Jsem nervózní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 22:46
Jsem nervózní

Poslední dobou - cca týden - jsem strašně nervózní. Strašně rychle ztrácím trpělivost a hodně mě to štve. I jsem už párkrát zařvala na dceru, protože prostě nemůžu. Jindy jí spoustu věcí dokážu vysvětlovat s klidem nebo prostě přidávám důraz, ale teď mi to fakt nejde. A skoro mám pocit, že ani chvilkama nechci. Vím, že každýmu někdy rupnou nervy, ale já mám teď pocit, že to je o dost jiný než jindy. :nevim: Ale nevím, proč to tak je. Vím, že toho mám teď dost, ale určitě ne víc než třeba před měsícem. Je mi ouzko a jsem strašně ráda, že děti spí. Doufám, že za týden se budu cítit líp. Měl jste to taky někdo někdy? Napadl mě premenstruační syndrom, ale menstruaci nemám. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.16 22:48
@Sára 1 píše:
Poslední dobou - cca týden - jsem strašně nervózní. Strašně rychle ztrácím trpělivost a hodně mě to štve. I jsem už párkrát zařvala na dceru, protože prostě nemůžu. Jindy jí spoustu věcí dokážu vysvětlovat s klidem nebo prostě přidávám důraz, ale teď mi to fakt nejde. A skoro mám pocit, že ani chvilkama nechci. Vím, že každýmu někdy rupnou nervy, ale já mám teď pocit, že to je o dost jiný než jindy. :nevim: Ale nevím, proč to tak je. Vím, že toho mám teď dost, ale určitě ne víc než třeba před měsícem. Je mi ouzko a jsem strašně ráda, že děti spí. Doufám, že za týden se budu cítit líp. Měl jste to taky někdo někdy? Napadl mě premenstruační syndrom, ale menstruaci nemám. :lol:

Ano měla, ale u mě se z toho vyklubala psychická porucha

Bobule151
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 27.07.16 22:51

@Sára 1 Znám, jsou období, že jsem nervózní úplně šíleně. Znám tvé pocity, dokonale jsi je popsala. To pak na děti občas i řvu. Mám ale vypozorované, že to začne týden před menstruací a ve chvíli, kdy přijde, jako by ze mě vše spadlo. A znám ten pocit, kdy ráno vstávám s tím, aby byl večer a holky šly spát.

babulkaa
Kecalka 348 příspěvků 27.07.16 22:55
@Sára 1 píše:
Poslední dobou - cca týden - jsem strašně nervózní. Strašně rychle ztrácím trpělivost a hodně mě to štve. I jsem už párkrát zařvala na dceru, protože prostě nemůžu. Jindy jí spoustu věcí dokážu vysvětlovat s klidem nebo prostě přidávám důraz, ale teď mi to fakt nejde. A skoro mám pocit, že ani chvilkama nechci. Vím, že každýmu někdy rupnou nervy, ale já mám teď pocit, že to je o dost jiný než jindy. :nevim: Ale nevím, proč to tak je. Vím, že toho mám teď dost, ale určitě ne víc než třeba před měsícem. Je mi ouzko a jsem strašně ráda, že děti spí. Doufám, že za týden se budu cítit líp. Měl jste to taky někdo někdy? Napadl mě premenstruační syndrom, ale menstruaci nemám. :lol:

Počkej, jak menstruaci nemám…to kvůli antikoncepci nebo, že teď právě nemáš před ani po MS…jinak já bývám podrážděná právě před MS…a připadá mi, že čím jsem starší, je to horší…ale možná je to i tím, že jsem na mateřské a někdy je toho na mě prostě moc :oops:

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 22:58

@Bobule151 Já po porodu menstruaci ještě neměla, takže nevím, jestli to je tím. Pamatuju si, že kdysi dávno jsem měla před menstruací třeba hodinu šílenou depku, byla jsem najednou strašně nešťastná, rozbrečela se u reklamy a pak to přešlo a byla jsem zase v pohodě. Dneska jsem si na to vzpomněla. A přesně - ráno se těším, až bude večer a děti budou spát. Vůbec nevím, co s tím. Skoro jsem si říkala, jestli jsou nějaká homeopatika nebo něco takového na zklidnění. Strašně mě mrzí, že nejsem taková maminka jako jindy.

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 23:00

@babulkaa Menstruaci jsem po porodu ještě nedostala. Taky si teď připadám strašně stará. Stará sice jsem, ale jindy se tak necítím.

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 23:01
@Anonymní píše:
Ano měla, ale u mě se z toho vyklubala psychická porucha

Aha. :( A jaká? To snad není můj případ. :nevim:

dedrichov
Závislačka 3461 příspěvků 27.07.16 23:20

No jéje, bývám jako pes před bouřkou… sama sebe bych přizabila. Pak to dostanu a hned je zase klid. Takže menstruaci sice nemáš, ale asi je to v té době, kdy by normálně byla. Na radu gynekologa jsem se právě rozhodla vrátit k antikoncepci, prý se krásně překlene to období před a okolo přechodu…

Zuzaa
Neúnavná pisatelka 17669 příspěvků 27.07.16 23:30
@Sára 1 píše:
@babulkaa Menstruaci jsem po porodu ještě nedostala. Taky si teď připadám strašně stará. Stará sice jsem, ale jindy se tak necítím.

Já dlouho jsi po porodu? Jestli to nebude spojeno s tím, že menstruace za pár dnů dorazí… Jinak já mám vyzkoušeno, že když mi chybí hořčík, tak mám taky tyhle stavy. Zařadím šumáky a ono se to srovnává. No a taky před menzes, to jsem líbezná a nervuje mě i to, že starší dcera dýchá, netobože aby ještěpo mne něco chtěla :roll: :oops: :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 23:34

@dedrichov Teď se cítím snad úplně nejpříšerněji. A žádný objektivní důvod prostě nemám - děti spí, já už nic dělat nepůjdu (i když bych měla, ale vzhledem k náladě, na to kašlu - zítra je taky den). Ani spát se mi nechce jít. Doufám, že zítra bude líp. Ani nevím, kdy by menstruace normálně byla - jestli teď. Antikoncepci už neberu déle než 6 let a ani ji brát nechci.

dedrichov
Závislačka 3461 příspěvků 27.07.16 23:41
@Sára 1 píše:
@dedrichov Teď se cítím snad úplně nejpříšerněji. A žádný objektivní důvod prostě nemám - děti spí, já už nic dělat nepůjdu (i když bych měla, ale vzhledem k náladě, na to kašlu - zítra je taky den). Ani spát se mi nechce jít. Doufám, že zítra bude líp. Ani nevím, kdy by menstruace normálně byla - jestli teď. Antikoncepci už neberu déle než 6 let a ani ji brát nechci.

nápodobně, taky jsem se k tomu vracet nechtěla. Ale doktor mi trochu zchladil moji představu o tom, že až začnou nervy častěji, spravíme to nějakýma hormonama. Ty se údajně neprodávají, a když, tak je to driák.
Takže jdu do toho a pokusím se obalit si nervy.

Určitě bude líp. Jsi starostlivá, pečující a milující maminka a potřebuješ taky trochu času jen tak nic nedělat, odpočiň si :mavam:

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 27.07.16 23:56

@dedrichov Teď jsem si dala sprchu a nachystala si tělová mléka. Líp se necítím. Snad bude líp ráno.

Titty
Echt Kelišová 8338 příspěvků 28.07.16 00:37

@Sára 1 rozhodně si zkus doplnit hořčík. Tím nic nezkazíš a znám hodně holek (včetně sebe), kterým to pomohlo.

Martinik
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 28.07.16 01:27

@Sára 1 zkus Mastodynon. Na mě fungoval zázračně, můj kolega mi dokonce řekl, že mi bude na něj přispívat, hlavně ať ho beru pořád :mrgreen:

Sára 1
Echt Kelišová 9116 příspěvků 28.07.16 07:46

@Titty Díky za tip, to rozhodně zkusím.
@Martinik To mi kdysi napsal gynekolog, ale já to nakonec ani nevyzvedla. To je jen na předpis? Může se to při kojení?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama