Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ja jsem taky „Michala“, moje ségra se jmenuje Hanka. Jména máme po rodičích, takže nejspíš neřešili, jestli se to k sobě hodí, ale jak jsem v tom léta žila, tak mě se to k sobě hodí náramně. Jak někdo řekne jedno jméno z těchto dvou, hned si k němu přiřadím to druhé.
My máme Michaelu a Natálii, ale vybírali jsme to spíš podle toho jak se nám to líbí…
dala bych Danielu nebo Gabrielu, známí mají k Míše Leu. Ale mě by k ní sedělo jakékoli klasické a tradiční. Prosím o anonym, jména známých
Já jsem také Michaela a ségra je Monika, myslím si, že je to moc hezké, navíc jsme všechny na M, protože mamka je Marie
![]()