Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
U toho Radoslava se mi nelibí ty dvě S. Souhlas s @marfra za mě Radovan, je to krásné jméno ![]()
K Miroslavovi Radovan, jednoznačně
Radomír ani Radoslav se mi nelíbí.
@tejuho Vítězslav se mi k tomu příjmení taky líbí
Míra a Víťa, Mirek a Vítek ![]()
@Ignácie píše:
Mně by se k Miroslavovi nejvíce líbil Jindřich.
@Ignácie píše:
Mně by se k Miroslavovi nejvíce líbil Jindřich.
To je také pěkné, Jindřich Kos zní hezky =) Jen mám trochu problém, že když se volá Jindro, vnímám to jako jasně ženské jméno. Ono to tak nebude - ale mám to spojené s Jindřiškou. Ale základní tvar Jindřich se mi líbí - díky, zvážíme. Zatím jsme dali do úvahy toho Radovana. Vítězslav se mi už nějak nelíbí - asi to zs vedle sebe mi tam vadí - nevím přesně, nějak mi to nejde do ucha.
Doma jsme to vše zvážili a vypadá to zatím na Radovana, ale Radoslav, Jindřich nebo Radomír ještě není zcela vyloučen. Díky i za ostatní návrhy =)
@Yasminn nemusí to být na -slav. Jenom aby to typově ladilo k Miroslavovi, tedy nějaké ‚starší‘ jméno a aby šlo k příjmení