Reklama

Zamilovaná do ženáče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:05
Zamilovaná do ženáče

Stalo se vám už někdy, že jste se zamilovali do ženáče s detmi? Já sama mám prcka a přítele, ale kdykoliv se vidím s nejmenovanym, tak se celá třesu a koutky mi cukají. Z jeho strany jsem pro něj taky něco více a kdyby mohl, se ženou by nebyl, jenže má vůči nim závazky a nechce je nechávat na holickach, což chapu a určitě po něm nechci, aby opustil rodinu kvůli mě.

Jen mě zajímají Vaše zkušenosti, jestli jste tohle už taky někdo neřešil a jak to nakonec dopadlo? :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 30.09.18 18:08
@Anonymní píše:
Stalo se vám už někdy, že jste se zamilovali do ženáče s detmi? Já sama mám prcka a přítele, ale kdykoliv se vidím s nejmenovanym, tak se celá třesu a koutky mi cukají. Z jeho strany jsem pro něj taky něco více a kdyby mohl, se ženou by nebyl, jenže má vůči nim závazky a nechce je nechávat na holickach, což chapu a určitě po něm nechci, aby opustil rodinu kvůli mě.Jen mě zajímají Vaše zkušenosti, jestli jste tohle už taky někdo neřešil a jak to nakonec dopadlo? :roll:
Řekla bych, ze tohle může dopadnout jen blbě. Vám to doma nefunguje nebo chceš rodinu ohrozit jen z nudy?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:09

@ivašot. Nikoho ohrožovat nechci, ani jednomu to doma neklape.

lachtanice86
Kelišová 6040 příspěvků 30.09.18 18:10

Ty mu věříš, že kdyby mohl tak se ženou není? Aha.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 30.09.18 18:11

Další taková. Ne. Nestalo se mi to. Děláš anketu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:11

Já se „svým“ ženáčem dokonce přes rok chodila i tak nějak napůl žila. Se souhlasem jeho manželky. Já sama, mladá, bez závazků. Pak jsem s ním otěhotněla a vymazala ho ze života. On byl taky tenkrát odhodlaný odejít od ženy, taky měli děti, ale já mu i přes absolutní zamilovanost i zaslepenost několikrát řekla, že bych ho jako svého partnera nechtěla, protože by mně nakonec taky podváděl. :mavam:

Mango_Lassi
Extra třída :D 13448 příspěvků 30.09.18 18:13

Zablokovat, odstřihnout. Sejde z očí, sejde z mysli

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 30.09.18 18:13
@Anonymní píše:
@ivašot. Nikoho ohrožovat nechci, ani jednomu to doma neklape.

Tak si to vyrešte nejdřív doma a pak zaçněte budovat něco nového. Opravdu chceš založit vztah na tom, źe oba budete doma lhát a podvádět ? Mimochodem, to že jim to doma neklape ti řekne 99% ženáčů, kteří tě budou chtít dostat do postele. Nebude ti vadit, že doma spí s manželkou, že pojedou na dovolenou atd.?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:15
@Anonymní píše:
Já se „svým“ ženáčem dokonce přes rok chodila i tak nějak napůl žila. Se souhlasem jeho manželky. Já sama, mladá, bez závazků. Pak jsem s ním otěhotněla a vymazala ho ze života. On byl taky tenkrát odhodlaný odejít od ženy, taky měli děti, ale já mu i přes absolutní zamilovanost i zaslepenost několikrát řekla, že bych ho jako svého partnera nechtěla, protože by mně nakonec taky podváděl. :mavam:

On svoji ženu podvedl jednou na začátku, pak za celých x let vůbec, až teď semnou… já přítele taky jen s ním… píšeme si každý den už přes rok. Jak jen to jde, tak se vídáme, není to často, ani jeden nemáme moc času nazbyt, ale i jen pro tu blbou pusu si kolikrát přijel.. neumím si momentálně představit, ze by měl opustit ženu s detmi a jít za mnou a dcerou, stejně jako já si neumím představit, ze bych opustila chlapa… ale to pouto tam silné je a tak mě jen napadlo, jestli to někdo neřešil a jaký to mělo “konec” :roll:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 30.09.18 18:17
@Anonymní píše:
Stalo se vám už někdy, že jste se zamilovali do ženáče s detmi? Já sama mám prcka a přítele, ale kdykoliv se vidím s nejmenovanym, tak se celá třesu a koutky mi cukají. Z jeho strany jsem pro něj taky něco více a kdyby mohl, se ženou by nebyl, jenže má vůči nim závazky a nechce je nechávat na holickach, což chapu a určitě po něm nechci, aby opustil rodinu kvůli mě.Jen mě zajímají Vaše zkušenosti, jestli jste tohle už taky někdo neřešil a jak to nakonec dopadlo? :roll:

Kecy v kleci. S manželkou by se dávno rozešel. Přestaň si to malovat na růžovo a se svým partnerem, se kterým máš prcka (takže zas tak dlouho od toho, co jsi byla zamilovaná do partnera to nebude), dej vztah do pořádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:18

@ivašot. My se spolu stýkáme již přes rok, přes rok si každý den píšeme a nestykame se extra často, oba jsme časově vytížení. Ale kolikrát přijel byť i jen na 5 minut pro blbou pusu. Prostě je to hrozně fajn a krásný, ale nemám nějak v plánu v nejbližší době odcházet od chlapa.;-) jen mě zajímala něčí zkušenost.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 30.09.18 18:19

Tohle dopadne vzdycky blbe, sama jsem zarnej priklad a dobre ti radim - vykasli se na to. Ja mela spoustu hezkejch zazitku za tu dobu, dalo mi to hodne, nerikam ze ne, ale za ty srajdy s prominutim, co se odehravaly posledni pul rok - telefonaty ze strany jeho rodiny, manzelky, mela jsem pomalu i strach vyjit z domu, jeho laxni pristup ala nic se nedeje a kdyz mu zacalo tect do bot, zachoval se jako nejvetsi srac.ka. Tot moje zkusenost a nedelej si iluze, ze u tebe to dopadne jinak. Temer vzdycky to dopadne stejne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 18:20

@Russet nevím, proč by se s ni měl hned rozvádět?

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 30.09.18 18:20
@Anonymní píše:
On svoji ženu podvedl jednou na začátku, pak za celých x let vůbec, až teď semnou… já přítele taky jen s ním… píšeme si každý den už přes rok. Jak jen to jde, tak se vídáme, není to často, ani jeden nemáme moc času nazbyt, ale i jen pro tu blbou pusu si kolikrát přijel.. neumím si momentálně představit, ze by měl opustit ženu s detmi a jít za mnou a dcerou, stejně jako já si neumím představit, ze bych opustila chlapa… ale to pouto tam silné je a tak mě jen napadlo, jestli to někdo neřešil a jaký to mělo “konec” :roll:

A co se stane az se to dozví tvůj partner? Třeba pak budeš tím koncem překvapená.

alialiali
Kecalka 167 příspěvků 30.09.18 18:24

A to se nebojíš že to praskne , když si jezdí pro pusu nejspis k tobě domu… Vůči příteli ti to není vůbec blbé?? Nebo se podvadite navzájem a přijde vám to normální?? Tak pokud k příteli nic necítíš a nemáš ho rada tak to nějak řeš první mezi vama…no a ten tvůj milenec je buď srab nebo proutník…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >