Jméno Lily - jaký na něj máte názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ZSvo
Nováček 2 příspěvky 06.12.18 17:04
Jméno Lily

Ahoj, potřebovala bych od Vás poradit. Jaký máte názor na jméno Lily? Děkuji

Přečtěte si článek: Jméno pro holčičku

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 06.12.18 17:07

Pro málo holčičku pěkně, ale na dospělou ženu se mi nehodí, proto bych nikdy nedala.

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 06.12.18 17:08

Souhlasím s @Adelka951

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 06.12.18 17:09

Nevím, jestli bych dala Lily jako takové. Ale jako zdrobnělina se mi líbí :palec: Já chtěla takové jméno pro případnou druhou dceru, aby se dalo zkracovat na Lily, většinou to bývá Elizabeth. Ale narodil se mi syn :srdce: :mrgreen:

renduli
Závislačka 3057 příspěvků 06.12.18 17:11

Mně se docela líbí Liliana. To se hodí i pro dospělou ženu a holčičce můžeš říkat Lili (Lily).

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 06.12.18 17:13

Jméno se mi líbí, ale záleží na příjmení a pro dospělou ženu to bude zvláštní. Nicméně jméno si musíte rozhodnout hlavně vy, tak nevím k čemu takový průzkum

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:14

Kolega z prace ma dceru lily a prijde mi to sileny :oops: jestli jeste bude po tatovi 100kg lily no te pic :oops:

Uživatel je onlinePanterkaaa
Stálice 64 příspěvků 06.12.18 17:15

@renduli Ted jsem to chtela napsat, ze Liliana se mi moc líbi, dokonce jsem tak chtela pojmenovat dceru, ale neproslo mi to :zed: Ale Lily bych nedala… Samozrejme je to o vkusu kazdeho

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 06.12.18 17:15
@renduli píše:
Mně se docela líbí Liliana. To se hodí i pro dospělou ženu a holčičce můžeš říkat Lili (Lily).

JO, nebo Liliana, to mě napadlo, až když jsem odeslala příspěvek :mrgreen: To je taky moc krásný jméno. Já tenkrát uvažovala spíš o tý Elizabeth, protože manžel moc chtěl Elišku, že je to trošku podobný :mrgreen: Já bych říkala Lily, on Elí :mrgreen:

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 06.12.18 17:16

Znama ma Lili. Me to prijde hrozne, ale hodne lidem se to libi tak asi proc ne. Jen pro dospelou mi prijde divne Lili..

zudina
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 06.12.18 17:17
@PapeJ píše:
JO, nebo Liliana, to mě napadlo, až když jsem odeslala příspěvek :mrgreen: To je taky moc krásný jméno. Já tenkrát uvažovala spíš o tý Elizabeth, protože manžel moc chtěl Elišku, že je to trošku podobný :mrgreen: Já bych říkala Lily, on Elí :mrgreen:

Ja znam jednu Elisabeth a ma k tomu i klasicky cesky prijmeni

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 06.12.18 17:25

Super, me se libi - me rikaji jako dospele porad zdrobnelinou, misto meho celeho jmena. Oslovuji me jen kolegove a kamaradi, rodina. Takze bych neresila jmeno Lily, az bude dospela. Marie taky porad oslovuji Marusko ikdyz je to davno dospela baba. Anezka+ Eliska je sice tvar jmena, ale pro me zdrobnelina a take nikdo neresi kolik zensky je a zda se to k ni hodi. Kamaradce rikaji Leni, je ji pres 40. Takze pokud nekdo dospely zensky bude rikat Lily? Nevidim v tom rozdil. Cizim lidem, kdyz jdu na schuzky, neco resit atp se stejne predstavuju prijmenim.

Příspěvek upraven 06.12.18 v 17:31

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:26
@Anonymní píše:
Kolega z prace ma dceru lily a prijde mi to sileny :oops: jestli jeste bude po tatovi 100kg lily no te pic :oops:

Nepracujete oba na letišti?Ale ta se píše Lilly

PapeJ
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 06.12.18 17:27
@zudina píše:
Ja znam jednu Elisabeth a ma k tomu i klasicky cesky prijmeni

Tak to my máme cizí příjmení a hodilo by se to jméno k tomu. Manžel má švédský předky, takže i to příjmení má takové :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 2708 příspěvků 06.12.18 17:35
@Panterkaaa píše:
@renduli Ted jsem to chtela napsat, ze Liliana se mi moc líbi, dokonce jsem tak chtela pojmenovat dceru, ale neproslo mi to :zed: Ale Lily bych nedala… Samozrejme je to o vkusu kazdeho
škoda moc krásné jméno. co jste nakonec vybrali?
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >