Jméno Eduard

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 06:40
Jméno Eduard

Ahojte, tak jsme se úspěšně probojovali do druhého trimestru a začali jsme se zaobírat jmény. Podle předběžného nástřelu to vypadá spíše na kluka. A manžel přišel se jménem Eduard. Nejdřív jsem ho zavrhla jako příliš zastaralé, ale čím dál víc si ho přeříkávám, docela se mi začíná líbit i v kombinaci s příjmením. Mohli bychom mu říkat Eda, Eddie, Edík, Edouš…Co na něj říkáte? Myslíte, že to není pomsta dítěti? Nebudou se mu smát? Nechci, aby mělo dítě jméno jako stigma. Na druhou stranu není potřeba, aby jich bylo ve třídě 5 se stejným jménem.
Promiňte anonyma, mám tu dost známých a nechci hned poslouchat, co za šílené jméno chceme dát :mrgreen:

Přečtěte si článek: Jméno pro chlapečka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Prtulak
Kecalka 409 příspěvků 10.12.18 06:50

Jméno v pohodě. Na první poslech 8o, na druhý se mi líbí. ;)

EMicina
Závislačka 3299 příspěvků 10.12.18 06:52

Za mě - pokud Eduard ladí s příjmením - ano.
Chlapci se říká Edíku nebo Edo.

Eule
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 10.12.18 06:53

Mně se líbí! Znám dva Ady, starší pány a moc jim to jméno sluší! :-)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 10.12.18 06:59

mně se líbí moc :palec: nedává se hodně, ale zas to není něco, nad čím by se lidi pozastavovali

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:03

My měli Eduarda vybraného, kdyby dcerka byla kluk.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:18

@Prtulak Měla jsem to úplně stejně. Nejdřív jsem ho rovnou zavrhla, ale pak se mi to nějak rozleželo a líbí se mi snad víc, než můj odjakživa milovaný Daniel. Je fakt, že Danů je teď kolem docela dost a Edu neznám opravdu ani jednoho. …Zařazuju mezi žhavé kandidáty. I když já to mám teď tak nějak divně, že se mi jeden den nějaké jmého strašně líbí a druhý den si říkám, jestli jsem normální, že jsem o tom vůbec uvažovala :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:18

Pěkné :palec: My máme Theodora, taky si klepali na čelo :mrgreen: Neznali jsme do té doby žádného a od té doby se docela rozmohlo :roll:

Daenerys91
Kecalka 382 příspěvků 5 inzerátů 10.12.18 07:18

Je to super, mně se Eduard moc líbí. Ještě Jindřich a Rudolf. Ale doma by mi to bohužel neprošlo :( :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:20

@Daenerys91 Jindřich je taky jedno z mých top jmen, ale přijde mi, že až tak úplně nesedí k příjmení. Ani Rudolf není špatný, ale pořád se mi vybavuje Ruda z Ostravy a toho opravdu nemusím ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:21
@Anonymní píše:
Pěkné :palec: My máme Theodora, taky si klepali na čelo :mrgreen: Neznali jsme do té doby žádného a od té doby se docela rozmohlo :roll:

Taky super jméno :palec: Vidím, že tady má spousta holek podobný vkus jako já :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.18 07:27
@Anonymní píše:
Taky super jméno :palec: Vidím, že tady má spousta holek podobný vkus jako já :)

Upustila jsem rychle od Sebastiána, kterého jsem dlouho chtěla :mrgreen: Theodor je prostě lepší :mrgreen: Už jsem se u dětí setkala i s reakcí „Ty jo to je jako Alvin a chipmunkové“ :lol: A to má náš Theo 1,5roku :mrgreen:
Taky byly chvíle,kdy jsem váhala,jestli to jméno fakt dát. Nelituju :palec:

Janli
Kelišová 6831 příspěvků 10.12.18 07:35
@Anonymní píše:
Pěkné :palec: My máme Theodora, taky si klepali na čelo :mrgreen: Neznali jsme do té doby žádného a od té doby se docela rozmohlo :roll:

Tak my máme to samý s Teodorou :mrgreen: Nejdřív spousta povytažených obočí a ejhle, zjistilo se, že je to krásný jméno a už jich tu začíná přibývat.
Eduard se mi líbí. V záplavě Sebíků a Oliverů je to příjemný návrat k tradicím. :potlesk:

mamoch
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 10.12.18 07:38

Normální jméno, myslím, že se začíná dávat, znám dva Eduardy do dvou let.

hankacd
Kecalka 171 příspěvků 10.12.18 07:38
@Anonymní píše:
Ahojte, tak jsme se úspěšně probojovali do druhého trimestru a začali jsme se zaobírat jmény. Podle předběžného nástřelu to vypadá spíše na kluka. A manžel přišel se jménem Eduard. Nejdřív jsem ho zavrhla jako příliš zastaralé, ale čím dál víc si ho přeříkávám, docela se mi začíná líbit i v kombinaci s příjmením. Mohli bychom mu říkat Eda, Eddie, Edík, Edouš…Co na něj říkáte? Myslíte, že to není pomsta dítěti? Nebudou se mu smát? Nechci, aby mělo dítě jméno jako stigma. Na druhou stranu není potřeba, aby jich bylo ve třídě 5 se stejným jménem.
Promiňte anonyma, mám tu dost známých a nechci hned poslouchat, co za šílené jméno chceme dát :mrgreen:

Edíka máme ve školce a děti se mu určitě nesmějí (není proč). Takže pokud se vám to jméno líbí, dejte ho! :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >