Jsem bi nebo lesba

Anonymní
19.4.21 16:31

Jsem bi nebo lesba? Prosím poraďte

Dobrý den, je mi 14 ( ano vím jsem na tuto stránku až moc malá ). Už rok se trápím s jedním problémem. Vlastně mám že jsem lesba. Před rokem jsem se koukla na jedno video kde byly dvě lesby a najednou mi jen tak z ničeho nic problesklo hlavou “ nejsem lesba?! “. Nikdy se mně žádná holka nelíbila max jsem si řekla ta je hezká závidím jí, ale nikdy jsem nic necítila. Když jsem, ale viděla hezkého kluka tak jsem ho jakoby chtěla. Můj mozek to postupem času začal chápat divně a začal si říkat věci typu “ co když jí miluju atd. “ strašně mě to vyděsilo a mám z toho strašné úzkosti. Byly chvilky kdy jsem si řekla ano dobře byla bych i s holkou ale nějak mě to vždycky odpudilo. Nebo mě začaly vzrušovat ženy ale jen když vidím něco sexuálního. Muži mě taky vzrušují ale ne tak jak ženy. Do ženy si myslím že bych se nikdy nezamilovala nemám na to city asi. Do muže ano a ráda si představuju s kluky budoucnost. S holkou jsem to zkoušela ale úplně se mi to nezamlouvalo. Lesbický vztah je krásný ale pro mě asi moc ne realistický. Máma říkala že si nemyslí že bych byla taková. Když jsem s mámou tak jsem hodně otevřená a nedělá mi problém se o tom bavit. Říkala mi že jí taky vzrušují ženy ale chtěla bych poradit i od zkušenějších žen. Nechci být lesba ani bi děsí mě to. Možná hormony? 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.4.21 16:39

Ahoj,
neškatulkovala bych se. Rozhodně ne v tvém věku, nech to plynout. Ve 14 jsem měla podobné pocity, ve 20 jsem měla jasno. Jsem bi. Dlouho jsem právě byla zmatená, že jednou se mi líbí holka podruhé kluk. V těch 20 jsem to přestala řešit, přijmula fakt, že jsem možná lesba. No jenže tak to není, prostě mě vzrušují jak muži tak ženy. Vztahy jsem zatím měla jen s muži, ale se ženou si vztah také dokáži představit.
Ale už jsem starší a mám i nějaké zkušenosti.
Doporučuji neřešit, neškatulkovat. Až přijde nějaký vztah ať už s mužem či ženou, tak být otevřená všem možnostem a uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
10854
19.4.21 16:47

Je ti 14, teprve se hledáš :nevim: Nech to plynout a časem uvidíš no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
779
19.4.21 16:57

V tvém věku je každá bisexuálka či lesba. A to, že tě ženy vzrušují jen v té sexuální rovině je normální a bisexuálku ani lesbu to z tebe nedělá. Teď momentálně se hledáš a poznáváš nové věci. Mně v pubertě přitahovaly jak holky, tak kluci. Randila jsem s holkami i s kluky. Teď v dospělosti si už neumím představit, že bych s ženskou chodila či žila max. s ní mít jen milostný poměr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16441
19.4.21 17:59

Klid - prostě zmatky spojené s dospíváním a přílišnou pozrností věnovanou přemítání o sexu a vztazích.

Nech to plynout, hlavu si zaměstnej čímkoliv jiným - libovolným koníčkem, který tě bude bavit a ve ekterm se budeš snažit něčeho dosáhnout a nebude to snadné a prostě počkej, až se zamiluješ.

Čím víc se to budeš snažit vyšpekulovat, tím větší hokej v tom budeš mít.

Nepotřebuješ zapadnout do nějak škatulky, nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat