Reklama

Stále ženatý partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:17
Stále ženatý partner

Ahoj všem :) Seznamila jsem se s jednim mužem. Řekl mi, že je stále ženatý, ale bydli už sám a malou dcerku si bere jednou za čtrnáct dni. Nebydli v mém městě, ale daleko odsud. Sem jezdí za prací. Prý to je složité o tom rozvodu.Tak nevim, zdali věřit tomu, že spolu opravdu nejsou. A asi by bylo těžké žít jako s ženatým mužem..

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 10.04.18 22:19

Asi bych tomu moc nevěřila, ještě k tomu když jste od sebe daleko :think:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 10.04.18 22:21

Věřit můžeš, možná je to pravda a bylo by škoda to rovnou hodit za hlavu. Uvidíš sama, když z toho bude něco víc, zda tě k sobě někdy pozve. Pokud ne a bude se pořád vymlouvat, poznáš to. Otázkou je, zda budeš mít sílu to potom ještě ukončit. Škoda je, že ti nechce vysvětlit ten důvod, proč je rozvod složitý.

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 10.04.18 22:23

Nevěřila a nechtěla bych chlapa, který je právně svázán s jinou ženou ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:25

No, známe se krátce. Trochu se toho právě bojim. Já sama mám děti a nerada bych nalítla. :(

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39349 příspěvků 10.04.18 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj všem :) Seznamila jsem se s jednim mužem. Řekl mi, že je stále ženatý, ale bydli už sám a malou dcerku si bere jednou za čtrnáct dni. Nebydli v mém městě, ale daleko odsud. Sem jezdí za prací. Prý to je složité o tom rozvodu.Tak nevim, zdali věřit tomu, že spolu opravdu nejsou. A asi by bylo těžké žít jako s ženatým mužem..

vždyt je to fuk, je ženatý a nejspíš rozvod neplánuje. Chceš být se ženáčem? Pokud ne nečekej ;). Nebo mu řekni že až bude rozvedenej at se ozve ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:29

No, se ženatým..asi by mě to štvalo a stále bych na to musela myslet :?

blobfish
Závislačka 4467 příspěvků 10.04.18 22:29

Taky ti nemusel říkat vůbec nic a ty bys nějakou dobu vůbec nic netušila, na začátku vztahu prostě spoustu věcí nevíš jistě a nezbývá ti než věřit (proto je taky dobré nebrat to zpočátku moc vážně). Může kecat, ale znám celkem dost lidí, kteří byli formálně sezdaní dlouho po rozchodu. Kvůli složitému dělení majetku, z pohodlnosti… známou k rozvodu dokopal až vopruz při vyvracení domněnky otcovství u dítěte, které měla se svým přítelem (několik let po rozchodu s manželem). Takže možné je ledacos, byla bych opatrná, ale jen kvůli tomu bych se na něj nevykašlala (jestli tam není ještě něco jiného). Tahat za nos tě může kdokoli.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:35

Je pravda, že mi to říkat nemusel..Třeba se to někdy dozvím, proč rozvod ne..prý je to složitější.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:36

Tak já poznala přítele když byl ještě ženatý, s manželkou bydleli ale už spolu nefungovali. Bydleli jsme od sebe 100 km takže mi mohl rict cokoliv. Ale já mu věřila.. Když jsme spolu byli 2 roky tak si vyřešili rozvod (formalita) a my letos slavíme 8. Výročí ;) i s ex máme dobrý vztahy, synator už má v nových rodinách po jedné sestricce a vše je zalité sluncem :lol: ne, hele pokud ti ten chlap za to stojí tak jdi do toho, to že běhají po světě hajzlici neznamená že on musí být jedním z nich… Ale určitě bych zjistila proč se ten rozvod táhne, začít si s ním když je ještě ženatý za mě není problém ale chtěla bych tu vidinu rozvodu v budoucnu… Anonym, osobní info :mavam:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 10.04.18 22:38
@Anonymní píše:

No pokud plánuješ třeba nějakou budoucnost, tak si myslím že by bylo dobré si s ním sednout a vyjasnit si tyhle věci. On taky musí chápat že ty se můžeš cítit nejistá. Časem by jsi asi taky zjistila zda je to tak jak on říká, ale otázka je zda to později, když by se ukázalo že lhal, zvládneš ukončit..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:42

Jste tu všichni moc fajn, dekuji Vám :) :kytka: Jsem ráda za různé názory, pozitivni i negativni. V první řadě si s nim určitě sednu a promluvim si o tom rozvodu. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:44

Z vlastní zkušenosti..jestli dojíždí za práci a mluví o rozvodu tak s ní žije normálně a keca. Chce si jen užít..E. :mavam:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25288 příspěvků 10.04.18 22:45

Jestli je daleko a nemáš si to jak ověřit, moc bych tomu nevěřila :think:

na druhou stranu to tak opravdu může být..já jsem taky pořád formálně vdaná i když od manžela už sem odstěhovaná a děti si předáváme…a je mi jasný, že možná i díky tomuhle mi nevyšel další vztah..a to sem k němu byla od začátku upřímná..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 22:49

Možné je všechno..No kdokoliv nás může podvést..Tak prostě nic nebude, dokud se třeba nepřesvědčím jak bydlí :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Plekanec byl se Šafářovou už před dvěma lety! Co na to Lucie?

Spekulace o mileneckém poměru Tomáše Plekance a Lucie Šafářové sílí. Vychází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama