Jsem nevěrná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 19:44
Jsem nevěrná?

Ahoj. Mám 8 let přítele. Miluju ho.Je to nejlepší muž v mém životě. Máme dvě děti. Asi půl roku si písu na fb s bývalým, tedy přesně řečeno s mou první láskou. Tehdy on mě moc chtěl, já ho odkopla ale to nám bylo 18 let. Nikdy jsem ho nemilovala. Píšem si, většinou normálně, někdy s erot. podtextem. Minulý týden jsem u něj byla na kafe.Doma jsem řekla že jdu k zubaři. Jen jsem vypila kafe,pokec.On má taky přítelkyni, přišla v 7 měsíci o dítě. Udusilo se v ní. Složila se psychicky a byla v psych. léčebně. Baví mě si s ním psát, nepřitahuje mě, líbí se mi, jak mě chce. Touží po sexu se mnou. Nemá ani výčitky, vůči přítelkyni :nevim: Je to z mé strany nevěra? když v hlavě vím, že svého přítele miluju.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 08.10.18 19:49

Jak by se ti líbilo, kdyby ti tvůj muž lhal? Kdyby se za tvými zády scházel se svou bývalou? Na to si odpověz…

arinecka
Kelišová 5211 příspěvků 08.10.18 19:49

No, každopádně se k ní chystáš. Doma lžeš a dělá ti dobře že tě uhání jinej? Hmmm, dej si studenou sprchu a zkus si situaci představit opačně :think:

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 08.10.18 19:53
@Anonymní píše:
Ahoj.Mám 8 let přítele. Miluju ho.Je to nejlepší muž v mém životě. Máme dvě děti.Asi půl roku si písu na fb s bývalým, tedy přesně řečeno s mou první láskou. Tehdy on mě moc chtěl, já ho odkopla ale to nám bylo 18 let. Nikdy jsem ho nemilovala. Píšem si, většinou normálně, někdy s erot. podtextem. Minulý týden jsem u něj byla na kafe.Doma jsem řekla že jdu k zubaři. Jen jsem vypila kafe,pokec.On má taky přítelkyni, přišla v 7 měsíci o dítě. Udusilo se v ní. Složila se psychicky a byla v psych. léčebně. Baví mě si s ním psát, nepřitahuje mě, líbí se mi, jak mě chce. Touží po sexu se mnou. Nemá ani výčitky, vůči přítelkyni: Je to z mé strany nevěra? kdyžv hlavě vím, že svého přítele miluju.

To je láska jako trám teda.. :roll: myslím, že byste se s bývalým měli vrátit k sobě, jste podobní bezcharakterní jedinci.. je mi líto jeho přítelkyně a tvého přítele.

radúna
Extra třída :D 12036 příspěvků 08.10.18 19:55
@Anonymní píše:
Jsem nevěrná?
Ahoj. Mám 8 let přítele. Miluju ho.Je to nejlepší muž v mém životě. Máme dvě děti. Asi půl roku si písu na fb s bývalým, tedy přesně řečeno s mou první láskou. Tehdy on mě moc chtěl, já ho odkopla ale to nám bylo 18 let. Nikdy jsem ho nemilovala. Píšem si, většinou normálně, někdy s erot. podtextem. Minulý týden jsem u něj byla na kafe.Doma jsem řekla že jdu k zubaři. Jen jsem vypila kafe,pokec.On má taky přítelkyni, přišla v 7 měsíci o dítě. Udusilo se v ní. Složila se psychicky a byla v psych. léčebně. Baví mě si s ním psát, nepřitahuje mě, líbí se mi, jak mě chce. Touží po sexu se mnou. Nemá ani výčitky, vůči přítelkyni :nevim: Je to z mé strany nevěra? když v hlavě vím, že svého přítele miluju.

Takhle si představuji mrchu. Jsi bezpáteřní potvora, ten tvůj bývalý přítel taky.
Vrána k vráně sedá, sobě rovného si hledá. Jeden druhého by jste si zasloužili.
Lituji otce tvých dětí a přítelkyni tvého ubohého (ex)přítele.

K otázce: Zatím nevěrná nejsi, ale nakročeno máš odvážně.

Kassor
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 08.10.18 19:57

No, jako neni to uplne fajn… Vyprdni se na to, zbytecne sobe a sve rodine neublizuj.. Budes mit vycitky, jestli sveho pritele milujes, tak to nech byt… Ten byvaly si najde jinou na dopisovani, to je jeho boj, ale Ty si tim nep… r zivot.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 08.10.18 19:58
@Anonymní píše:

LOL. V hlave vis jo? A do ktery telesny casti ti ta informace jeste nestihla dorazit? :P

Ty jsi neskutecna kacena, fakt jo. Tebe bych chtela mit doma :roll:

Příspěvek upraven 08.10.18 v 20:40

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 08.10.18 20:13

Lzes o tom kam jdeš. Jak by se to líbilo tobě? Chudák tvůj chlap a ta jeho.

sucuba
Kecalka 220 příspěvků 08.10.18 20:13

@Paola21 souhlasím… Hlava říká že chce manžela a frnda zas že chce někoho, kdo má doma sesypanou manželku, co potratila… Kdyby tu byl palec dolů, tak ho dávám..

nostress
Extra třída :D 13606 příspěvků 08.10.18 20:16
@Anonymní píše:

Vy dva by jste se měli dát oficiálně dohromady, protože si jeden druhého zasloužíte. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.18 20:29

Já to teda nevidím tak drsně jako ostatní. Vidím v tom to, že člověk žije stereotyp, chtěl by změnu, něco zažít atd. Věřím ti, že manzela podvest nechceš a rozumím tomu, když píšeš, že se ti líbí, jak po tobě touží jiný. Taky jsem s chlapem 10 let, mám ho ráda a podvest ho určitě nechci, ale taky bych chtěla cítit to, jak po mně někdo touží. To, že on se chová takto vůči přítelkyni, která si prosla peklem, neni tvůj problém. Spíš bych si chvíli užila jen ty pocity, ale žádné činy nekonala. Už bych se s ním neschazela.

Tichošlápek
Extra třída :D 10913 příspěvků 08.10.18 20:30

Nevěrná? Zatím ne. Mrcha? Neskutecna. To neudrzis nohy u sebe ani kvůli te chudák holce, která prošla tak hroznou zkusenosti? Budeš ji ještě šustit pritele? Reálně je mi z tebe k :poblion:

Detsa
Extra třída :D 11018 příspěvků 08.10.18 20:40
@Paola21 píše:
To je láska jako trám teda.. :roll: myslím, že byste se s bývalým měli vrátit k sobě, jste podobní bezcharakterní jedinci.. je mi líto jeho přítelkyně a tvého přítele.

Tak trochu souhlas :think:. Tohle uvažování zakladatelky je teda hrozný :roll:. O tom klukovi nemluvě, to je eště horší.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1507 příspěvků 5 inzerátů 08.10.18 20:41

zahráváš si s ohněm,jak říkám já,jednou to rupne a bude problém,evidentně tě pálí dobrý bydlo,být tebou ukončím chat a nelžu příteli :)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 08.10.18 21:06

Zensky neumej to co chlapi - mit sex a netouzit po necem jinym, zamilovat se… nezacinej si ho idealizovat, vyspite se spolu a co po tom jako? Kasli na to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >