Jsem malá a hubená, znamená to císařský řez?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
ŠáruušN
21.7.12 22:52

Já teda nejsem tak malá jako zakladatelka, mám 165cm a nějakých 54 kilo, ale všichni do mě hustí jak jsem hubená a pánev mám taky úzkou. A přesto jsem rodila třikrát přirozeně a docela v pohodě. První měl 4050g a 54cm, druhý 3500g a 52cm a třetí 3700g a 52cm. První dva porody v pohodě, druhý byl úplná brnkačka a ani tlačit jsem nemusela :lol: Třetí byl trošku těžší, ale nebylo to kvůli mým rozměrům :) A když jsem čekala druhého syna, doktor mi říkal že je na mě velký a že budu mít s porodem problémy, tak to se docela spletl :D Ono záleží na více faktorech. Nemůžeš se řídit ani tím, jak to měla tvoje mamka. Moje mamka měla třeba všechny porody těžké a dlouhé, a já v pohodě :nevim: Takže těžko předvídat…

  • Citovat
  • Upravit
Sylviii
21.7.12 23:00

@ŠáruušN To jsi dobrá, že jsi to zvládla :), ja chci takyyy

  • Citovat
  • Upravit
9219
22.7.12 16:20

Ahojky ..Ja jsem taky mala a rodila jsem s padesati kili :palec: porod jsem mela rychly.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sylviii
22.7.12 17:02

@Sarisek1 super :)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková