Jsem feedee

8.1.20 17:41

Jsem... feedee

Ahoj.

Nikdy jsem si to nechtěla přiznat, nevěděla jsem, co se to se mnou děje. Už od puberty jsem tíhla k tloušťce, ale byla jsem hubená. Po dětech už to není ono, snažím se hubnout, běhám, cvičím, chodívala jsem do posilovny…a dnes jsme si po 4 měsících stoupla na váhu a mám o 7 kg víc. Jiná na mém místě by omezila sladkosti, běžela do fitka…já se vnitřně raduji. Vzrušuje mě to, vzrušuje mě to i u mužů. Vždy, když zjistím, že mám víc, nebo si tak aspoň připadám, zažívám nejlepší sex. Strašně se za to stydím. Chodívala jsem mnoho let na psychoterapii, ale o tomto jsem nikdy nepromluvila, nenapsala o tom ani čárku.

Dnes poprvé veřejně neveřejně. Mám tu profil, ale dost lidí mě tu zná. Mám manžela, ten o tom neví. Nikdy to nikomu neřeknu, ale zároveň cítím, že si trochu musím ulevit.

Ráda bych se toho zbavila, nevím jak…musím to zvládnout sama. Jak? Jsem ochotná si o tom maximálně dopisovat s nějakým terapeutem, ale bez spojení se jménem, tváří.

Mám ve svém okolí dvě obézní ženy a říkám si, jak jsou šťastné, partner je bere takové jaké jsou, nic neřeší. Já přišla k doktorce na preventivku a hned na mě, že mám nadváhu a ať se sebou začnu něco dělat. Tak se mi tam moc nechce ani když marodím. Když jsem přibrala, rodina mě hned kritizovala a že se sebou mám něco dělat, občas čtu i zde názory na tlusté ženy, není to žádoucí, není to sexy. Já to mám jinak a chci to změnit, ale zároveň se strašně stydím.

V mládí jsem skončila dvakrát v posteli s tlustším mužem. K ničemu nedošlo, prostě jsem utekla, tolik mě vzrušoval, že jsem dostala strach…ty jo, to je divný, když to píšu. Jsem úchyl a je mi ze sebe zle!

Nemusíte psát, co obezita způsobuje. Dnešním dnem jsem se přidala k obézním…mám 173/93. Vím vše o negativech, nepřežírám se…jím hlavně ve stresu…vlastně teorii mám zmáklou, jen praxe pokulhává. Zkoušela jsme kalorické tabulky, výživového poradce…vlastně vím, co mi sedí a co jsem schopná udržet…než to na mě zase přijde. Před 4 měsíci jsme se vážila naposledy…tenkrát jsem 3 měsíce na sobě makala, všichni mě obdivovali…sex mě nebavil, ale líbila jsem se. Dodržovala jsme stravu i pohyb…pak se to zas zlomilo.

Stydím se, strašně, strašně moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1804
8.1.20 17:49

Hm… a díváš se i na takové filmy? vzrušuje tě třeba Krmičství a tak??

dle většiny populace je to opravdu dost nechutné (tak nechutnější už je snad jen nekrofilie :mrgreen: ), ale chápu, že za svou „úchylku“ člověk prostě nemůže..
spíš se to snaž držet pod kontrolou, třeba si dát vlastní červenou stopku do hlavy, že 93kg je už TVÉ MAXIMUM a snaž se to rozumem držet pod 90kg…
jinak tu inklinaci úplně nezměníš, vzrušovat tě to bude pořád (mám státnice z psychologie..), ale snaž se to kvůli zdraví držet aspoň do BMI 30, prostě jen v pásmu nadváhy, nikoliv obezity…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2336
8.1.20 17:55

Dělej to co cítíš, ne to co by se mělo. Je tvůj život, tvoje tělo, tvoje pocity, tak je poslouchej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
8.1.20 17:57

No myslim, ze nikdo jiny nez odbornik ti nepomuze, pokud to chces resit 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11971
8.1.20 18:01
@DanielaD píše:
Dělej to co cítíš, ne to co by se mělo. Je tvůj život, tvoje tělo, tvoje pocity, tak je poslouchej

Jakoze ma poslouchat sve spatne ja? Je to jeji telo jasne. Ale kamaradce bys taky nerekla, “ jo porezej si ty zily znovu, vsak je to tve telo a tve pocity”. Ja vim, ze ublizuje “jen” sama sobe, ale i tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
8.1.20 18:01

@Alžběta1986 Podle mě tohle celé je kulturní záležitost (jak v místě, tak v čase)… Jsou země, kde je žena s nadváhou považována za krasavici. A ženy to ví.
Obezita asi není nic zdravého, ale sama o sobě asi důvodem životní nespokojenosti nebude. Pokud jsi šťastná ve svém těle a máš vedle sebe partnera, kterému vyhovuješ taková, jaká se líbíš sama sobě, pak není co řešit. Šlo by o uměle vytvořený problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 18:05

@Lucy75 filmy ne…občas videa na youtube, fotky…v ČR to moc není, ale v USA mají i své stránky, veřejně se k tomu hlásí na FB, ale to bych nedokázala

TAKŽE ANO, VZRUŠUJE MĚ TO i to krmičství

fuj, to je hnus… strašně se bojím, že to jednou praskne

manžel nemá rád tlusté ženy…no, mě říká, že se mu líbím, ale ostatní komentuje ošklivě, on sám je normální postavy, hodně široká ramena…to se mi taky líbí…klidně by za mě mohl přibrat, ale nevykrmuju ho, to zas ne… nechci mu to dělat, ubližovat mu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21732
8.1.20 18:05

Vzdyt je tolik krasnych zen i s nadvahou, kdyz to umi nosit, sebevedomi z nich kape, upraveny a ja jim moc fandim :pankac:…Mne vadi zeny, co o sebe nedbaji, nemaji chut se upravit ani pro sebe, ani pro sveho muze. A to jsou i zeny vychrtly.Mela by ses citit dobre a jrstli se citis, tak o co jde? Zdravi zacina v hlave :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21732
8.1.20 18:09

Zase ale zastance krmicstvi a tady tech uchylek nejsem. Hlavne jim nerozumim a ani jsem nemela potrebu hledat vic info.Ale jak jsem psaly vyse, jde o to, co ze zeny vyzaruje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
8.1.20 18:12

Hele, zakladatelko, ber to tak, že jsou i horší úchylky ;)
prostě to drž trochu pod kontrolou (fakt doporučuji to stanovení max. váhy u tebe v hlavě) a hlavně si NIC nevyčítej, každý jsme „blbej jinak“ :mrgreen: užívej si to, že se ve svém těle cítíš fajn, hezky se oblíkej, pečuj o sebe… na fcb je fajn podporující skupina Božské baculky, mrkni tam, je tam spousta krásných holek klidně i kolem stovky, ale umí to prodat a starají se o sebe ;) já osobně se cítím blbě nad 85+, ideální je pro mne mít pod 70.. ale měla jsem už i 115kg a cítila jsem se naprosto hnusně a nechutně, je to fakt o vnitřním nastavení, co komu vyhovuje.. ;)
hlavně se netrap, proč bys měla mít výčitky svědomí nechápu.. si vem, oč horší proti tobě to mají třeba pedofilové… 8)

Příspěvek upraven 08.01.20 v 18:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
8.1.20 18:13

@wildcherry tady nejde o nadvahu ale obezitu :think: fandis jim, ze si nici zdravi? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21495
8.1.20 18:17

Jako přijde mi milé, když dorazím domů a muž mi dá na stůl s uvařeným jídlem. Ale aby mě vykrmil do stavu nehybnosti považuju za zločin. Jako pomalé zabíjení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.20 18:53

Také mě to vzrušuje. Vykrmování ne, ale tloušťka. Vzrušovalo mě to už od dětství. Vždy jsem si při masturbaci někoho takového představila. Já jsem štíhlá (ne hubená, ne tlustá), když lehce přiberu, neskutečně mi to vadí a cítím se potom se nepříjemně. Takže tohle společné nemáme. Partner štíhlý není, ale nejsem s ní pro postavu. Nevadilo by mi, kdyby zhubl, je mi to jedno. Stačí mi pouze videa a představy u masturbace. Nikdo kromě partnera o tom neví. Není to jako říci, že se mi líbí blonďaci.

• Nahlásit
  • Citovat
21732
8.1.20 18:54
@Mika.ella1 píše:
@wildcherry tady nejde o nadvahu ale obezitu :think: fandis jim, ze si nici zdravi? 8o

Neeeee, vzdyt to tam i pisu defakto.Ale mam stejny nazor jak @Lucy75 to moc hezky napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.1.20 18:56

@Russet no tak to u mě nepřipadá v úvahu… netoužím po imobilitě, jen to chci s někým sdílet, ale taky si uvědomuji, že když najdu někoho s kým to budu moci sdílet, tak se to zvrhne, proto se držím, nejen proto, že se stydím, ale už jsem si několikrát chtěla najít muže podobného ražení jako kamaráda, milence na občasné schůzky, ale když mi jich několik napsalo, tak jsem jim ani neodepsala…prostě se bojím toho, co bych tím mohla spustit…a pak když by to prasklo…to bych nevím co…odstěhovala se na konec světa, změnila si jméno…

trochu doufám, že když tu o tom budu psát, najdu i odvahu o tom promluvit v terapii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama