Těšíte se, až děti půjdou do školy?

829
25.8.19 16:22

Těšíte se, až děti "vypadnou" do školy?

Ahoooj,
jako každá učitelka se začínám připravovat na nový školní rok a pomalu se loučím s prázdninami. V naší rodině se všichni, co mají děti, hrozně těší, až jim děti odejdou do školy, aby nemuseli vařit, vymýšlet program atd. Já mám prázdniny ráda, protože se vždycky říkám, že aspoň si rodiče ty moje puboše doma pěkně užijí :mrgreen: (berte to s nadhledem).
Co vy? Těšíte se, až vám ratolesti zmizí do školy/příp. školky? Nebo jste rádi, že je máte doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8831
25.8.19 16:25

Ne jsou většinu prázdnin v zahraničí, tak se mi spíš stýská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
25.8.19 16:27

Ano, moc se těším :lol: pracuji ve školní kuchyni, takže sedm týdnů doma dalo docela zabrat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2665
25.8.19 16:27

Na zari se chvilkama tesim uz od cervence :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10952
25.8.19 16:31

Já se netěším, mám ráda volný režim o prázdninách. Hrozně to uteklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8231
25.8.19 16:33

Starší nastupuje poprvé do školky. A jo, těším se hrozně. :D Spolu s ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.19 16:34

Jsem učitelka a mám silně rozporuplné pocity. Ale jo, těším se. Sice aktuálně ucim děti ve věku svých dětí - první stupeň, takže pořád to stejné, ale poslední dny prázdnin jsou už náročnější.
Potřebujeme si od sebe vzájemně odpočinout. Děti se už nudí. Potřebují změny, kamarády…

• Citovat
  • Nahlásit
51780
25.8.19 16:35

@Lovelytrue :lol: docela jo, ale zase brzké vstávání. Na obědy děti chodí domů ale alespoň dopoledne tady bude ticho a klid. Ticho ne, máme nové štěně a je dost uštěkaná :mrgreen: Nejmladší jde už taky do školy a prý tam půjde se jen podívat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50833
25.8.19 16:43

Kupodivu ne, měli jsme o prázdninách takovej program, že to bylo v součtu jen pár dní nicnedělání, kdy jsme si mohli lézt na nervy :lol: A netěším se na každodenní vymýšlení a dělání dvou svačin a honičku po ránu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9482
25.8.19 16:55

Netěším se na věčný kolotoč vodění do školy, vyzvedávání, kroužků a úkolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4380
25.8.19 17:00

Netěším se na chystání svačin, kontrolu úkolů a naučení se a vůbec frmol škola kroužky. I když už jsou samoobslužní a dojdou si sami, stejně je potřeba kontrola. Přijde mi, že ty prázdniny moc rychle utekly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18261
25.8.19 17:00

Já se těším až syn půjde do školky, kde už zítra, hurá :mrgreen: on se teda těší víc jak já, zas na kamarády :) ne ze by mi vadilo vařit nebo vymyslet program, ale máme doma miminko a sem ráda když má syn dopoledne zábavu ve školce a můžu se věnovat miminku a odpoledne je musím skloubit dohromady :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.19 17:01

Ne mám panickou poruchu a nejsem momentálně schopná vyjít z baráku takže jezdit do školy a vyzvedávat bude naprosto šílený utrpení
prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
25.8.19 17:12

Nezmizí, učím doma. Prázdniny u nás v podstatě žádnou změnu neznamenají.

• Citovat
  • Nahlásit
9094
25.8.19 17:19

Neteším se. Mám 3 děti.
Zase kolotoč úkolů, učení se s dětmi, příprava na přijímačky, rozvozy na kroužky, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama