Jméno držitele Makro karty

5
4.6.17 19:04

Jméno držitele makro karty

Dobrý den maminky, zajima mne kdyz si zalozim makro katru tak na karte bude me jmeno jako hlavni drzitel. A kdyz zalozim kartu i memu priteli jako dalsiho drzitele bude na karte me jmeno nebo jeho jmeno? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9450
4.6.17 19:06
@Denisacka píše:
Dobrý den maminky, zajima mne kdyz si zalozim makro katru tak na karte bude me jmeno jako hlavni drzitel. A kdyz zalozim kartu i memu priteli jako dalsiho drzitele bude na karte me jmeno nebo jeho jmeno? Dekuji

mám tam tuším své a muže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8691
4.6.17 19:09

@Denisacka na karte budou obe jmena, toho na ci ico je karta vedena a pod tim drzitele karty. Pripadne nahore firma a dole drzitel karty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
4.6.17 19:09

Myslím že na tvé kartě bude jen tvoje jméno a na druhé kartě bude tvé jméno a jméno druhého držitele. Nevím proč se ptáš, ale je to uplně jedno jaké jméno tam je, na tu kartu může chodit kdokoli nakupovat, nikdo to nekontroluje. Já mám firemní kartu a okopírovanou v telefonu ji má dalších 5 lidí a všichni na ni chodí nakupovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 19:21

@Denisacka každý má své jméno. A to i přesto, ze to mám na opravdu velkou firmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
4.6.17 19:37
@Šťastná.máma.4 píše:
@Denisacka každý má své jméno. A to i přesto, ze to mám na opravdu velkou firmu.

Já to mám taky na svoji firmu, relativně velkou, ale mám tam pouze název firmy, jméno tedy ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 20:35

@Big boss třeba to nějak změnili, já ji mám cca 5 let… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1567
4.6.17 22:21
@Šťastná.máma.4 píše:
@Big boss třeba to nějak změnili, já ji mám cca 5 let… :nevim: