Kojit jen castecne?

40
30.8.06 22:09

Kojit jen castecne?

Ahoj devcata,
protoze jeste plne kojim, zajimalo by me, jestli kdyz zacnu davat prikrmy a vynecham poledni kojeni… pozdeji dopoledni - nahradim ovocem a vecerni - kasicka, neprijdu uplne o mleko? Nedokazu si predstavit, ze budu kojit jen 3× za den a to by mi mela mala jeste vydrzet celou noc bez kojeni… Nezastavi se laktace uplne? Chtela bych kojit co nejdele. Dekuji kata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1311
30.8.06 22:17

Ahoj,

množství mléka se v tom případě přizpůsobí a bude se tvořit jen tolik,kolik bude malá potřebovat.

R.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
30.8.06 22:35

Neboj se , my jsme se kojili s příkrmy od ukončenéhpo 6.měs. Eli si kojo dávala po každém jídle a hlavně jako pití, ničemu totiž nevěřila a kojili jsme se do tří let. Nikdy jsem ji neomezovala a dala si , kdy chtěla (samozřejmě, že ne venku či na návštěvách).Anna+Elinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
31.8.06 08:47

ahoj

neboj nepřijdeš:o)))) já už od Vánoc nekojím a ještě furt mlíko mám…nevím kolik to teda nezkouším ale asi ho už střádám pro Michalovýho bráchy:o)))

Já to měla trošku zidealizované… po 6 měsíccíh vynechám polední kojo, po 7 večerní..... jo jenže když ti dítko z oběda sní dvě lžičky..... a k večeři kaši nechce… tak stejně kojíš a kojíš… .. ale pozvolna, velmi pozvolna to jde… u nás se v 10 měsících stalo prso Michalovým nepřítelem a už mlíko ode mě nechtěl, tak jsem to utla… ale to už solidně jedl…

byla jsem odhodlaná kojit do 12 měsíců… dýl ne - myslím že je to už tak velká zátěž na organismus ženy… a třeba jedno noční kojomazlení po roce už nemá podle mě význam..... ale jsou maminky, podle kterých to význam má:o))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama