Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
mooch píše:Gina108 píše:
ale tak co, já zas vozím plínu proti sluníčku a na mou kamarádku musí jít mdloby, že vypadáme jak cikáni, ona vozí zásadně estetickou sluneční clonuFakt? Mně taky vadí plína a mám pouze estetickou sluneční clonu
Příspěvek upraven 18.10.11 v 22:50
Jo a mimochodem mi vadí i přebalovací taška na madle
SPZ na kočárku nemám, plínku jsem mívala připnutou kolíčky na prádlo a přebalovací tašku neznám
Co to je? Jako taška, do které dám vše potřebné, nebo něco „spešl“??
Jo, a k těm SPZ - mým dětem loni o Vánocích Ježíšek označil pomocí SPZtek dárky. Dcera hned ode dveří viděla, který dárek je její a který bráchův
Ale kam jsem je nakonec založila, to nemám tucha. A ani mi nechybí - stejně nevím, kam bych jim je vyvěsila ![]()
Tak mi to nedalo a našla jsem si jak vypadá ta „estetická“ clona http://www.webroucek.cz/detail.php?…
a musím říci, že jsem se i nasmála, je to jako bych tam natáhla rozstřihlé pánské trenýrky, takže raději ponechám plenu, aby to vypadalo lépe
![]()
mooch píše:Gina108 píše:
ale tak co, já zas vozím plínu proti sluníčku a na mou kamarádku musí jít mdloby, že vypadáme jak cikáni, ona vozí zásadně estetickou sluneční clonuFakt? Mně taky vadí plína a mám pouze estetickou sluneční clonu
Příspěvek upraven 18.10.11 v 22:50
Jo a mimochodem mi vadí i přebalovací taška na madle
Réza píše:
Tak mi to nedalo a našla jsem si jak vypadá ta „estetická“ clona http://www.webroucek.cz/detail.php?…
a musím říci, že jsem se i nasmála, je to jako bych tam natáhla rozstřihlé pánské trenýrky, takže raději ponechám plenu, aby to vypadalo lépe![]()
![]()
ježiš, kdes to vyhrabala?
no tak ta je mega hustá ![]()
mooch píše:Réza píše:ježiš, kdes to vyhrabala?
Tak mi to nedalo a našla jsem si jak vypadá ta „estetická“ clona http://www.webroucek.cz/detail.php?…
a musím říci, že jsem se i nasmála, je to jako bych tam natáhla rozstřihlé pánské trenýrky, takže raději ponechám plenu, aby to vypadalo lépe![]()
![]()
no tak ta je mega hustá
TY VOLEEEE
![]()
Ahoj devcata opravdu zase jedna vyzivna diskuze. Co se tyce SPZ na kocar tak ja toho zastance nejsem. Ale jedine co se mi libi tak je cedulka tatka sponzor
a k tem clonkam. Ja jsem pouzivala plenu a mela ji pripnutou hrackama na kocarek
. Jinak dobra clona je na Www.lilinka.com tam je moskitiera s clonkou. Je to super. A plenu na okno do auta jsem nepouzivala. Pred tim nez se nam narodil kluk tak jsem pritele donutila aby nechal dat na auto folie a do zadu tmavsi ![]()
mysicka5 píše:
A plenu na okno do auta jsem nepouzivala. Pred tim nez se nam narodil kluk tak jsem pritele donutila aby nechal dat na auto folie a do zadu tmavsi
Tak my máme ty nejtmavší folie (na hranicích už několikrát celníky stržené
) a i přes to mají děti roletku a když byly malé, tak navrch ještě plenu.
Estetické neestetické, ale neřvaly, že jim svítí do očí ![]()
lulje píše:mysicka5 píše:Tak my máme ty nejtmavší folie (na hranicích už několikrát celníky stržené
A plenu na okno do auta jsem nepouzivala. Pred tim nez se nam narodil kluk tak jsem pritele donutila aby nechal dat na auto folie a do zadu tmavsi) a i přes to mají děti roletku a když byly malé, tak navrch ještě plenu.
Estetické neestetické, ale neřvaly, že jim svítí do očí
zuzulenda píše:
Tak jako uživatelce kacakaca vadí informace v podpisech, tak může o tom založit diskuzi. Jak jednoduché.
Já rozhodně nikoho neodsoudila. Napsala jsem, že si o tom myslím své. Když se podívám, kdo to na kočárkách vozí, tak to mluví za vše.. Ale neodsuzuju. Je to jen a jen můj názor.
Děkuji za poučení o mém názoru, ale z mého podpisu je jasné, že proti metříkům nic nemám a z mého příspěvku zase, že nemám nic proti jmenovkám na kočárku. Psala jsem, že nechápu že ty, které se cítí jako udavačky tónu a jsou proti jménu na kočárku zároveň naplní svůj podpis informacemi, proti jejichž vystavování samy jsou
.
Já bych si třeba na kočárek nepsala, kdy jsem utřela poslední hovínko, ale to neodsuzuju, to je můj názor, jen to mluví za vše… ![]()
lulje píše:mooch píše:TY VOLEEEERéza píše:ježiš, kdes to vyhrabala?
Tak mi to nedalo a našla jsem si jak vypadá ta „estetická“ clona http://www.webroucek.cz/detail.php?…
a musím říci, že jsem se i nasmála, je to jako bych tam natáhla rozstřihlé pánské trenýrky, takže raději ponechám plenu, aby to vypadalo lépe![]()
![]()
no tak ta je mega hustá
![]()
![]()
![]()
![]()
toto teda mám a na h… použ. jsem plinku ![]()
kacakaca píše:zuzulenda píše:
Tak jako uživatelce kacakaca vadí informace v podpisech, tak může o tom založit diskuzi. Jak jednoduché.
Já rozhodně nikoho neodsoudila. Napsala jsem, že si o tom myslím své. Když se podívám, kdo to na kočárkách vozí, tak to mluví za vše.. Ale neodsuzuju. Je to jen a jen můj názor.Děkuji za poučení o mém názoru, ale z mého podpisu je jasné, že proti metříkům nic nemám a z mého příspěvku zase, že nemám nic proti jmenovkám na kočárku. Psala jsem, že nechápu že ty, které se cítí jako udavačky tónu a jsou proti jménu na kočárku zároveň naplní svůj podpis informacemi, proti jejichž vystavování samy jsou
Já bych si třeba na kočárek nepsala, kdy jsem utřela poslední hovínko, ale to neodsuzuju, to je můj názor, jen to mluví za vše….
Hehe, kdy kdo utřel poslední hovínko se dá občas zjistit přece podle té plínky
![]()
Pardon, nedalo mi to, už mlčím a vy se taky nehádejte, vždyť jsou to všechno takový kraviny ![]()
Jo a ta estetická clona ala trencle, to je teda masakr
![]()
Já teda clonu mám na sporťáku, ale to proto, že dcera si ze sporťáku tu plenu pořád rvala, v té korbičce ne, tam ani clona přidělat nejde, takže plenu prostě neřeším, ale mám takovou nenápadnou, černou clonu, asi jako mají některé kočáry zabudovanou ve stříšce, tak já mám takovou. Ta barevná a ještě nafocená s okatým černobílým kočárem je fakt příšerná a přijde mi i taková nepraktická, z boku tam to slunce stejně svítí…stejně jako mi přijdou na houby deštníky, jen se to kymácí a neplní účel.
taky se mi to nelíbí. Kolikrát potkám opravdu krásný kočárek, na který se se zálibou zadívám a pak si všimnu té cedule a rázem je z něho pouhý kýč. Škoda, že se některé nádherné kočárky kazí právě takovými cedulkami. Ale to je pouze můj názor, ano. ![]()
Podle mě je to spíše recese nežli chlubení se jménem svých dětí.Mě to jméno na kočárku často rozesměje když vidím ojetinu největšího kalibru s vrzajícími kolečky a na ní sakra vznešené cizí jméno. Takže já se pobavím, ale asi mě nikdy nenapadlo proč to tam mají, měla jsem vždy pocit že je to jako recese prostě sranda. Jinak nemám nic proti cedulkám ani proti cizím jménům ani proti ojetinám ani proti plence proti sluníčku navíc náš malej si tu plenku na hlavu dává sám a běda jak mu jí seberu. A tašku bych si na kočárek taky nepověsila přesto že mám tašku která k tomu kočárku patří:-D
A hrozně mi vadí a je mi jasné, že po napsání téhle věty budu sestřelená, ale děsně mě štve autosedačka mé oblíbené značky, která jede na podvozku nějaké napodobeniny origo kočárku a nechápu proč se ty adaptery na to vyrábí
A jsem ráda,že tyhle diskuse o velkém ho… probíhají, já se u toho vždy uvolnim a fakt zasměju a o tom to přece je
![]()
Zuzu, přijde mi tedy hodně špatné používat autosedačku místo hluboké korby kvůli zdraví dítěte. V ostatním je čistě jejich věc, co si myslí a proč to dělají.