Jsem nevybouřený

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
brutek
Nováček 2 příspěvky 13.10.18 16:54
Jsem nevybouřený

Tak se to u nás stalo. Už před pár lety ztratila žena chuť na milování. :oops:

Zkoušel jsem na ní něžnosti, drobné dárky, vyvézt jí někam, promluvit si. Nic nezabralo, řekla že prostě nemá po celodenním maratonu chuť a chce si odpočinout. A o víkendu to není lepší. Má plnou hlavu jiných věcí a milování by jí stačilo jednou za 3/4 roku. Nakonec na to dojde tak jednou za 2-3 měsíce, ale je to takové… chybí v tom oboustranné chtění. :zed:

Přitom já jí chápu a věřím, že to tak prostě má nastavené, ale pro mě je to peklo :cert: Představte si jak sedíte v práci před monitorem, potřebujete něco udělat, ale myslíte na to… a to se prostě nedá nic. Soustředění 0.

Přitom, já jsem celkem introvert a tudíž ani neumím to co mnozí jiní, prostě tak nějak odhadnout, která by třeba chtěla a sbalit cizí ženu.

Máte to u vás doma taky tak a nebo naopak? Co s tím? Seznámit se někde s novou kamarádkou na něžnosti? :srdce: :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Prof. Farnsworth
Kelišová 5373 příspěvků 13.10.18 16:59

Tak to outsourcuj a zaplať si profesionálku.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 13.10.18 17:10

Jestli ona uz nema davno kamose na neznosti, nebo i tvrdosti :D

akavi
Kecalka 135 příspěvků 13.10.18 17:11

A řekl jsi jí to přímo takhle? Že to je pro tebe k nevydržení a přemýšlíš o někom jiném? Jinak vám to klape? Celodenní maraton? Co si pod tím představit?

7.straka
Kecalka 196 příspěvků 13.10.18 17:20

A ruce nemáš? :mrgreen: Může to znít tvrdě, ale asi jí v tomto ohledu nedokážeš nabídnout nic, co by jí stálo za to únavu přemoct. Taky mám kolem dvou dětí kvapík, kojím šestkrát za noc, pořádně jsem se za posledních pět let vyspala akorát po narkóze…ale obvykle nejpozději po dvou týdnech se dostaví fyzická potřeba.
Všeobecně si myslím, že sexu se připisuje větší důležitost, než jakou reálně má. V manželství jsou důležitější věci než kukání.

demonado
Nováček 6 příspěvků 13.10.18 17:42

Je mi Tě upřímně líto. Doufám, že se to nějak vyřeší a snad tak, abys nemusel ženu podvádět. Držím palce :think:

jahuhudka
Extra třída :D 11306 příspěvků 13.10.18 17:43

@7.straka :nevim: to je vec nazoru ne? Osobne se kazdy den tesim na vecer. Je to cas pro mne a manzela. Je to cas na objeti,milovani, hlazeni,masaz..... Nemit to ,tak neziju. 14 dnu kdyby si me nevsimnul,tak asi umru 8o

teerax
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.10.18 17:50

To jsou výmluvy :roll: kdyby byla fakt jen unavená, ale jinak by tě chtěla, tak alespoň ten přístup bude jiný.
Jestli nemá sama milence :think:

A jaké vidíš v nevěře řešení? Pokud si jednou někde vrzneš, tak tě to frustrace nezbaví. Nebo chceš podvádět do konce života?
Posnažila bych se s tím ještě něco udělat a jestli fakt není odezva, tak zvážit, jestli takhle opravdu chci žít po zbytek života.

Janli
Kelišová 6347 příspěvků 13.10.18 18:09

Po celodenním maratónu nemá chuť na sex..... a co kdyby jsi někdy hnul pozadím a ulevil jí? Rozdělujete si domácí práce na půl nebo dělá všechno ona. To si vážně myslíš, že pomůže pár něžností a dárků? Ani náhodou. Dlouhodobé vyčerpání je největší zabiják vášně. Jasně, že jsou takový, co i po složení padesáti metráků uhlí mají chuť na sex, ale tvoje žena k nim prostě napatří. Změň aspoň trochu její život s ono se ti to vrátí.

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 13.10.18 18:21
@brutek píše:

Zkoušel jsem na ní něžnosti, drobné dárky, vyvézt jí někam, promluvit si. Nic nezabralo, řekla že prostě nemá po celodenním maratonu chuť a chce si odpočinout. A o víkendu to není lepší. Má plnou hlavu jiných věcía milování by jí stačilo jednou za 3/4 roku. Nakonec na to dojde tak jednou za 2-3 měsíce, ale je to takové… chybí v tom oboustranné chtění. :zed:

Přitom já jí chápu a věřím, že to tak prostě má nastavené, ale pro mě je to peklo :cert: Představte si jak sedíte v práci před monitorem, potřebujete něco udělat, ale myslíte na to… a to se prostě nedá nic. Soustředění 0.

Přitom, já jsem celkem introvert a tudíž ani neumím to co mnozí jiní, prostě tak nějak odhadnout, která by třeba chtěla a sbalit cizí ženu.

Máte to u vás doma taky tak a nebo naopak? Co s tím? Seznámit se někde s novou kamarádkou na něžnosti? :srdce: :roll:

A tím maratón věcí jí pomáháš nebo si jí dal kytku, vzal do hotelu a doma nehrábneš?

teerax
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.10.18 18:23
@Janli píše:
Po celodenním maratónu nemá chuť na sex..... a co kdyby jsi někdy hnul pozadím a ulevil jí? Rozdělujete si domácí práce na půl nebo dělá všechno ona. To si vážně myslíš, že pomůže pár něžností a dárků? Ani náhodou. Dlouhodobé vyčerpání je největší zabiják vášně. Jasně, že jsou takový, co i po složení padesáti metráků uhlí mají chuť na sex, ale tvoje žena k nim prostě napatří. Změň aspoň trochu její život s ono se ti to vrátí.

jo tak pokud je to typ chlapa, který nechává veškerou starost o děti a domácnost na ženě, a pak akorát přijde z práce a čeká servis a natěšenou manželku, tak to bych se jeho ženě vůbec nedivila, to je fakt.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 13.10.18 18:26

Kde to čtete, že on se válí a ona dělá všechno?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 13.10.18 18:29
@Kfětoslava píše:
Kde to čtete, že on se válí a ona dělá všechno?

To nikde nepíše, ale ani nikde nepíše, že ženě pomáhá… tak to může být tak i tak

iriis
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 13.10.18 18:30
@teerax píše:
jo tak pokud je to typ chlapa, který nechává veškerou starost o děti a domácnost na ženě, a pak akorát přijde z práce a čeká servis a natěšenou manželku, tak to bych se jeho ženě vůbec nedivila, to je fakt.
:palec: ani já se nedivím
Mango_Lassi
Extra třída :D 14182 příspěvků 13.10.18 18:30

@Kfětoslava tady

@brutek píše:

Zkoušel jsem na ní něžnosti, drobné dárky, vyvézt jí někam, promluvit si. Nic nezabralo, řekla že prostě nemá po celodenním maratonu chuť a chce si odpočinout. A o víkendu to není lepší. Má plnou hlavu jiných věcí a milování by jí stačilo jednou za 3/4 roku. Nakonec na to dojde tak jednou za 2-3 měsíce, ale je to takové… chybí v tom oboustranné chtění. :zed:

Máte to u vás doma taky tak a nebo naopak? Co s tím? Seznámit se někde s novou kamarádkou na něžnosti? :srdce: :roll:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >