Jsem lesba nebo bi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní  11.04.18 21:29
Jsem lesba nebo bi?

Ahoj, chci se zeptat, jestli jsou tu nějaké lesby, bi nebo kdokoliv, kdo je na tom podobně jako já. Je mi 17 a do loňského podzimu jsem vůbec nepřemýšlela o své orientaci. Holky v mém věku mě nikdy nepřitahovaly, v devítce jsem měla spolužáka, o kterém jsem si myslela, že se mi líbí(teď už si tím nejsem tak jistá:D) a pak tu byl jeden lektor angličtiny, toho jsem měla strašně ráda, každopádně byl o dost starší a nic mezi náma nebylo. Byla to taková moje ideální představa někoho, s kým bych chtěla jednou chodit. Ale pravda je, že jsem po klucích nikdy uplně nešílela, žádní herci nebo zpěváci se mi moc nelíbili. A před pár měsícema jsem začla přemýšlet nad tím, co cítím k jedné učitelce ve škole. Na základce, i teď na gymplu jsem vždycky měla nějakou učitelku, kterou jsem měla naprosto bezdůvodně ráda(ikdž jsem ji třeba neměla na žádný předmět :oops: ) zdůvodňovala jsem si to tím, že k nim tak nějak vzhlížim a že jsou mým vzorem. U týhle učitelky jsem pokaždý byla šťastná jen když jsem ji zahlédla na chodbě..tak jsem začla googlit jako vždy :mrgreen: a v jedný diskuzi někdo tazatelce odpověděl s tím, že je možná lesba. Moje rekace byla něco jako haha to určitě, ale když jsem o tom dýl uvažovala, uvědomila jsem si, že na tom možná něco bude :think:. Pak jsem si přečetla knížku o lesbickém vztahu, byla jsem přesvědčená, že ji určitě hned zahodim, protože prostě na holky nejsem. Knížka byla ale skvělá :pankac: a já pak byla ještě víc zmatená. Na gymnastice máme strašně hezkou trenérku a teď už vim, že to není žádnej můj vzor, ale prostě se mi líbí. Problém je, že se mi vždykcy líbí spíš starší ženy, tak okolo 30ti let :zed: a navíc nevim, jak jsem na tom vůbec s klukama, jestli se mi taky líběj nebo ne :nevim: asi mi s tím nikdo neporadí, ale chtěla bych slyšet vaše zkušenosti :nevim:


Reklama

Reakce:
 
janablízka
Kecalka 103 příspěvků 11.04.18 21:35

Tak nevím, ale snad to musíš vědět a cítit ty sama kdo tě víc přitahuje.

 
Russet
Echt Kelišová 8240 příspěvků 11.04.18 21:54

Až se zamiluješ opravdu, poznáš to. Ale s učitelkou nebo s trenérkou si nic nezačínej.

 
terien
Kelišová 6882 příspěvků 11.04.18 21:55

Ve tvém věku se všechno ještě tvaruje a ujasňuje, je normální, že seš zmatená. Musíš tomu dát čas, jedině časem a zkušenostma poznáš, jak to s tebou vlastně je.

 
Petruna21
Echt Kelišová 9681 příspěvků 11.04.18 23:02

Sama musíš zjistit kdo tě více přitahuje ;)

 
Klopotkova
Kelišová 6539 příspěvků 12.04.18 08:45

To, že jsem bi vím od svých 13ti let. Měla jsem i jasno v tom, že jsem jinak na kluky, zkrátka jsem to věděla. S ženskou bych si nikdy vztah nezačala, ale občas do postele, velmi vítám a praktikuji dodnes.

Zakladatelko: to musíš vědět Ty sama, kdo Tě víc přitahuje.

 
Zabatko
Závislačka 3971 příspěvků 12.04.18 09:12

Zajímavý, neumím si představit, že bych v 17 nevěděla jestli jsem na holky nebo na kluky nebo na oboje. Jasno jsem měla tak kolem 12 - 13 let a jakýkoliv představa fyzického kontaktu se ženou mi byla protivná a je dodnes. Tak si zkus představit nějaké hrátky se ženou jestli Tě to vzrušuje nebo ne, líbit se Ti žena může, proč ne, ale představa fyzického kontaktu je to podstatné.

 
Anonymní  12.04.18 18:33

Díky za reakce. S trenérkou ani učitelkou si rozhodně nic začínat nehodlám ;),šlo jen o příklad…a ano, ženy mě přitahují spíš fyzicky, ale nevím, jestli bych mohla mít se ženou vztah

 
Tableta
Závislačka 3725 příspěvků 12.04.18 18:40
@Anonymní píše:
Díky za reakce. S trenérkou ani učitelkou si rozhodně nic začínat nehodlám ;),šlo jen o příklad…a ano, ženy mě přitahují spíš fyzicky, ale nevím, jestli bych mohla mít se ženou vztah

Ono to samo nějak časem vyplyne. Třeba já mám manžela, líbí se mi, líbí se mi i jiní muži, přesto se ráda kouknu i na ženu. Musím přiznat, že rozhodně víc se mi líbí ženský tělo, přijde mi smyslný, líbí se mi boky, zadek, prsa. Ale nikdy bych nedokázala mít se ženou vztah, ani intimní. Líbání by mi asi nevadilo, ale to ostatní už jo. Přesto se považuju za heterosexuála. Ale myslím, že nějaký škatulkování (hetero, homo, bi,…) je úplně jedno. Hlavně, když se tím druhým neubližuje ve smyslu tom, že si něco vynucuješ.

 
Klopotkova
Kelišová 6539 příspěvků 12.04.18 18:44
@Anonymní píše:
Díky za reakce. S trenérkou ani učitelkou si rozhodně nic začínat nehodlám ;),šlo jen o příklad…a ano, ženy mě přitahují spíš fyzicky, ale nevím, jestli bych mohla mít se ženou vztah

Zda jsi bi poznáš, že Tě vzrušuje třeba ženské přirození, pokud se Ti líbí třeba jen postava určitých žen, tak to s bisexualitou nemá co dělat.

 
Tableta
Závislačka 3725 příspěvků 12.04.18 19:25
@Klopotkova píše:
Zda jsi bi poznáš, že Tě vzrušuje třeba ženské přirození, pokud se Ti líbí třeba jen postava určitých žen, tak to s bisexualitou nemá co dělat.

Mě třeba chlapský přirození nevzrušuje vůbec :poblion: Přijde mi to odporný, vypadá to jak krocan :lol: Ale jsem na chlapy :nevim:

 
Klopotkova
Kelišová 6539 příspěvků 12.04.18 19:27
@Tableta píše:
Mě třeba chlapský přirození nevzrušuje vůbec :poblion: Přijde mi to odporný, vypadá to jak krocan:lol: Ale jsem na chlapy :nevim:

Mě nevzrušuje pánské přirození taky vůbec, ale dokážu mít s chlapem sex a i vztah, ženské přirození mě vzrušuje neskutečně, dokážu mít se ženou sex, ale vztah nikoliv.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Malá vzpomínka na Malou: 12 fotek roztomilé Táni, které jste ještě neviděli!

Říkejte si, co chcete, ale Taťána Malá nám bude chybět! Exministryně... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >


Reklama