Jizva na čele

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
35
15.9.21 23:32

Jizva na čele

Zdravím.
Jak se prosím zbavit jizvy na cele? Mám ji zhruba měsíc. Mazu Hemagelem. Zatim žádné zlepšení.
Za rady děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
190
15.9.21 23:37

Cica krém 😍 😀 je bozi, fakt… 2 léta dcera měla rozlezly nějaký lišej na bradě, 3 dny jsme mazaly, a bylo a bylo to dobrý 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
16.9.21 00:24

Co by za takovou dcerka dala. :-D
Vážně. Chce být „drsná“. Vždycky, když se někde škrábne, tak má radost. Manželka se chytá za hlavu.

Jinak mně osobně přijde ta jizva dost malá a nepodstatná. :-)

Jo, a mamka si nemůže na různé drobné ranky vynachválit konopnou - ale já sám osobně s ní zkušenosti v tomhle ohledu nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
16.9.21 07:37

Mně jedna jizva z dětství na obličeji v obočí je vidět. Další na bradě trvalo až rok, než zesvětlela do ztracena. Jizva je jizva a bude už napořád vidět. Můžeš to zmírnit mazáním a mazáním, ono to zesvětlá a nebude viditelné. Chce to čas.
Kdyby to bylo i po delší době vidět, tak odstranit laserem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
16.9.21 07:43

Časem zesvětlá a nebude tak vidět, pokud je rána zahojená a už je tam jen jizva, tak hemagel už toho moc neudělá, ten je dobrej, dokud je rána otevřená a na strup,… jinak ofina a pokud jizva opravdu vadí, tak se to dá řešit laserem, ale dala bych tomu ještě nějakej čas ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4550
16.9.21 07:53

Hemagelem plýtváš zbytečně. Stačí mazat čímkoliv, netřeba drahé masti, neboť účinky se výrazně neliší a tou prospěšnou složkou v hojení není mast ale masírování jizvy. Takže stačí indulona, infadolan, cokoliv a třeba několikrát denně masíruj. Ale počítej s tím, že jizva už zůstane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9057
16.9.21 14:40

@Papinacek jizvu máš plochou, máš velkou šanci, že se zahojí do ztracena. Mazáním nic nezkazíš, ale budeš muset být trpělivá, ono trva pár měsíců, než vybledne. Pokud už nemažeš krémem s vysokým faktorem, tak mazej, aby na slunci nezpigmentovala.
Já jsem měla po autonehodě jizvy přes půl čela, ještě k tomu šité, a vybledly tak, že si toho všimne jen ten, koho na ně vyloženě upozorním. Ani já už je nevnímám, make-up nenosím. To, co máš ty, je nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
16.9.21 19:09

Krásný večer všem, děkuji za pomoc a reakce 😊 dala jsem si tečku o okap na chatě 😃 a to jsem ani nic nepila 😁 🙈
Nemít tam syny, tak brečím jak mimino 😁 jaká to byla šlupka 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
16.9.21 22:31

Před lety jsem měla podobnou, ale do T. Zesvětlala až po několika měsících, možná po půl roce. Trochu to zakryly vlasy, trochu se dala zalíčit, nic jsem s ní nedělala, nebylo mi příjemné na ni sahat. Zmizela sama. To bude v pohodě. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat