Jsem levná holka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 20:15
Jsem "levná holka" ?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym ale mám takový problém, Když jsem začínala s partnerem spali jsme spolu často, chuť byla velká.. Ale jak měsíc plynul už mě to s ním vůbec nebavilo, ani jsem se nevzrušila, jen když jsme se dlouho nevydeli nebo zkoušeli nové extrémní,, kousky,, což ale taky nejde pořád, dosáhnout orgasmu pak bylo i nadlidský úkol.. Byly jsme spolu druhým rokem a já zase začínala mít chutě, a velký.. Bohužel, na všechny sexy chlapi krom něho.. Milovala jsem ho tak já nikoho, byl pro mě vším, ale přitahuji mě jiný, teď jsme po rozchodu protože nám to přestalo klapat (z jiných problémů) a já mám, chuť,, na každého hezkého kdo projde kolem, a jak bych to řekla, pokud vidíš že to je takový ten frajirek a žádná romantika, vzrušuje mě to ještě víc, přitom to nikdy nebyl můj typ, vždy jsem byla na romantiku.. Nevím co mám dělat, bránit se tomu nebo nebránit ale být za,, levnou holku,,? Jestli mi rozumíte.. Dítě nemám a beru HA ale to už přes roky.. Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 25.08.19 20:17

Já myslela, že se říká „lehká holka“. :nevim:

stinga
Echt Kelišová 9119 příspěvků 25.08.19 20:18
@Wanheda píše:
Já myslela, že se říká „lehká holka“. :nevim:

levná, lehká - to bude to samé :mrgreen:

pikola
Generální žvanilka 22040 příspěvků 25.08.19 20:18

Jako levná holka, že by jsi šla i bez večeře? :mrgreen: nebo lehká holka že by jsi šla s každým?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 20:18

@Wanheda Asi ano, Levná.. Lehká.. Smysl to má stejný, víme co jsem tím chtěla říci..

stinga
Echt Kelišová 9119 příspěvků 25.08.19 20:19

Pro anonymní - jo vyspi se s každým, koho potkáš, ale pak sem nepiš, jaké nemoci jsi chytla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 20:21

@pikola Otázku jsem chtela vlastně položit takovou, že si myslím že opravdu není v pořádku mít Partnera kterého miluji a toužit po jiných krom něho, a aktuálně snad po každým s hezkým úsměvem a velkýma ranenama :D vždy jsem chtěla prince na bílém koni a teď mi přijde že jsem utekla z bordelu

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 25.08.19 20:22

@stinga ne to bude jiny. Neco v tom smyslu, ze potkala toho praveho, ale ten s ni nechce nic mit, jelikoz ojela vsechny jeho kamose :D

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 19016 příspěvků 25.08.19 20:22

No jo, seš. Ale to nevadí.
Pošli mi kontakt a fotku a já to za pětikilo dám kámošovi, ať aspoň někdo dobře vydělá :P

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 25.08.19 20:22

Si dělej co chceš ne? Nikde nemáš žádné závazky, tak co řešíš? Tak si tedko třeba párkrát užiješ, ukojis zvědavost a pak budeš připravena na další vztah :D

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 25.08.19 20:23

Jsi hloupý troll, kolik ještě dnes večer založíš podobně ubohých diskuzí?

MayaLevin
Kecalka 162 příspěvků 25.08.19 20:23

Nemysli jen na to pelešení, raději vezmi do ruky knihu, ať se trochu povzneseš. Nebo se pusť do gruntování, upeč bábovku a tak.

pikola
Generální žvanilka 22040 příspěvků 25.08.19 20:23

Tak chuť mít můžeš, otázka zda by do toho oni šli taky :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 20:25

@Zumpa hloupé komentáře a potřeba dotyčnou ztrapnit a pobavit, co víc od této stránky čekat..
Je to jen dotaz jestli máte problém neodpovidejte a jděte na jinou diskuzi

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17187 příspěvků 25.08.19 20:27

U nás takovým říkáme veselá v rozkroku. Ale dá se to nazvat jinak, třeba, že máš ráda sex :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama