Jsem semetrika, co s tím?

Anonymní
28.9.20 15:25

Jsem semetrika, co s tim?

Nazev asi mluvi za vse. Od te doby co mame dite jsem vecne podrazdena na manzela, nekdy i na malou. Porad mi neco vadi, porad jsem vztekla.. Hrozne mi to vadi a nevim co s tim mam delat, trapi me to :( Nechci byt takova a rozhodne by se mi nelibilo, kdyby se tak nekdo choval ke mne.. O tom, ze nechci takovy vzor pro sve dite ani nemluvim.. Mate nejake tipy jak to zmenit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
463
28.9.20 15:32

Rozhodně to neshazuj na hormony. Neříkám, že nemají vliv, ale příčina bude někde hloubš. Dokážeš pojmenovat, co ti vadí? Víš přesně, co tě rozčiluje? Dokážeš to a okolím probrat? Tušíš třeba sama nějaký problém z minulosti, který by mohl být příčinou? Já bych se nestyděla obrátit se na psychologa, pokud chceš na tom pracovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4663
28.9.20 15:33

A co přesně ti vadí, že se pořád vztekáš?

A jestli jsi jen přetažená, zkus víc odpočívat, najdi si čas na relax. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3581
28.9.20 15:39

Nechala bych si zkontrolovat stitnou zlazu, suplementovala bych horcik a vapnik a zacala víc odpočívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9116
28.9.20 16:25

Musíš přijít na příčinu toho, proč se tak chováš. Já to mám většinou v ty dny, kdy děti nadměrně zlobí, nestíhám, co jsem naplánovala a manžel nechce fungovat. Pak jsem hnusná na všechny okolo. Člověk si musí uvědomit, že se to všechno nepo…,kdyz to nebude podle jeho představ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
613
28.9.20 19:34

Ja doporucuji drobnost; pravidelne dej neco do pusy, ja kolikrat nedam pul dne nic do pusy, ze vlastne vubec nestiham a pak jsem jak sedmihlava san…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
28.9.20 22:10
@Anonymní píše:
Nazev asi mluvi za vse. Od te doby co mame dite jsem vecne podrazdena na manzela, nekdy i na malou. Porad mi neco vadi, porad jsem vztekla.. Hrozne mi to vadi a nevim co s tim mam delat, trapi me to :( Nechci byt takova a rozhodne by se mi nelibilo, kdyby se tak nekdo choval ke mne.. O tom, ze nechci takovy vzor pro sve dite ani nemluvim.. Mate nejake tipy jak to zmenit?

Jak staré máš dítě a kolik toho naspíš? Ono se to nezdá, ale dlouhodobá spánková deprivace dokáže s psychikpu a náladami nehezké věci. Ne nadarmo se používá jako mučící metoda. Takže v první řadě bych doporučila pořádně se vyspat a zařídit si čas na relax a oddech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
28.9.20 22:16

Normalka, teprve ted jsi dospela v pravou zenu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
29.9.20 02:01

Je moc fajn, že si své chování uvědomuješ. Rada je odpočinek, hodně procházek na čerstvém vzduchu, jóga, relaxace.. a kup si něco pěkného na sebe, ať si připomeneš, jaká jsi pěkná a hodná žena :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2336
29.9.20 05:42

Jak spíš? Mně stačí blbě spát a hned to na sobě poznám. A taky je důležité správné a pravidelné jídlo - hypoglykemie je cesta do pekel.
Jinak hořčík, B6, sport (nejlépe něco dynamického, v čem se vybiješ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:29
@Anonymní píše:

Dotaz: jak starý je dítě? Já byla naprosto to samý. Absolutně jsem se se porodu změnila k horšímu. :,( Celou dobu jsrm si myslela, že to je nevyspanim a hormonama, a naštěstí jsem měla pravdu! Okolo roka dítěte, kdy zaclalo spat celou noc a ja se konečně vyspala, mě to přešlo. Třeba budeš ten stejný případ.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.20 06:29
@Anonymní píše:

Dotaz: jak starý je dítě? Já byla naprosto to samý. Absolutně jsem se se porodu změnila k horšímu. :,( Celou dobu jsrm si myslela, že to je nevyspanim a hormonama, a naštěstí jsem měla pravdu! Okolo roka dítěte, kdy zaclalo spat celou noc a ja se konečně vyspala, mě to přešlo. Třeba budeš ten stejný případ.

• Citovat
  • Nahlásit
29.9.20 06:31
@Anonymní píše:

Doporucuji se odstehovat na samotu. Take jsem mel problem ze jsem byl podrazdeny a bez nalady. Zjistil jsem, ze mne to zpusobuji lidi. Bez jejich pritomnosti jsem spokojeny od rana. Lidi si davkuji dle potreby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama