Jsem divná? Nepoužívám žádné aplikace v mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EmiLucie
Povídálka 12 příspěvků 11.02.19 09:34
Jsem divná? aplikace

Ahoj, chci se zeptat, jestli jsem divná, protože nemám/nepoužívám žádné moderní aplikace v mobilu? Myslím facebook, whatsapp, instagram, viber a podobně…podle jedné známe je to prý divný na dnešní dobu, že nemám žádný učet, hlavně fb, zvlášť v mém věku (24) mám dvě děti malé, tak mě to neláka. Je fakt, že jsem jenom snima, kamarádky tady moc nemám a občas je ten nekontakt(ať už psací nebo osobní) znát, ale já to nechci. Budu ráda, když napíše stejně stará maminka, že v tom nejsem sama :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7506 příspěvků 11.02.19 09:39

Já teda fb mám, teda používám jenom messenger, ale spíš z finančních důvodů :D vyjde mnohem levněji psát kamarádkám i rodině přes tu apku než platit smsky a volání :D taky tam mám kontakty na lidi, na které jiné spojení nemám, tak to se občas může hodit, ale jinak bych se bez toho taky obešla :)

Zabatko
Závislačka 4402 příspěvků 11.02.19 09:40

A ani si je nepořizuj, je to ztráta času. Nepotřebuješ žít život jiných, žij svůj vlastní. A s tím se nikde chlubit nepotřebuješ. Sociální sítě jsou žrouty času. Život tak rychle utíká, sledovat co kdo kdy kde a s kým je nesmysl. Já FB sice mám, ale prakticky na něj nechodím, jestli mu věnuju 10 minut týdně, tak hodně. Mám ho z praktických důvodů kvůli jedné konkrétní skupině.

azaleila
Kecalka 278 příspěvků 74 inzerátů 11.02.19 09:41

Buď úplně v klidu… já mám jedině whatts app … vyhovuje mi to na posílání fotek jak rodině, tak okolí… facebook jsem před časem zrušila, zakládala jsem tady na to téma diskuzi, prostě mi to virtuální jeviště, kde si každý buduje svou lepší identitu začalo neskutečně lézt na nervy… o tom ostatním co zmiňuješ skoro nevím, co to je… a nechybí mi to, netoužím po tom a je mi úplně jedno, že nevím, o čem se lidi baví, kde co viděli atd… jsi úplně normální a máš to tak, jak chceš Ty, pokud se tak cítíš dobře, je to v pořádku… hlavně nepodléhej trendům doby jen proto, že někdo něco říkal… :kytka:

EmiLucie
Povídálka 12 příspěvků 11.02.19 09:43

@Zabatko Děkuji ,tohle mě potěšilo.Právě ty dětičky tak rychle rostou,sama mám doma práce dost a veškerý volný čas se snažím dát jim. Hlavně nechci aby mě děti viděli držet mobil v ruce pořád,ale trošku mě známá dostala ,když tohle řekla. Proto se raději ptám.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.02.19 09:44

Tyyy jo, co je viber? :lol: pouzivam whatsapp akorat. FB mam, ale jen kvuli jedne skupince tykajic se zdravi a jinak nepouzivam. Je me 30

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 11.02.19 09:44

Buď úplně klidná já mám jen watsapps a to jen proto abych ušetřila na telefonu a dají se zadarmo posílat fotky, fb Instagram ani nic podobného nemám, jo a je mi 25 a taky dvě děti ;) jo a i ten watsapps mám asi 14 dní kdyby mi o tom neřekla kamarádka ani nevím že něco takového je :mrgreen:

Příspěvek upraven 11.02.19 v 09:45

zuzikka
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 12 inzerátů 11.02.19 09:44

Mě je 27 a taky nic nemám. Nemám ani chytrý telefon, jen takový starý krám, kterému funguje už jenom jedno tlačítko :lol: . Ale na rozdíl od mých vrstevnic mám krásného synka :srdce:

EmiLucie
Povídálka 12 příspěvků 11.02.19 09:45

@azaleila Tak já ho také měla(fb) ,ale s dětmi se mi život obratil úplně v jiný směr :hug:

EmiLucie
Povídálka 12 příspěvků 11.02.19 09:46

@zuzikka Jé to je super,že nejsem samá mladá maminka,kde jsi ,že tu nejsi,takovou bych tady potřebovala. :mrgreen:

EmiLucie
Povídálka 12 příspěvků 11.02.19 09:47

@hapolda To je chat ,když ho máš ty a druhá osoba v tvém telefonním seznamu,můžete si psát zadarmo

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2148 příspěvků 11.02.19 09:48

Hele mne je 25, mam jen whats app a ucet tady na epipi. Nic vic. A ano, lide se na me tez koukaj jak na exota :mrgreen: ale co.. Vsechny socialni site znam, vim jak funguji, k cemu slouzi.. Ale jen je proste nechci..Vim, ze ve finale jsem na tom daleko lip, nez ostatni, resim daleko dulezitejsi, vtipnejsi a zajimavejsi veci v realnym zivote v realnym case.. Nemam deprese z falesnych vylepsenych fotografii a pod. A hlavne mam vic casu na rodinu, a sebe a na zabavu. Ale kazdy at si dela co chce. Je to zrout casu a energie. :pankac:

Yasmina21
Kecalka 496 příspěvků 11.02.19 09:50

Divná určitě nejsi :hug: Každý ať dělá to, co uzná za vhodné. Já tedy mám fb jen kvůli tomu, že tam mohu ,,zdarma" psát zprávy, jen přes internet a ne sms. :lol: Jinak je mi také 24. :kytka:

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 11.02.19 09:50

@Terrinka93 souhlasím :palec: taky na mě koukají jako na cvoka a je mi to fuk

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3615 příspěvků 11.02.19 09:53

@EmiLucie Já mám jenom WhatsApp a Skype a to jen kvůli videohovorům a posílání fotek a videí příbuzným se kterými se tolik nevídáme (jiná země s vízovou povinností) a Facebook má jenom náš pes kvůli skupině na cvičáku.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >