Reklama

Jméno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17847 příspěvků 15.09.08 15:36
Jméno

holky prosím Vás, hrozně se mi líbí jméno Laura. Můžete mi ale říct, jak se Lauře, když je malinké miminko říká? :-D Laurinka je děsný :)) Díky za odpovědi..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

angelina
Stálice 73 příspěvků 15.09.08 15:44

ahoj, aj ja som chcela lauru, ale nepreslo mi to :D chcela som ju volat „LILI.“ ale teraz som rada, ze som dala na manzela a dali sme ine meno, lebo laura je u nas kazde druhe dievcatko. ale je to krasne meno! pa pa angie

korena
Závislačka 4472 příspěvků 15.09.08 15:50

Co ji říkat „Lauri“…ono na poprvé zní všechno divně…Laurinka, není špatné, ještě mě napadla obdoba „Laurka“, ale to mně možná příjde lepší „Laurinka“ :wink:

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 15.09.08 15:56
laura

Darina Rolincová říká své Lauře - Lola. Pokud to tedy nespletli novináři :lol:

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 15.09.08 16:25

Kámoška má Lauru a normálně jí říká Lauri či Laurinko, děsné mi to nepřijde, líbí se mi to, je to o zvyku:)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.08 18:00

Mame dva zname a oba maji holcicku jmenem Laura - rikaji ji Lauri, Laurinko, Lauritto (ta jedna zena je italka)

Radka

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 15.09.08 18:46

Já chci taky Lauru!!!!!
Ale manžel ne :cry:

Byla by to Laurinka, Lola, Lolinka… ono by to při tom mrněti přišlo samo.
Syn je Libor a říkám mu i Bibinku, Bimbáci :lol: Ono to pak podle mě příjde samo.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19775 příspěvků 15.09.08 18:50

Mám sestru Lauru a říkali jsme jí hlavně Lauro, ale taky Lauříku, Lauří, nebo Lauřičko (to spíš děda s babičkou).
Jméno je to krásné, kdyby se mi nelíbilo mé vlastní jméno, chtěla bych se jmenovat nejspíš Laura :-)

a má neteř si ve škole nechává říkat Laura, ikdyž se jmenuje Katka, prostě se jí to jméno líbí, tak to má i jako přezdívku na webu :lol:

Halka
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 15.09.08 20:08

Ahoj,
já mám Lauru neteř a říkáme jí Lauříku (podle vzoru tygříku) nebo Lauří.
 Halka

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17847 příspěvků 16.09.08 09:51

Lola se mi líbí no, Lauřík je taky roztomilé :) Přítel Lauru schválil, jméno na kluka ale už bohužel ne…Ale tak na tohle je asi ještě brzo :) Každopádně díky za odpovědi :))

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 16.09.08 12:20

ahojky,

mz máme Kláru, to je podobné a zdrobnělina Klárinka mi přijdě úplně příšerná:) nakonec jsem ale musela zkousnout, že jí tak holt někdo říkat bude:) doma jinak užíváme Kláro, Klárko, Kláry, Kláruše.

KarolQ
Stálice 85 příspěvků 16.09.08 12:54

taky mam neter Lauru, a rikame ji lauri, Laurindo, Lauren, Laro atd.

Hako
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 17.09.08 10:20

Ahoj tak LAUŘE se říká zdrobněle: Laurka,Laury,Lar­ča,Lauřička,Lau­ren,Laurena,Lau­renka,Lauroušek,Lau­rouš

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.08 12:42

Moje kamarádka má taky Lauru a většinou jí říkají Lálinko.Já řeším něco podobného.Budeme mít kluka a já bych moc chtěla Prokopa, ale na něj taky není moc alternativ…
Rybano, ad tvoje diskuse o Natálce.V mém okolí jich je fakt hodně tak ve věku 0 - 6 let.Pokud se ti to jméno ale líbí, tak neváhej.Na druhou stranu - já tu četnost jmen taky sleduju a dost mě to ovlivňuje.I když vím, že je to blbost…Petra

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17847 příspěvků 17.09.08 13:01
Anonymni píše:
Moje kamarádka má taky Lauru a většinou jí říkají Lálinko.Já řeším něco podobného.Budeme mít kluka a já bych moc chtěla Prokopa, ale na něj taky není moc alternativ…
Rybano, ad tvoje diskuse o Natálce.V mém okolí jich je fakt hodně tak ve věku 0 - 6 let.Pokud se ti to jméno ale líbí, tak neváhej.Na druhou stranu - já tu četnost jmen taky sleduju a dost mě to ovlivňuje.I když vím, že je to blbost…Petra

Právě vždy byla favoritka Natálie, ale fakt jich je asi hodně a mě to štve :)) Jinak já hrozně chtěla na kluka Borek a to taky nevím jak by sme mu říkali, ale to přítel teda zakázal, takže nemusím nic řešit :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >