Jsem sama, cítím se sama

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:13
jsem sama, cítím se sama

Dobrý den, jste tu některá, která to máte stejně? Odešla jsem za manželem 200 km daleko. Bohužel nás opustil (našel si mladší), přátelé, s kterými jsme se stýkali, byli jeho - takže utrum. Tcháni už nejsou, moji rodiče a bratr jsou 200 km daleko, bratr bydlí v jiném koutu republiky. Pracuju jako obchodní zástupce, takže hodně jezdím pryč a nikdy jsem tu nepracovala. Takže jsem se tu ocitla úplně sama, vpodstatě bez přátel, teď jsme se ještě museli přestěhovat.

Jak jste to řešily vy, co to máte podobné. Moc mi chybí přátelé, kamarádky, není jednoduché tu někoho najít – bydlíme na menším městě, všichni tu mají příbuzné, spolužáky a tak. Děkuji.

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1636 příspěvků 30.09.18 18:19

Pořiď si pejska. :potlesk:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1250 příspěvků 30.09.18 18:24

A nechceš jít zpátky tam, kde bydlí rodiče? Ať aspoň někoho máš?

jesterka001
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 1 inzerát 30.09.18 18:36

No, ani nevíš, jak ti rozumím… Ale poradit neumím… :(

annasmyc
Kecalka 395 příspěvků 30.09.18 18:53

a co nějaká zájmová skupina? Cvičení s ženskými, šicí kroužek, keramika, jazykový…u nás při domu dětí a mládeže fungují i skupiny pro dospělé

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 30.09.18 18:58

Zvednout zadek a jit se nekam seznámit? Ideálně při sportu, zájmovem cokoli. Nebo vecer bary kavárny. Domu za tebou nikdo nepřijde ;)

MartinaIrena
Extra třída :D 10237 příspěvků 30.09.18 19:04

Asi bych se odstehovala zpatky do stejneho mesta, kde bydli rodice a bratr. Rodinu nenahradis.

terien
Echt Kelišová 8463 příspěvků 30.09.18 19:11

Vrátila bych se zpátky a už nikdy bych nevyměnila místo kde žiju kvůli chlapovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 19:27

Ahoj,
vratila bych se zpet za svou rodinou ;)

Pokud by me manzel opustil, byla bych na tom stejne jako Ty. Odstehovala jsem se kvuli nemu daleko od rodiny, nedrzi me tu ani prace, tu muzu vykonavat bez ohledu na to, kde bydlim.

Katka67
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 30.09.18 19:30

Vrátila bych se určitě zpět k rodině. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 19:47

Nenapsala jsem, žijeme tu již 16 let, děti tu chodí do školy, mají kamarády. Není to tak jednoduché. A já taky nemůžu jezdit jinou část republiky.

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 30.09.18 20:09

Najdi si koníčky, přátele, podnikej toho víc s dětmi. Znám to, sice nejsem daleko od roidiny, ale rodina se na mě vykašlala, krom sestry, která je 200km jinde. víc toho podnikám s dětmi, zvažuji pořízení pejska, Bude líp, ale chvíli to potrvá, já se v tom plácám už rok

mrav
Neúnavná pisatelka 19584 příspěvků 30.09.18 21:47

Odkud jsi? Z Moravy, nebo z Čech? Jsem taky sám s malou holčičkou. Kdyby jsi chtěla, napiš mi SZ. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >