Jméno Arnošt, ano nebo ne?

Anonymní
23.3.16 14:32

Jméno Arnošt, ano nebo ne?

Ahoj,

jak se stavíte k tomuto jménu? Názory kolem jsou rozpačité. Někdo chválí, někdo valí bulvy 8o :mrgreen:. Mně se to líbí, manžel si není jistý - on se právě bojí toho, aby to okolí nevzalo nějak zle. Tedy zakládá tuto diskuzi se mnou a je zvědavý na názory většího vzorku :mrgreen:

Máme už doma holčičku Natašu, tak se mi zdá, že by se to k sobě maximálně hodilo. Jinak druhé jméno, které zvažujeme, je Adámek. Ale pro mě je to takové příliš klasické - ten Arnošt má prostě grády :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
23.3.16 14:34
@Anonymní píše:
Ahoj,

jak se stavíte k tomuto jménu? Názory kolem jsou rozpačité. Někdo chválí, někdo valí bulvy 8o :mrgreen:. Mně se to líbí, manžel si není jistý - on se právě bojí toho, aby to okolí nevzalo nějak zle. Tedy zakládá tuto diskuzi se mnou a je zvědavý na názory většího vzorku :mrgreen:

Máme už doma holčičku Natašu, tak se mi zdá, že by se to k sobě maximálně hodilo. Jinak druhé jméno, které zvažujeme, je Adámek. Ale pro mě je to takové příliš klasické - ten Arnošt má prostě grády :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hrozný, adam je krásný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2965
23.3.16 14:34

Jsem jednoznačně pro Arnošta :potlesk: Adámků je poslední dobou na každém rohu pět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
23.3.16 14:38

Hele kdyz mate Natasu, proc ne Arnosta :-) Adam za me urcite neeee, prilis obycejny, takova tuctovka, na kazdem rohu nejakeho potkas. Arnost je lepsi volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
23.3.16 14:38

Arnošt je naprosto úžasné jméno. Jednoznačně pro. Adámek je na „každém“ rohu. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22508
23.3.16 14:39

Mám ráda klasiku, takže Adama…Arnošta si vybavím Blažeje z Nemocnice, nic proti němu, ale je příliš neobvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58587
23.3.16 14:41

Vybavím si Arnoštka, jak trsá - je to fajn, fajn, fajn, je to fajn, fajnový :lol:
Nedala bych, ale je to vaše dítko ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
23.3.16 14:42

Nedala bych, pro mě je hrozný :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
23.3.16 14:43

Zakladatelko myslim si, ze si moc nepomuzes, pac Arnost je celkem specificke jmeno, bud to jmeno clovek miluje nebo nesnasi, nic mezi tim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83

Me se nelíbí dedkovske jména a to Arnošt podle me je, malýmu miminu říkat Arnoštku by mi ani neslo přes pusu.Adam je krásné jméno, které nezkomoli ani dite ani cizinec. Nedala bych dítěti skarede jméno jej proto, ze ty hezké uz jsou obsazené a je jich hodně :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
4680

Mě u Arnošta vždycky vyskočí DJ Arnoštek , takže to jméno bych 100% nedala :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.03.16 v 14:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24102
23.3.16 14:44
@Anonymní píše:
Ahoj,

Máme už doma holčičku Natašu, tak se mi zdá, že by se to k sobě maximálně hodilo. Jinak druhé jméno, které zvažujeme, je Adámek. Ale pro mě je to takové příliš klasické - ten Arnošt má prostě grády :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mě se líbí, dokonce jsem ho chtěla dát, ale manžel byl proti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28000

Nejdřív jsem si říkala, že spíš ne, ale k Nataše se Arnošt skvěle hodí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@Anonymní píše:
Ahoj,

Klidně Arnošta. Proč ne? Můžete mu říkat Arnýsku, Arnůštku a je spousta tvarů pro malého kluka, v náctiletém věku mu nejspíš budou říkat Árný - nebo něco takového si určitě vymyslí - a pro dospělého chlapa Arnošt je super. Adámek je také pěkné jméno, ale jestli cítíš, že by to měl být Arnošt, tak proč ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41909
23.3.16 14:45

Ja znam arnosta kocoura, tak asi tak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...