo, která jde napolohovat skoro až do lehu.

Ivulka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
31.8.06 09:09

v autosedačce (vajíčku), ale mě se nejlíp osvědčilo na klíně.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
31.8.06 10:00

Napred vajicko (uz jsme vratili) a koupili jsme zidlicku Prima Pappa - vyborna, stabilni, polohovatelna,omyatelna, i kdyz uz sedime, porad je ve „vajickove“ poloze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
31.8.06 10:12

nakala:ja mela houpaci lehatko-v tom byl maly az do 7-8mesicu.pak se naucil sedet takze byl v zidlicce.
to houpaci lehatko je bezva na uspavani -kdyz zlovi mimi a prave na to krmeni-jinak opravdu nevim v cem bych krmila dite,ktere nesedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
31.8.06 10:16

Do jídelní židličky až když dítě sedí, ale jsou i polohovatelné židličky. My sme před sezením krmili v autosedačce nebo s polštářem pod hlavou čili v polosedě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
1.9.06 12:50

my jsme krmili asi od 7.měsíce v polohovací židličce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.9.06 23:30

ahoj Nakala, k tvému dotazu: myslím si, že záleží hodně na typu jídelní židličky. Např. ty dřevěné židličky typu „generace po nás“ (rozložitelné na stoleček a stoličku) vyžadují už poměrně balanc dítěte a i když ho tam obložíš dekou sebere mu většinu jeho soustředění samotné sezení a s jídlem to bude boj. Mnohé jak již psali holky nahoře mají polstrování a možnost náklonu dítěte :) , ale jsou dražší :?
My osobně jsme to moc neřešili. Vyhlídli jsme si rostooucí židličku Hauck Alpha od 1 roku, která se nám líbila chytrým designem a do té doby se nám nechtělo vrážet peníze do nějaké další židličky. Takže asi do 9m jsem krmila v autosedačce-vajíčko, což bylo Ok, jen je hloupější, že dítě nejí s vámi u stolu (i když popravdě řečeno Fidovi to do tohoto věku bylo celkem šumák), buď je na zemi a ty s ním nebo zabírá většinu místa na stole a navíc musíš dávat pozor, aby se mu nepodařilo nějak zžuchnout ze stolu i se sedačkou. Od cca 10m v poděděné židličce „generace po nás“, ale to už měl Fido poměrně dobrý balanc a začal si sedat sám. K 1. narozkám dostane tu Alphu. Už jsme ji zkoušeli a zdá se ok (ale tam už je rozhodně potřeba aby dítě sedělo pevně), jeidná nevýhoda nemá žádné kšíry, takže trochu šikovnjěší dítko si v ní stoupá. Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama