Jsem po šesti nedělích a ještě nepřišla menstruace

14.11.17 15:16

Jsem po šesti nedělích a ještě nepřišla menstruace.

Zdravím všechny maminky. Už dva týdny jsem po šesti nedělích. Rodila jsem cisařským řezem, k vůli císařáku jsem přišla úplně o mléko. Nevíte jak to je s menstruací? Měla by hned přijít? Nebo může přijít až po roce? Už bych byla radši kdybych ji měla. Ráda bych nasadila antikoncepci :mrgreen: děkuji všem za odpověď. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27747
14.11.17 15:21

Přijde až přijde je ti individuální, pokud jsi po šestinedělí o. k. tak to neřeš mě přišla po 8 nedělích

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.17 15:24

Mně přišla po 9 měsících…

  • Citovat
  • Upravit
2357
14.11.17 15:25

No a já plně kojila, krvácela celý šestinedělí a pak jsem měla klid jen 24 dnů a hned přišla MS pravidelně, jen prvního půl roku netrvala u mě obvyklý 4 dny, al ei 7 a byla o dost silnější. Je to individuální

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:26

Tak doufám, že mě přijde co nejdříve. Není to dobře, když přijde tak pozdě. Přinejhorším si nechám píchnout injekci aby se mi spustila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:26

@králíkovna tak uvidime no

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
14.11.17 15:28
@Pavlína Bystricanova píše:
Tak doufám, že mě přijde co nejdříve. Není to dobře, když přijde tak pozdě. Přinejhorším si nechám píchnout injekci aby se mi spustila.

na to jsi přišla jak? myslím, že je úplně jedno, kdy přijde. aspoˇˇn u mě ji teda nikdo nehledal a netoužil po ní a já taky ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:30
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116616
14.11.17 15:30

Pokud nedochází k ovulaci a nedorůstá sliznice, tak není důvod, aby chodila. Tělo se musí vzpamatovat, zahojit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
965
14.11.17 15:32

Na to si přišla jak? Je to individuální. Každý tělo je jiný. Jediný co bych zkusila jsou nějaký bylinky. Rozhodně ne injekci s další náloží hormonů. Tělo se musí po porodu vyrovnat do normálu samo. Já když jsem nedostala ms půl roku po porodu, tak mi bylo řečeno, že je to normální, že jsem teprv pár měsíců po porodu, takže žádne rozumnej doktor Ti tu injekci nedá. @Pavlína Bystricanova

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:32

@aiwwa a mě právě sliznice dorůstáá. Tak asi fakt počkám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:33
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2899
14.11.17 15:34

Je to individuální. Některé ženy začnou menstruovat hned po skončení šestinedělí, jiné po roce, a to, jestli plně kojí nebo ne, na to nemá vliv (znám plně kojící, které menstruovaly hned po skončení šestinedělí).

Příspěvek upraven 14.11.17 v 15:35

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116616
14.11.17 15:35
@Pavlína Bystricanova píše:
@aiwwa a mě právě sliznice dorůstáá. Tak asi fakt počkám.

jak to víš? a co říkal doktor?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.17 15:36

@aiwwa co asi říkala, když píšu, že sliznice dorůstá, tak přesně tohle říkala. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková