Kariéra, rodina, dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 17:47
Kariéra, rodina, dítě

Pročítal jsem si diskuse, ale nikde jsem moc nenarazil na podobné téma, co mě zajímá. V našem případě se to má tak, že jsem skoro o 11 let starší od mé partnerky (27let). Jsme spolu 5 let a jedno dítě mám z předchozího vztahu. Bydlíme spolu a teď stavíme baráček - snad bude hotov na jaře 2019. Partnerka se ale k druhému dítěti moc nemá :? (její první) Při práci si dodělávala VŠ a teď má hodně dobrou práci, kde se chce vypracovat ještě výš. Pořád se to jaksi odkládá - škola, práce, teď že by počkala, až se dostaví barák, že se ji nebude chtít s pupkem uklízet na stavbě. Ale já bych do toho už klidně šel :nevim: Co se týče finanční stránky, tak to není žádný problém, kdyby zůstala doma na mateřské dovolené, ale spíš mi přijde, že se k tomu nějak moc nemá. Dítě prý určitě chce, ale zatím se mi to zdá jako takové plácání do větru. Vztah máme velice pěkný, po sexuální stránce si myslím, že je také vše v pořádku, takže už jen to rozhodnutí jít do toho :nevim: Jenomže když to téma otevřu, že by mohla vysadit antikoncepci, tak se začne rozčilovat, že ještě nemáme barák a už bych se nejraději „množil“. :nevim:

Dámy, byla z vás taky nějaká tak zarputilá, i když by partner rád už dalšího potomka?

Večer se chystám toto téma nadhodit, ale až po sexu :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 10.04.18 17:51

Tak kdyz zustanes na rodicaku, tak by na to mohla pristoupit ne?

dedrichov
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 10.04.18 17:51

Vypsal jsi své důvody, její slyšet nechceš. Chápu, že po vysoké si chce někde vytvořit pracovní zázemí a ne hupnout do rodičovských povinností. Které mimochodem plní s 11letou dcerou, že?
Ona má ještě čas

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 10.04.18 17:54

Nebo ceka na svatbu?

ejhle
Závislačka 2633 příspěvků 10.04.18 17:54

@Jakub81 nech ji. Dite je zahul zejmena pro zenu. Vubec se ji nedivim, ze chce jeste neco dokazat, dostudovat, dostavet. Taky jsem ti tak mela. O deset let starsiho partnera. On uz chtel zakladat rodinu, ja jeste budovala karieru, taky se stavelo… Holt, budes si muset pockat, to je dan za mladsi partnerku. :mavam:

Jo a nejvic me vytacelo, kdyz manzel delal natlakovky. To jsem mela sto chuti vybodnout se i na predstavu mit dite za par let. Trpelivost, casem se jeji pristup zmeni. V mem pripade to nastalo ve 30

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 10.04.18 17:54

Mne prijde celkem rozumne počkat na dostavení domu. Taky se totiž muze stát, ze bude muset cele těhotenství ležet. Jinak 27 mi prijde v pohodě vek, to jsem taky teprve řešila kariéru a peníze. Hlavně píšeš, ze bys rad dalsiho potomka - ale pro ní je to první dítě, to je mnohem tezsí rozhodnutí

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29773 příspěvků 10.04.18 17:55

Já ji chápu… Nejdřív by to chtělo svatbu a dostavený barák. Pak až dítě.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 17:57

@Šarlota4 Mno to si jako majitel firmy nemohu dovolit zůstat doma ;)

ixule
Vesmírná mluvilka 34840 příspěvků 10.04.18 17:57

Ještě má času dost. A nediv se jí, ono to není tak jednoduché od všeho odejít. Ne každou ženu zrovna naplňuje utírání zadků a dalších radostí na mateřské. Navíc ten návrat potom je ještě větší mazec. Jinak tedy na dostavení baráku bych osobně taky chtěla počkat. Stěhování s miminkem není zrovna nic extra a s batoletem je to snad ještě horší :mrgreen: Tak pokud jí netlačí čas ani nic jiného, tak proč prostě nepočkat? A tobě je 38? To přece také není nijak hraniční věk, navíc u chlapa to není zase až tak rozhodující :)

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 10.04.18 17:58
@Jakub81 píše:
@Šarlota4 Mno to si jako majitel firmy nemohu dovolit zůstat doma ;)

No vidis to a ona jako zena po VS si to taky nemuze dovolit, protoze ona sama jeste nestihla nic dokazat.

Uživatel je onlinejdukolem
Hvězda diskuse 49247 příspěvků 10.04.18 17:59
@Jakub81 píše:
Pročítal jsem si diskuse, ale nikde jsem moc nenarazil na podobné téma, co mě zajímá. V našem případě se to má tak, že jsem skoro o 11 let starší od mé partnerky (27let). Jsme spolu 5 let a jedno dítě mám z předchozího vztahu. Bydlíme spolu a teď stavíme baráček - snad bude hotov na jaře 2019. Partnerka se ale k druhému dítěti moc nemá :? (její první) Při práci si dodělávala VŠ a teď má hodně dobrou práci, kde se chce vypracovat ještě výš. Pořád se to jaksi odkládá - škola, práce, teď že by počkala, až se dostaví barák, že se ji nebude chtít s pupkem uklízet na stavbě. Ale já bych do toho už klidně šel :nevim: Co se týče finanční stránky, tak to není žádný problém, kdyby zůstala doma na mateřské dovolené, ale spíš mi přijde, že se k tomu nějak moc nemá. Dítě prý určitě chce, ale zatím se mi to zdá jako takové plácání do větru. Vztah máme velice pěkný, po sexuální stránce si myslím, že je také vše v pořádku, takže už jen to rozhodnutí jít do toho :nevim: Jenomže když to téma otevřu, že by mohla vysadit antikoncepci, tak se začne rozčilovat, že ještě nemáme barák a už bych se nejraději „množil“. :nevim:

Dámy, byla z vás taky nějaká tak zarputilá, i když by partner rád už dalšího potomka?

Večer se chystám toto téma nadhodit, ale až po sexu :mrgreen:

ano nemáte barák, neměli jste svatbu.. co takhle vzít to ve správném pořadí?
taky bych nechtěla s pupkem stěhovat nábytek a lítat po stavbě

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 10.04.18 17:59

Jo jo, znám. Nejdřív dostudovat, pak postavit baráček, přeci nebudem mít mimiska v nájmu, jé, ta hypotéčička je nadoraz, musíme co nejvíc splatit, teď si dítě nemůžeme dovolit, jé, my 10 let jenom splácíme, ještě si „musíme“ užít nějaké dovolené, tak teď, sláva, zacnem se snažit, ale jaktože nám to v těch 40 nejde?
Napsáno podle skutečných příběhů ;) :mavam:

ixule
Vesmírná mluvilka 34840 příspěvků 10.04.18 18:00
@Jakub81 píše:
@Šarlota4 Mno to si jako majitel firmy nemohu dovolit zůstat doma ;)

A ona si to dovolit může?! :nevim: Kde pak sežene místo, bez praxe a s malý děckem? Třeba prostě nechce být na tobě závislá.

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 10.04.18 18:00

@dedrichov Ano s moji 11letou dcerou má moc hezký vztah :) Rozumím, že si chce vybudovat praxi - na té už pracuje, ale od svých 18 let. Poslední 2 roky je ve vyšším managementu, což si myslím, že je opravdu hezké. Ale také jsem ji nabízel jít do mé firmy, to ale odmítla. :nevim: No možná je to tím věkovým rozdílem, že k tomu možná ještě nedospěla.

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 10.04.18 18:03

@Jakub81 myslim, ze jste si to meli ujasnit driv. Ona ma jeste cas klidne 6 let. Ty uz za 6 let budes na mimino “starej” nebo me to prijde dost no.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama